KAREL SERVİS ATAŞEHİR OLARAK TÜM SANTRAL ONARIMI VE DİĞER İHTİYAÇLARINIZI TEK ELDEN KARŞILIYORUZ

Ataşehir karel santral servisi, telefon santrali ve telefon hatlarınızdaki arızaları çözebilecek bir dizi tam kalifiye teknisyenlere ve mühendise sahiptir.

İşletmeniz için bir karel servise ihtiyacınız varsa, Ataşehir ve çevre bölgelerde çok sayıda teknisyenimiz mevcuttur.

Bir dizi santral sistemi, telefon hattı, internet, WiFi ve santral kurulumu ve bakımı konusunda uzmanız. Karel servis Ataşehir uzmanlarından oluşan ekibimiz, Ataşehir ve İstanbul’un geri kalanını kapsayan karel santral sistemlerinin arıza çözümleri ve bakımı konusunda tam eğitimlidir.

KAREL SERVİS ATAŞEHİR ŞUBESİ OLARAK ŞUNLARI YAPIYORUZ

 • Ek telefon prizleri arıza tamiri
 • Arızalı karel santral onarımı
 • Kopuk kablo ve hat onarımı
 • Yavaş internet arızası
 • Çevir sesi olmayan telefon arızaları
 • Mevcut santralinizin bakımı ve güncellenmesi

Müşteri Hizmetleri Sözümüz

Ataşehir karel santral servisi olarak işinize en üst düzeyde müşteri hizmeti sunmaya kendimizi adadık. Amacımız, aramalarınızı her zaman hızlı bir şekilde yanıtlamaktır. Daima samimi, cana yakın, kişisel bir müşteri hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Santral sisteminiz için servis arıyorsanız, yardımcı olabiliriz!

Hizmete dayalı başarı

Tüm telefon ekipmanımız ve yedek parçalarımız, orjinal ve teknisyen ekiplerimiz tarafından tam olarak desteklenmektedir. Ataşehir çapında hizmetimiz, size her zaman kısa bir mesafede olmamızı sağlar. Ayrıca bizimle çalışan müşterilerimiz hizmetlerimizden daima memnun kalmıştır!

Karel servis ataşehir (1)

Destek ve Mühendislik Ekiplerimiz

Sorularınızın hızlı ve verimli bir şekilde ele alınmasını sağlayarak telefona hemen cevap vermekten gurur duyuyoruz. Mümkün olduğunda, her zaman sorununuzu çözmeyi amaçlıyoruz. Üstelik arızalarınızı telefonda çözerek işinizin kesintiye uğramasını en aza indirmeyi amaçlıyoruz.

Saha ziyareti gerekirse, Ataşehir Karel teknik servisi İstanbul çapında tamamen eğitimli kadrosuyla hemen ofisinizde olacaktır. İstanbul’da birçok yerde bulunan teknisyenlerimizle, taleplerinize hızlı bir şekilde yanıt vermekteyiz. Ayrıca ihtiyacınız olduğunda birinci sınıf tavsiye ve arıza desteği sağlayacak donanıma sahip olduğumuzdan emin olabilirsiniz.

İşletmeniz için yeni bir santral sistemi veya çözümü satın ararken, destek ve bakımımızdan yararlanmanızı öneririz. Hizmetlerinizden maksimum verim almanın ve gerektiğinde her zaman içinizin rahat etmesinin en ekonomik yoludur.

Bizi Aradığınızda Şirket İçi Müşteri Destek Ekibimiz’den Şu Hizmetleri Alabilirsiniz

 • Yüksek eğitimli Telekom Sektörü Uzmanları
 • Karel IP Sertifikalı personel
 • Telefonla uzaktan programlama yaparak sorun giderme
 • Uzaktan eğitim ve santral sistemi yönetimi
 • Yeni Santral Kurulumları İçin Ücretsiz Danışmanlık
 • Saha Tecrübesine Sahip Tecrübeli Teknisyenler Marifetiyle Arıza Teşhisi

YENİ SANTRAL KURULUMLARINDA ATEŞEHİR KAREL SERVİSİ DESTEĞİ

Telefon Sistemleri, kuruluşunuzun merkezi noktasıdır. Bu yüzden size işinizin üretkenliğini ve gelecekteki büyümesini artıran esnek, zengin özelliklere sahip, güvenilir ve uygun fiyatlı çözümler sağlamalıdır.

