FLORYA KAREL SERVİSİ ŞİRKETİMİZLE İLETİŞİME GEÇİN

Adres:Şenlikköy, Saruhan Sk. No:16 D:5, Florya- Bakırköy/İstanbul
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:karelyetkiliservisi@gmail.com

Florya Karel servisi müşteri hizmetlerine kişisel yaklaşımımızla gurur duyuyoruz. Santral ve haberleşme onarım çözümlerinizde bize güvendiğiniz zaman, size azami saygı gösterilecektir. Her müşteriye en iyi hizmeti sunmaya yönelik sürekli çabalarımızın bir parçası olarak, karel servisi, kurulumu ve onarımı söz konusu olduğunda asla ve asla taviz vermeyiz. Müşterilerimiz, Florya karel santral servisi işi ilk seferde düzgün bir şekilde yapacağını bilmenin her zaman içinin rahat olmasını sağlar. Bir müşteriye bir çözüm sözü verdiğimizde, her zaman yerine getiririz.

FLORYA KAREL SERVİSİ SEÇME NEDENİNİZ

Florya Karel teknik servisi, Florya merkezli güvenilir bir santral ve onarım şirketidir 20 yılı aşkın bir süredir, Florya bölgesine hizmet verdik ve güvenilir hizmetlerimizi çok sayıda ticari işletmeye sağladık. Sektördeki engin tecrübemizle, ortaya çıkabilecek herhangi bir kurulum, onarım veya acil durumla tamamen başa çıkabiliriz. Zamanında tamamlanan dürüst, güvenilir ve kapsamlı santral hizmetlerimizle tanınıyoruz. Bir şeyi yapacağımızı söylediğimizde, onu en yüksek kalite standardında yaparız.

karel florya harita

BİLGİLENDİRME: Florya karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

SLOGANIMIZ : MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUN KALMASNI SAĞLAMAK İÇİN HAREKETE GEÇİN

Florya karel santral servisi’nde yalnızca üstün hizmet almadığınızı, aynı zamanda bize ihtiyaç duyduğunuzda birisinin her zaman ulaşılabilir olduğunu göreceksiniz. Bizim için bunların hepsi “Gerçekleştirmenin” bir parçası. Tüm santral ihtiyaçlarınız konusunda size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bugün bizi arayın.

KALİTELİ HİZMET VE ÜRÜNLER

Mümkün olan en iyi bakımı aldığınızdan emin olabilmeniz için en yüksek kalitede hizmet ve ürünler sunuyoruz. Hatta ücretsiz keşif ve ücretsiz ikinci görüşler sunuyoruz. Teknisyenlerimiz tüm marka ve model santral markalarına hizmet vermektedir ve tüm kredi kartlarını kabul etmekteyiz.

7/24 ACİL SERVİS

Florya Karel servisi ekibimiz, Florya bölgesinde 7/24 acil servis sağlamaya kendini adamıştır. Sorunların bir anda ortaya çıktığını anlıyoruz ve ihtiyaçlarınızı uygun şekilde değerlendirmek ve keşif için firmanızı ziyaret etmeye hazırız. Standart destek hizmetleri ve 7/24 acil destek hizmetleri ile ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. Nasıl iletişime geçeceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

Son olarak, maliyet kontrolü ve kalite standartlarının çok önemli olduğunu biliyoruz. Yalın hizmet ilkelerine bağlı kalarak işimizin her aşamasına yaklaşıyoruz. Kalite standartlarından ödün vermeden maliyetleri kontrol altında tutmaya odaklanıyoruz. Bu, alınması zor bir yaklaşım, ancak bunun, müşterilerimizin hak ettiği türden işleri sağlamamıza yol açacağını biliyoruz.

Dikkat: Florya Karel servisi teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan FLORYA Karel servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.