FLORYA KAREL SERVİSİ BİR TELEFON UZAĞINIZDA- 0850 244 1 451

florya karel teknik servisi

Güvenebileceğiniz Hızlı ve Profesyonel Florya Karel Santral Servisi

Yoğun iş temposunda, santral sisteminiz en iyi durumda çalışır olmalıdır. Florya Karel santral servisi dilediğiniz zaman santral sisteminizi kapsamlı testlere tabi tutacaktır. Firmamız Florya merkezli ve 7/24 santral onarımı için daima yıllık bir bakım hizmeti öneririz.

Periyodik bakım ayrıca mevcut santral sisteminizin ömrünü uzatmanıza yardımcı olacak bilgiler sağlayacaktır. İncelememiz sırasında santral onarımına ihtiyacınız olduğunu fark edersek, servis araçlarımızda her sorunu halletmemiz için ihtiyaç duyduğumuz ekipmanlar mevcuttur. Florya Karel teknik servisi iş başındayken, santral sisteminiz için endişelenmenize gerek kalmayacak.

Aynı Gün Santral Tamiri Garantisi

Florya Karel santral servisi, santraliniz bozulduğunda aynı gün santral onarım hizmetimizle size hızlı bir çözüm sağlayacaktır. Evet, bu kadar! Siz arayın, biz gelelim. Santralinizi tekrar çalıştıracağız ve onarımlarımıza bir yıl boyunca garanti vereceğiz. Randevu günü gelemediğimiz takdirde hizmetimiz ücretsizdir. Soru yok, güçlük yok. Çünkü profesyonel ve kibar Karel teknisyenlerimiz için sizin memnuniyetiniz kadar hiçbir şey nemli değildir.

florya karel santral servisi (1)

Hizmet Verdiğimiz Santral Sistemleri

Florya Karel santral servisi, yıllardır bölgede güvenilir santral onarım hizmetleri sunmaktadır. Eğitimli teknisyenlerimiz hemen hemen her tür santral sistemiyle çalışmıştır. Karel santral, Multitek santral, Telesis ve hatta eski tip şef sekreter sistemlerine kadar hakimiz.

IP SANTRAL SİSTEMLERİ

Sektörde en popüler sistemlerden biri olan IP santral, telefon trafiğinizi yönetmek için eksiksiz bir çözümdür. Eğitimli Karel santral teknisyenlerimiz bu sistemlerin tüm konfigürasyonunu bilir ve sizin için en yüksek verimlilikte çalışması için programlar.

ANALOG SANTRAL SİSTEMLERİ

Genellikle eski tip olan analog santraller, günümüzde hala yaygın olarak kullanılmaktadır. İhtiyaç duyulan özellikler ek modüller sayesinde devreye alınır. Ayrıca IP santrallere göre son kullanıcı tarafından yönetilmesi zordur. Yeni veya eski, tüm santraller için teknisyenlerimiz tamir ve kurulum konusunda deneyimlidir.

MULTİTEK SANTRAL SİSTEMLERİ

Diğer bir yaygın santral sistemi multitek modeldir . Çok yönlüdürler ve IP analog modelleri vardır. Düzgün bir şekilde kurulumu yapılırsa yüksek verimlilik ile uzun yıllar bozulmadan çalışır. Bununla birlikte değiştirilmeleri gerekmeden onlarca yıl dayanabilirler.

SANAL SANTRAL SİSTEMLERİ

Bulut tabanlı olan bu sistem tüm santral özelliklerini içerisinde barındırır. Evinizde, şubelerinizde, tatilde ofis telefonlarınızı kullanmanıza olanak sağlar. Tek bir panel üzerinden tüm aboneleri kontrol eder ve yönetebilirsiniz.

