SANTRAL ARIZALARINIZI ERTELEMEYİN. GÜNEŞLİ KAREL SERVİSİ HER DAİM HİZMETİNİZDE

Güneşli Karel santral servisi sadece bir telefon uzağınızdayken vakit kaybetmeyin.

Karel uzmanlarının yardımıyla hızlı servis! Firmanız veya kurumunuz için 7/24 santral servisi ve kurulum hizmeti alın. Güneşli’de 2008’den beri hizmet veriyoruz, Güneşli’de bulunan ve aile tarafından işletilen bir santral şirketiyiz. Yeni santral satışlarında en uygun fiyatlandırma sözümüzdür. En yoğun iş günlerinde iletişiminizi ayakta tutun.

Güneşli, Yenibosna ve İkitelli genelinde en kaliteli santral servisi için buraya tıklayın. Uzman ekip üyelerimiz, seçenekleri sizinle birlikte gözden geçirecektir. Ayrıca gerekiyorsa yeni bir santral sistemi kurmanın maliyetleri hakkında ücretsiz bir keşifte bulunacaktır.

güneşli karel santral servisi

BEKLENMEDİK BİR ARIZA DURUMUNDA GARANTİLİ TEKNİK SERVİS HİZMETİ VERİYORUZ

Güneşli Karel santral servisi 15 yılı aşkın bir süredir burada ve önümüzdeki yıllarda da burada olacağız. Kurulum ve uzun vadeli hizmet yeteneklerimize güvenin. Eğitimli, sertifikalı, profesyonel ve eğitimden geçmiş teknisyenlerimiz, santral teknolojisindeki en son gelişmeleri bilir. Ayrıca işinize ve zamanınıza saygı duyarak işinizi hızlı bir şekilde tamamlar.

Nitelikli ve eğitimli profesyonellerimiz, tutarlı kaliteli işçilik sunacaktır. Bununla birlikte gerekli uzmanlığa ve deneyime sahip olduğumuz için hızlı ve verimli hizmetler sağlayacağız. Sektörde uzun yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Ürünlerimiz 2 yıla kadar parça ve işçilik garantisi ile sunulmaktadır. Bakım ve onarım hizmetleri için bizi arayabilirsiniz. Santral çözümü arayan herkes için tek durak noktası Güneşli Karel teknik servisi’dir. Bir numaralı santral hizmeti sağlayıcısı olduğumuza inanıyoruz. Müşterilerimizin sistemlerinin ulusal standartlara göre uygun şekilde kontrol edildiğinden ve bakımının yapıldığından emin oluruz.

güneşli karel teknik servisi

Yenibosna Karel Santral Montaj, Bakım ve Onarım

Karel santral servisimiz, hem ticari hem de endistüriyel kullanım için Güneşli bölgesine hizmet veren bir santral şirketi olmaktan gurur duyar. Bütçenizi ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için her zaman rekabetçi bir teklif sunmayı hedefliyoruz. Güneşli genelindeki tüm çalışmalarımız, en yüksek standartta gerçekleştirilerek temiz ve düzenli bir sonuç elde edilir.

Güneşli Karel servisi, aşağıdakiler de dahil olmak üzere tüm en iyi santral modellerini tedarik etmektedir. Karel, Multitek, LG, Telesis, Alcatel marka santraller, firmanız için mükemmel bir çalışma ortamı sağlar.

Tüm çalışmalarımız garantilidir olarak yapılır. Ayrıca son teslim tarihlerini karşılamak ve herhangi bir kesintiyi minimumda tutmak için sizinle birlikte çalışacağız. En önemlisi, yaptığımız tüm çalışmaların en yüksek standartta olacağını bilerek size huzur veriyoruz.

İletişim ↗

FAALİYETLERİMİZ VE SERVİS BÖLGELERİMİZ HAKKINDA

Güneşli Karel santral servisi, Güneşli merkezli bir santral cihazları onarım ve satış şirketidir. Kişiye özel çalışmalarımızla ve profesyonel santral kurulumlarımızla gurur duyuyoruz. Teknisyenlerimiz, Güneşli’deki hızlı santral kurulumlarında , büyük ticari santral kurulumlarında ve çağrı merkezi kurulumlarında ustadır . Hızlı ve güvenilir bir hizmet itibarımız var. Güneşli merkezli bir şirket olmamıza rağmen, Güneşli dışındaki Yenibosna, İkitelli, Sefaköy, Bahçelievler ve daha pek çok bölgede müşterimiz var. Bu nedenle oldukça esneğiz.

ACİL SERVİS ÇAĞRILARI VE SANTRAL ONARIMI

Bir santral ünitesi bozulduğunda veya bir arıza meydana geldiğinde, düzeltilmesi genellikle son derece stresli olmaktadır. Güneşli Karel servisi santralinizin çalışır haline dönebilmesi için geçen süreyi ve stresi azaltmayı amaçlar.

Deneyimli santral onarım teknisyenlerimiz, en kısa sürede çağrılarınıza ulaşmak ve sorunun çözülmesini sağlamak için haftanın 7 günü Güneşli ve İkitelli genelindeki konumlara hizmet vermeye hazırdır. Bizi bugün arayın: 0850 244 1 451

Güneşli Karel teknik servisi onaylı ve IP sertifikalı bir servistir. Ayrıca mühendislerimiz turk telekomdan emekli ve kalifiyelidir. En önemlisi, yaptığımız tüm çalışmaların en yüksek standartta olacağını bilmek size güven verir.

GÜNEŞLİ’DEKİ FİRMALAR İÇİN YENİ SANTRAL KURULUMLARI

İş yerinizde veya binanızda santral altyapısı kuracak kaliteli bir yerel firma mı arıyorsunuz? Şimdi bizimle iletişime geçin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız! Bütçenizi ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için her zaman rekabetçi bir fiyat teklifi sunuyoruz. Tüm çalışmalarımız, temiz ve düzenli bir sonuç veren en yüksek standartta gerçekleştirilir.

Gereksinimleriniz için mükemmel sistem seçimi konusunda size tavsiyelerde bulunabiliriz. Bununla birlikte aşağıdakiler de dahil olmak üzere tüm en iyi santral üreticileri ile çalışıyoruz: Karel, Multitek, LG, Telesis, Alcatel.

GÜNEŞLİ KAREL SANTRAL SERVİSİ SIKÇA SORULAN SORULAR

Santralimin tamir edilmesi ne kadar sürer?

Santralinizin onarım süresi, cihazınızın sorununa bağlı olacaktır ve ilgili tahmini süreler tarafımızdan size bildirilecektir, ancak genel arıza çözme süreleri maksimum 3 Saat’tir.

Tamir hizmeti için herhangi bir garanti veriyor musunuz?

EVET, Güneşli Karel servisi olarak cihazı tamir ettiğimiz günden itibaren 1 yıl parça garantisi veriyoruz.

Değişmesi gereken parçalar orijinal mi?

Evet, santral onarım için kullanılan tüm parçalar güvenilir ve orijinaldir

Garanti kapsamındaki santralleri de tamir ediyor musunuz?

Evet, tüm santralleri garanti kapsamında onarıyoruz. Fakat servis ücreti garanti kapsamında değildir.

2 Müşteri Yorumu
Average
5 Based On 1

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
GÜNEŞLİ Karel santral servisimiz hizmetinizde!
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan arayabilirsiniz.