KÜÇÜKÇEKMECE’DE 2003 YILINDAN İTİBAREN SANTRAL TAMİRİ YAPIYORUZ

Küçükçekmece Karel santral servisi, Küçükçekmece içinde ve çevresinde güvenilir santral onarım hizmetleri sunuyor. Beklenmeyen bir santral arızasının iş akışını alt üst edebileceğini biliyoruz. Bu nedenle, daima zamanında gelir ve onarımları doğru bir şekilde yaparız. Yetenekli teknisyenlerimiz her marka veya modeldeki santrallere hakimdir. Ayrıca her türlü arıza çeşiti ile karşılaşmış oldukları için hiçbir sorun onları şaşırtmaz. Küçükçekmece’de elverişli bir konumda bulunan ekibimiz, hangi bölgede olursanız olun size acil servis verecektir.

küçükçekmece karel santral servisi

Küçükçekmece’de Güvenilir Santral Onarımı

Yoğun iş temposunda işlerin düzgün ilerlemesi için santralinizin verimli bir şekilde çalışıyor olması gerekir. Santral sisteminizin aniden durursa, kendinizi yolda kalmış gibi hissedebilirsiniz. Neyse ki, santralinizi hemen çalışır duruma getirmek için tasarlanmış acil onarımlar sağlıyoruz. Santralinizle ilgili sorunu doğru bir şekilde giderip ve hemen çalışır hale getireceğiz. Teknisyenlerimiz her işi aynı gün bitirmek için çabalıyor. Küçükçekmece karel santral servisimiz, arızalı cihazlar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere her türlü santral sorununu çözümleyecektir.

Santraliniz bir arıza belirtisi mi gösteriyor? Olağandışı durumlarda bizi arayın.

  • Çalışmayan iç hat telefonları
  • Sizi aradıkları zaman müşterilerin ulaşamaması
  • Telefon makinelerinin zillerinin almaması
  • Santral cihazından ses gelmesi
  • Hatların yanlış masalarda çalması
KÜÇÜKÇEKMECE KAREL YETKİLİ SERVİSİ
KÜÇÜKÇEKMECE KAREL TEKNİK SERVİSİ

Hizmet sektöründe yıllardır sunduğumuz kaliteli ve güler yüzlü hizmet ile lokomotif firma olmayı başardık.

Küçükçekmece bölgesinde etkili santral onarım hizmetleri için karel santral servisi şirketimizden başkasını aramayın. 2005’den beri faaliyet gösteren işletmemiz, 15 yılı aşkın süredir sizin gibi yerel müşterilere hizmet vermektedir. Eğitimli ve deneyimli teknisyenlerimiz, santral arızanızı çözmek ve işleri yoluna koymak için hazırdır. 7/24 acil onarım hizmetlerimizle sizi asla rahatsızlık içinde bırakmayacağız. 

Bizi aradığınızda, boyutu veya kapsamı ne olursa olsun sorununuzu çözmeye hazır olduğumuzdan emin olabilirsiniz. Şirketimiz ayrıca her sektörün farklı ihtiyacı olduğuna inanır. Bu yüzden her zaman istisnai müşteri hizmetleri sunuyoruz. Bir müşteri olarak dinlendiğinizi ve saygı duyulduğunuzu hissetmenizi sağlayacağız. Saygın şirketimize başvurduğunuza asla pişman olmayacaksınız.

EN ACİL ŞEKİLDE HİZMET SAĞLIYORUZ

Bir santral sorununuz varsa, Küçükçekmece’deki ekibimiz size kolayca yardımcı olabilir. İster acil bir teknik servise ister yıllık bakıma ihtiyacınız olsun, hatta daha verimli yeni bir sisteme yükseltme yapmak isteyin, size hizmet etmek için buradayız. Tüm santral servisi ihtiyaçlarınız için teknisyenlerimiz yanınızda.

İhtiyaçlarınız acil veya beklenmedik ise, bu konuda da yardımcı olabiliriz. Santraliniz yoğun bir iş gününde çalışmayı durdurursa endişelenmenize gerek yoktur. Panikle işin ehli olmayan kişileri aramanız gerekmez. Bunun yerine, teknisyenlerimizle iletişime geçin ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir çözüm oluşturmanıza yardımcı olalım. Daha önce karşılaşmadığımız bir problem pek mümkün değildir. Nitelikli teknisyenlerimiz, sahip oldukları tecrübeyle sorunu teşhis edip derhal onarım aşamasına geçerler.

Firmalarda rahat işleyişin büyük bir kısmı, çalışan bir santral sistemi ile gelen iletişim rahatlığıdır. Ancak aynı derecede önemli olan bir başka husus ise, bir arıza olduğunda kimi arayacağınızı bilmektir. Küçükçekmece karel teknik servisi işinizi önemsiyor. Bir sorununuz veya endişeniz olduğunda güvenebileceğiniz bir ekip olmaya çalışıyoruz.

Bu nedenle, kendinizi ihtiyaç durumda bulursanız, lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin. Bizimle iletişim sayfamızdan, whatsapp destekten veya 08502441451 numaralı telefondan bizi arayarak kolayca iletişime geçebilirsiniz. Küçükçekmece bölgesinde neden lider konumda olduğumuzu öğrenin. Size kapasitemizi ve kaliteli hizmetimizi kanıtlayalım. Bizimle ile çalıştıktan sonra, neden bu kadar mükemmel yerel derecelendirmelere sahip olduğumuzu anlamanızı umuyoruz. Ve tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

KÜÇÜKÇEKMECE KAREL SANTRAL SERVİSİMİZE SORULAN SORULAR

Acil servis sağlıyormusunuz?

Evet. Yoğun bir iş temponuzun arasında sizi santral arızasyla baş başa bırakmak istemeyiz. Küçükçekmece karel santral servisi teknisyenlerimiz size sadece birkaç dakika uzaklıkta.

Hangi marka santral kurulumu ve servisini yapıyorsunuz?

Yaygın olarak Karel, Multitek, Telesis ve Alcatel santral başta olmak üzere tüm santrallerin teknik servis hizmetini sağlıyoruz.

Santralimin devam eden bir garantisi olup olmadığını nasıl anlarım?

Garanti belgesini kaybettiyseniz santralin üzerindeki seri numarasından mevcut garanti durumunu sorgulayabiliriz.

Santral programlama nedir ve maliyeti nedir?

Santral programlama; Telefon santralinin hafızasında bulunan parametrelerin firmaya özel olarak ayarlanıp konfigre edilmesidir. Maliyeti genellikle servis ücreti karşılığındadır.

Tüm santral teknik servis ihtiyaçlarınızı uzman bir şekilde ele almamız için bize güvenebilirsiniz. Bizi arayın 0850 244 1 451 ve randevunuzu onaylamak için kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz

2 Müşteri Yorumu
Average
5 Based On 1

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
KÜÇÜKÇEKMECE Karel santral servisimiz hizmetinizde!
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan arayabilirsiniz.