SARIYER’DEKİ İŞLETMENİZ İÇİN EN ACİL SANTRAL TAMİR HİZMETİ

Sarıyer Karel santral servisi, yeni yüksek verimli santral sistemlerinin tedariği ve montajının yanı sıra mevcut sistemlerin servis ve onarımlarında 15 yılı aşkın deneyime sahiptir.

Profesyonel santral teknisyenlerinden oluşan ekibimiz, santral sisteminizin hızlı ve verimli bir şekilde yeniden çalıştırılmasına yardımcı olabilir. Dikkatli bir tanılama gerçekleştireceğiz ve bulduğumuz sorunlar için kalıcı bir düzeltme sağlayacağız.

Sarıyer karel santral servisi

İŞLETMENİZDE YAŞADIĞINIZ TÜM SANTRAL VE İNTERNET ARIZALARI İÇİN BİZİ ARAMAKTAN ÇEKİNMEYİN

Müşterilerimizle kalıcı bir ilişki kurmak istiyoruz. Bu nedenle müşteri hizmetleri önceliğimizdir. Sarıyer karel santral servisi ile ilk görüşmenizden itibaren, süreci baştan sona olabildiğince basit hale getirmek için sizinle birlikte çalışacağız. Bununla birlikte ana odak noktamız, her müşterinin sağlanan hizmetten memnun olmasını sağlamaktır.

İŞLETMELER İÇİN 7/24 ACİL SERVİS HİZMETİ

Sarıyer Karel teknik servisi olarak, santralin iş akışında ne kadar önemli bir rol oynayabileceğinin farkındayız.İster evden çalışarak home ofis olsun, ister çok aboneli firmanızda olun. Santral arızasının çok stresli bir aksaklık yaratacağını ilk elden biliyoruz.

Bu nedenle arızalara en kısa sürede müdahale edecek deneyimli santral teknisyenlerimiz bulunmaktadır. Sarıyer karel santral servisi, servis ve arızalarda harika fiyatlar sunar. Montajını biz yapsak da yapmasak da herhangi bir santral cihazı için firmamızı arayabilirsiniz.

SANTRAL Sisteminiz İçin Neden Bizi Seçmelisiniz?

Yıl boyunca işletmenizin iletişim devamlılığını korumanıza yardımcı olacak kapsamlı bir hizmet ve ürün yelpazesi sunuyoruz. Bütçeniz ve gereksinimleriniz için doğru çözümü önerebilmemiz için size her zaman yılların deneyimine ve bilgisine dayanan dürüst tavsiyemizi veriyoruz.

Bir aile şirketi olarak müşterilerimizi neyin mutlu ettiğini biliyoruz çünkü onlardan biriyiz! Her zaman verimli bir hizmet ve herhangi bir karar vermeden önce şeffaf fiyatlandırma sunuyoruz.

Ayrıca eksiksiz bir karel santral bakım hizmetleri yelpazesi sunuyoruz. Böylece sisteminizin tüm yıl boyunca sorunsuz çalıştığından emin olabilirsiniz. Santral teknisyenlerimiz bölgeye aşinadır ve telefon santralinizde neye ihtiyaç duyabileceğinizi anlar. İş yerinizin her zaman rahat ve üretken olmasını sağlamak için bir dizi santral hizmeti sağlayabiliriz.

Montaj, bakım, onarım veya yedek parça arıyorsanız, doğru fiyata örnek hizmeti seçmenize yardımcı olabiliriz. Sarıyer Karel santral servisi ekibimiz tam müşteri memnuniyeti konusunda yılların deneyimine sahiptir. Bu nedenle firmanızın emin ellerde olduğuna güvenebilirsiniz.

Sarıyer Yakınlarında Santral Tamircisi mi Arıyorsunuz?

Sarıyer Karel santral servisi’nin kalifiye teknisyenlerinden başkasını aramayın!

İşletmenizin sorunsuz çalışmasını sağlamak, sizin için olduğu kadar bizim için de önemlidir. Santraliniz ister tek hatlı isterse yüzlerce hat kapasiteli büyük bir sistem olsun. Sarıyer eğitimli santral teknisyenlerimiz için hizmet ve süre bakımından asla bir farkı yoktur. En kısa sürede en iyi hizmet anlayışımızla size yardımcı olacağız!

