ŞİŞLİ MULTİTEK SANTRAL VE DİAFON ÜRÜNLERİ TEKNİK SERVİS HİZMETİ

Multitek şişli servisi önde gelen bir Multitek telefon santrali ve diafon tedarikçisi ve bakımcısıdır. Şişli Multitek servisi Merkezi İstanbul’da bulunan Multitek sertifikalı mühendislerden oluşan ekibi ile büyüyen müşteri tabanımız için en iyi düzeyde hizmet sunar.

Son derece yetenekli mühendislerden oluşan ekibimiz hızlı yanıt süreleri sunar. Ayrıca orijinal Multitek yedek parçalarına erişimimiz ve stoğumuz var. Bu sebeple karmaşık sorunlara bile hızlı ve etkili bir şekilde yanıt verebilmemizi sağlar.

multitek şişli servisi

Müşterilerimiz için yalnızca en üst düzeyde hizmet planı sunuyoruz. Bu ticari olarak esnek oranlarda aynı gün servis hizmeti içeren GOLD hizmet düzeyidir. Bir onarım veya basit bir destek arıyorsanız ve bizimle bir bakım anlaşmanız yoksa endişelenmeyin. İlk değerlendirmeler için ücret almıyoruz. Ayrıca size işin tam olarak neye mal olacağını bilmeniz için önceden tam fiyatını sunacağız.

MULTİTEK SANTRAL SERVİSİ ŞİŞLİ

Şişli Multitek santral servisi olarak, size mükemmel bir hizmet deneyimi sunabileceğimizden eminiz. Mutlu bir müşterinin sonsuza kadar bizimle kalacağına inancımız tam. Bu yüzden telefon hatları, ağ kabloları veya ek hizmetler sunmayı düşündüğümüz için müşterilerimizi uzun vadeli sözleşmelere tabi tutmuyoruz. Kapsamlı bir servis ve bakım sözleşmesi arıyorsanız, aşağıdaki avantajlara da sahip olursunuz:

  • Montaj ve değişiklikler
  • Sözleşmenin bir parçası olarak güncellemeler
  • Uzaktan bakım
  • Ücretsiz teknik servis
  • Multitek donanım değişimi
  • Sistemin yükseltilmesi durumunda Multitek donanımı ve ağ kablolarında indirimler

İstanbul’da faaliyet göstermek isteyen birçok şirket var. Ancak hiçbiri bizim gibi üst düzeyde hizmet sunabilecekleri ürünlere sahip değil. Tam müşteri memnuniyeti garantimizi yaşamak istiyorsanız, lütfen şimdi “0850 244 1 451” numaralı telefondan bizi arayın. Yeni bir santral sistemi kurulumu için kurulum ücretlerimiz makul düzeydedir. Bu nedenle yeni bir PBX satın almayı planlıyor ve ihtiyacınız var bizi tercih edebilirsiniz.

Sertifikalı bir Multitek satıcısından sağlam tavsiyeler hayatınızı kolaylaştıracaktır. 20 yıllık endüstri deneyimine sahip deneyimli profesyonellerden tavsiye alacağınızdan emin olabilirsiniz.

ŞİŞLİ MULTİTEK DİAFON SERVİSİ VE SATIŞ

Diafon onarımında, küçük konut sistemlerinden büyük apartman bloklarına kadar her türlü görüntülü kapı sistemlerini onarıyoruz. Şişli ve çevresinde multitek diafon arızalarını yüksek standartlarda ve ilk seferde onarıyoruz. Çoğu onarımlarda, size iki yıla kadar malzeme ve onarım garantisiyle güvenilir bir hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Ayrıca piyasadaki interkom markalarının çoğu için geniş bir yedek parça yelpazesine sahibiz. Bu nedenle çoğu durumda sorunu yerinde çözebileceğiz. Bu sayede onarım maliyetleri azaltabileceğiz. Sahip olmadıkları yedek parça yüzünden ikinci ziyaretleri için fiyatı arttıran firmalardan değiliz.

Arızalar çağrıldığı gün giderilir veya özel bir parça gerektiren bir onarım olması durumunda, bir interkom onarım mühendisi en kısa sürede ilgili parçalarla birlikte sahaya gelir. Parçalar takıldığında sistemi test ederiz. Sonrasında sistemin durumuna ve yaşına göre bir süre için onarım garantisi içeren bir fatura düzenleriz. Bu normalde bir yıldır ancak sistemin yaşına bağlı olarak iki yıla kadar çıkabilir.

İnterkom sisteminizin arızalı olduğu ve tamir edilemeyeceği tespit edilirse, onarım veya değiştirme için size yerinde veya e-posta yoluyla bir fiyat teklifi veririz. Eğer fiyat teklifi kabul edilirse ve ürünler hazırsa multitek diafon kurulumuna aynı gün başlarız.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
MULTİTEK SANTRAL VEYA DİAFON SİSTEMİNİZLE İLGİLİ SORUN MU YAŞIYORSUNUZ? ŞİŞLİ ŞUBEMİZLE WHATSAP ÜZERİNDEN GÖRÜŞÜN