SANTRAL SESLENDİRME VE YÜKLEME HİZMETİ

Santral seslendirme; sizi arayan yeni bir müşteri ile işletmeniz arasındaki ilk etkileşiminizdir.

Duydukları ilk ses, şirketinizin profilini de sunan ses olacaktır.

Santral seslendirmesi, işletmenizin kültürünü, değerlerini ve kimliğini ifade eder. Ağız, ses, ton ve hız, işletmeniz hakkında olumlu bir ilk izlenim yaratmak için çok önemlidir.

Seslendirme tipik olarak arayanı doğru kişiye ve istenen bilgiye yönlendiren samimi bir sestir, ancak bundan çok daha fazlasıdır. Seslendirme, müşterileri şirkette karşılayan personel görevi görür

HIZLI DÖNÜŞ ↗

IVR ses kayıtlarınızı sadece 1-2 iş günü içerisinde teslim ediyoruz. Aynı gün içinde acele teslimat seçeneğimizi de tercih edebilirsiniz. Seslendirme metninizi hazırladığınız anda vakit kaybetmeden işlemlere başlıyoruz.

ANAHTAR TESLİM ↗

Seslendirme yaptırmanız yetmez aynı zamanda bu sesi santralinize yükleyecek teknik serviste bulmalısınız. Firmamızı diğer firmalardan ayıran en büyük özelliğimiz seslendirmenizi santralinize yükleyip A’dan Z’ye bütün ayarlarını yapıyoruz ve hazır halde teslim ediyoruz.

ALT MESAJLAR

Sadece açılış mesajı değil bunun yanısıra meşgul mesajı, cevapsız mesajı, yerimde yokum mesajı, ingilizce ve mesai saatleri bilgilendirme mesajı gibi birbirinden farklı senaryodaki seslendirmeleri santralinize yükleyip programlamasını yapıyoruz.

santral seslendirme

Karşılama metni aşamalarında size rehberlik ediyoruz, kişiselleştirilmiş hizmet sunuyoruz ve projenizin başarılı olmasını sağlıyoruz.

İster şirketinizin telesekreteri için bir santral seslendirme ihtiyacınız olsun, ister çok uluslu bir şirket için gelişmiş bir IVR sistemi kuruyor olun, firmanıza uygun karşılama metni seçilmesinden, santralinize kurulmasına kadar tüm süreçte size yardımcı oluyoruz.

Başka bir deyişle sadece ses dosyasını hazırlamakla kalmıyoruz. Hazırlanan seslendirmenin telefon santralinize kurulumunu da biz yapıyoruz. Şirketinizin telesekreterde farklı dillere ihtiyacı varsa, bunu da sağlayabiliriz. 120’den fazla dilde doğru bir seslendirme oluşturuyoruz. 

Artılarımız

 • Aynı gün iş teslimi
 • IVR demo örnekleri
 • IVR örnek metinleri
 • Tek elden anahtar teslim kurulum

ÖRNEK FON MÜZİKLERİ VE IVR ANONSLARI

1
⬆ 4 ⬆
⬆ 7 ⬆
⬆ 10 ⬆
⬆ 13 ⬆
⬆ 16 ⬆
⬆ 19 ⬆
⬆ 22 ⬆
⬆ 25 ⬆
2
⬆ 5 ⬆
⬆ 8 ⬆
⬆ 11 ⬆
⬆ 14 ⬆
⬆ 17 ⬆
⬆ 20 ⬆
⬆ 23 ⬆
3
⬆ 6 ⬆
⬆ 9 ⬆
⬆ 12 ⬆
⬆ 15 ⬆
⬆ 18 ⬆
⬆ 21 ⬆
⬆ 24 ⬆

Örnek Seslendirmeler

⬆ PINAR ÖRME ⬆
⬆ CONAX ⬆
⬆ YAĞIZER KİMYA ⬆
⬆ E-VARMIŞ ⬆
⬆ İNYODA E TİCARET ⬆
⬆ KARAALP HUKUK ⬆

Örnek Seslendirme Metni

 • FİRMAMIZA HOŞ GELDİNİZ (FOR ENGLİSH PRESS NİNE)
 • DAHİLİ NUMARAYI BİLİYORSANIZ LÜTFEN TUŞLAYINIZ
 • BİLET REZERVASYON İÇİN 2
 • TURNE VE ORGANİZASYON İÇİN 3
 • TİYATRO OKULUMUZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN 4
 • MUHASEBE İÇİN 5
 • OPERATÖRE BAĞLANMAK İÇİN LÜTFEN 0 I TUSLAYINIZ

İLETİŞİM KURUN

Hemen Sipariş Verin

2 Müşteri Yorumu
Average
5 Based On 1

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
SANTRAL SESLENDİRME İŞLEMLERİNİZİ ANAHTAR TESLİM OLARAK HAZIRLAYIP SANTRALİNİZE YÜLÜYORUZ. HEMEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