Sarıyer karel yetkili servisi

Sarıyer Karel Santral Servisi, İşletmeler İçin Şu Çözümleri Sunar;

  • İşletmeler için santral tamiri
  • Santral bakım ve servisi
  • İşletmeler için santral montajı ve temini
  • Hat arızaları sorun giderme
  • İnternet hatlarının tamiri ve servisi

Teknisyenlerimiz, her tür santral sistemiyle ilgili bir sorunu çözmek için gereken deneyime ve bilgiye sahiptir. İşletmenizin ihtiyaçlarını düzenli olarak karşılamak için planlı bakım sözleşmeleri sunuyoruz. Düzenli bakıma tabii tutulan santral cihazları, genel olarak daha uzun bir ömre sahip olacak. Ayrıca daha yüksek bir optimum performans ve enerji verimliliği seviyelerini sürdürecek. Aynı zamanda tüm bunlar, santral üreticisinin garantisine uyulmasını da sağlayacaktır.

Servis bedeli, standart işçilik ve üzerinden ücretlendirilir. Eski bir üniteyi değiştirmek için daha fazla çalışma, yedek parça değişimi, onarım veya santral kurulumu gerekiyorsa, maliyet artışına neden olacaktır.

SARIYER KAREL SERVİSİMİZE SORULAN SORULAR

SANTRAL SİSTEMİMDEKİ SORUNLARI KENDİM GİDEREBİLİRMİYİM?

Hiç kimse gereksiz servis çağrıları için ödeme yapmak istemez. Santral sisteminiz çalışmıyorsa veya olması gerektiği gibi çalışmıyorsa, birkaç basit kontrolü kendiniz yaparak başlayın; zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz.
Tüm açma/kapama düğmeleri doğru konumda mı? Santralin fişi prize taklı mı kontrol edin.
Atmış herhangi bir sigorta veya devre kesici var mı?
Bulunduğunuz bölgede bölgesel bir çalışma yapılmadığından emin olun.
Eğer dış hatlarınız çalşmıyorsa servis çağırmadan önce mutlaka 121 arızaya bildirin.

NELER SANTRALİMİN GARANTİSİNİ DEVRE DIŞI BIRAKIR?

Bir Karel santralin garantisini geçersiz kılabilecek bazı durumlar vardır:
Muayene, bakım ve temizliğin gerektiği gibi yapılmaması
Sahte, standart dışı veya izin verilmeyen parça veya aksesuarların kullanımı
Herhangi bir sistemin veya bileşenin lisanslı, sertifikalı bir yüklenici dışında herhangi biri tarafından kurulumu
Santral ekipmanının uygun konuma montajının yapılmaması
Üreticinizin garantisi, bir arıza durumunda sizin için önemli bir koruma sağlar. Sisteminizin onarımı, bakımı, muayenesi veya kurulumuyla ilgili herhangi bir konuda emin değilseniz, danışmak için Sarıyer Karel servisi ile iletişime geçin.

SANTRALİMİN DEĞİŞTİRİLİP DEĞİŞTİRİLMEMESİ GEREKTİĞİNİ NASIL ANLARIM?

Fabrikada yapılmasına rağmen her santral ünitesi farklıdır. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere santralinizi değiştirmeniz gerekip gerekmediğini belirleyen bir dizi faktör vardır:
Sistemin yaşı
Tipik kullanım (veya kullanım eksikliği)
Santralin markası
Düzenli bakım yapıp yapmadığınız
Daha önce acil servise ihtiyaç olup olmadığı
Bunların hepsi, santralinizin ömrünün belirlenmesinde rol oynayabilir. Santral değiştirme zamanının geldiğini düşünüyorsanız, sarıyer karel servisini aramaktan çekinmeyin, sizinle bu konuyu konuşmaktan memnuniyet duyarız.

SANTRAL SİSTEMİMDE SORUN YOKSA BAKIM YAPMANIN FAYDASI NEDİR?

Bakım, sorunları önlemekle ilgilidir. Santralinizi bir araba gibi düşünün: rutin olarak yağ değişimi ve kontrol için mi yoksa sadece otoyolda arıza yaptıktan sonra mı götürüyorsunuz? Karel santral sistemleri, en yüksek verimlilikte çalışmak için düzenli dikkat gerektiren karmaşık makine parçalarıdır. Santral bakımı yapmamayı tercih ederek, garantinizi geçersiz kılma ve sistemin ömrünü kısaltma riskini de almış olursunuz.

2 Müşteri Yorumu
Average
5 Based On 1

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
SARYER Karel santral servisimiz hizmetinizde!
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan arayabilirsiniz.