DÜZENLİ SANTRAL YILLIK BAKIMI

Düzenli servis kontrolleri, karel santral sistemine büyük fayda sağlar. Arıza başlamadan önce periyodik bir kontrol, kendinizi santralinizin sağlığı konusunda bilgilendirmenin en iyi yoludur. Eğitimli bir Florya Karel santral servisi teknisyeni kalite kontrolü ve bakım yapabilir. Kontrolden sonra, teknisyen, santral sisteminin yoğun kullanımından önce gerekli bakımları yapmak için mevcut seçenekleri açıklayabilecektir. En önde gelen müşteri memnuniyeti prensibimiz, süpriz arızalarla karşılaşma ihtimalinizi ortadan kaldırır.

florya karel yetkili servisi

MESAİ SONRASI EKSTRA ÜCRET TALEBİ YOK

Florya Karel teknik servisi, vardiyalı çalışan firmalarda santral arızasının ne kadar rahatsız edici olabileceğini anlıyor. Sorunlu bir gecenin rahatsızlığı ertesi güne taşınmamalıdır. Bu nedenle Florya Karel teknik servisi, ihtiyaç duyduğunuz her an, günde 24 saat santral tamir hizmetleri sunar. Gündüz ya da gece hafta içi veya hafta sonu farketmiyor. Aynı ücreti alıyoruz. Arızaların ne zaman olacağını siz seçmiyorsunuz. Zamanlama yüzünden neden ekstra ödeme yapasınız?

ALTIN KURAL: ÜRÜN VE HİZMET GARANTİSİ

Sizin için iyi bir iş çıkaracağımızı söylediğimizde, bunu kastediyoruz. Tüm teminatları yazılı hale getirdik. Siz memnun kalana kadar işimiz bitmiş sayılmaz. Belki de bu yüzden müşterilerimizin çoğu Florya Karel teknisyenlerimize yaptıkları iş için beş yıldızlı yerel değerlendirmeler veriyor. Prensibimiz belli: Daha fazla değer. Daha fazla güven. Daha fazla güleryüz.

GÜVENİLİR SANTRAL ONARIM HİZMETİ İÇİN FLORYA KAREL SERVİSİ TERCİH EDİN

Onarıma, rutin kontrole ve hatta programlamaya ihtiyacınız olduğunda; Florya karel servis uzmanları, sisteminizin en iyi durumda olduğundan emin olmak için 7/24 hizmetinizdedir. Santraliniz bozulursa, istediğiniz zaman 0850 244 1 451 numaralı telefondan bizi aramaktan çekinmeyin. Servisinizi planlamak veya santral ihtiyaçlarınız hakkında konuşmak için randevu talep edebilirsiniz. Teknisyenlerimiz hemen size geri dönecektir.

FLORYA KAREL SERVİSİMİZE İLETİLEN SORULAR (SSS)

Neden Florya Karel servisi’ni tercih etmeliyim?

Tamamen güvenilir ve şeffaf bir hizmet sağlayıcıyız. Güvenilir ve en iyi santral markaları arasındayız. Fiyatlarımız sizler için en ekonomik ve faydalı olanlardır. Onarım/servis ücretlerimiz, piyasadaki diğer servislerle karşılaştırıldığında oldukça nominal ve adildir. “Hizmet mükemmelliği ve müşteri memnuniyeti” sloganımızdır. Santralinizle ilgili her şeyin usulüne uygun ve yüksek standartlarda yapılmasını sağlıyoruz. Kalite ve müşteri hizmetlerine takıntılıyız. Santralinizle ilgili herhangi bir sorunla karşılaştığınızda yanınızdayız. Herhangi bir onarım veya servisle ilgili sorgunuz için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Florya’daki firmanızın santrali arızalanması durumunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Florya Karel servisi avantaları nelerdir?

Vakit nakittir anlıyoruz. Bu nedenle hizmetlerimizi ve süreçlerimizi ihtiyaçlarınıza ve rahatlığınıza göre tasarladık. Biz santralinizle ilgilenirken siz arkanıza yaslanıp diğer önemli işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Ayrıca, fiyatlarımız, gerçek değerini alabilmeniz için rekabetçi bir şekilde ekonomik tutulmaktadır.

Hangi marka santrallere hizmet veriyorsunuz?

Karel, Multitek, Telesis, Alcatel gibi piyasadaki lider konumda olan tüm firmalara hizmet vermekteyiz.

Santralimi servise mi gtürüyorsunuz yoksa yerinde mi tamir ediyorsunuz?

Web sitemizde belirttiğimiz gibi yedek parça stoğu olan tüm ürünler yerinde yapılacak, büyük onarım çalışmaları için ya da tamir olması mümkün olmayan santraller servis merkezimize gönderilecektir.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
FLORYA Karel santral servisimiz hizmetinizde!
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan arayabilirsiniz.