Ataşehir Karel servisi’nde, önde gelen üreticilerin cihazlarıyla doğru santrali bulmak için müşterilerle birlikte çalışma konusunda uzmanız. Telefon santrallerimiz ve VoIP hizmetlerimiz, her büyüklükteki işletmeye uygun çok çeşitli ofis iletişim ürünlerini kapsar.

Ofisler ve çağrı merkezleri için geleneksel masa tabanlı ahizelere sahip basit şirket içi dijital ve analog telefon santrallerinden, tesis dışında barındırılan “Bulut” santral sistemleri, VoIP telefon sistemleri ve hibrit telefon sistemleri gibi daha gelişmiş IP tabanlı ağ iletişimlerine kadar kurulum yapmakta uzmanız.

ANAHTAR TESLİM SANTRAL KURULUM HİZMETİMİZLE GÜVENDESİNİZ

 • Size özel, sektör gereksinimlerinizin yazılı bir fizibilitesini ücretsiz olarak alacaksınız.
 • Tamamen ayrıntılı, anlaşılması kolay bir teklif alacaksınız. Ayrıca çözümü doğrudan kendi ihtiyaçlarınıza göre eşleştirmenize yardımcı olacağız.
 • Yeni telefon santralinize aksama olmadan sorunsuz bir şekilde teslim edilmesini sağlamak için yeni kurulumu sizinle birlikte projelendireceğimizi bilerek rahatlayabilirsiniz.
 • Kurulum tamamlandıktan sonra destek kapsamına kadar ön aşamalandırma ve planlama dahil olmak üzere eksiksiz kurulum hizmetleri sunacağız.
 • Ataşehir merkezli müşteri destek ekibimiz tarafından satış sonrasında bile daima destek alacaksınız.

İşletmeniz için hangi telefon sistemlerini ve teknolojilerini uygulamaya koyacağınız önemli bir satın alma kararıdır. Bu yüzden çok sık vermediğiniz bir karardır. Ataşehir Karel teknik servisi ile süreci gerçekten hem anlaşılması hem de uygulanması kolay hale getirebilirsiniz.

KAREL SANTRAL SERVİSİ ATAŞEHİR ŞUBEMİZ HAKKINDA

2003’deki kuruluşumuzdan bu yana, Ataşehir Karel santral servisi artık tüm ticari ve kamu sektörlerinde bölgedeki en büyük ofis telekomünikasyon satıcılarından biri olarak tanınmaktadır.

Karel servisi Ataşehir, basit bir telefon hattı ve çağrı sağlayıcıdan, ofis telefonu, sabit hat, internet, bulut santral ve yönetilen hizmet genelinde eksiksiz bir telekomünikasyon çözümleri paketi sunan günümüzün en büyük iletişim uzmanı haline geldi. İşimizi, istisnai müşteri hizmetlerinin başarımız için çok önemli olduğu inancı üzerine kurduk. Sloganımız “sayılacak kadar büyük, önemsenecek kadar küçüğüz” ve bu değere bağlı kaldığımıza inanıyoruz.

Telekomünikasyon söz konusu olduğunda, işletmelere ve kuruluşlara üretkenliği artırmak ve en yeni ürünler ve çözümler aracılığıyla kurumsal süreçleri iyileştirmek için ideal bir platform sağlayan bir endüstri lideriyiz. Faaliyet gösterdiğiniz kuruluşun veya sektörün boyutu ne olursa olsun, Ataşehir Karel santral servisi size rakiplerinize karşı avantaj sağlayabilecek teknolojik olarak en gelişmiş altyapıya sahip olmanızı sağlar. Ekibimiz iletişim uzmanlarıdır. Üstelik çok çeşitli telekomünikasyon çözümleri sağlar, kurar ve bakımını yapabiliriz. Ataşehir ve çevre bölgelerde 15.000’den fazla müşteriye santral kurulumuyla kalite, yenilik ve en son veri teknolojiyi getirmeye kararlıyız.

Çok çeşitli ofis santral sistemleri, masaüstü ahizeler, fct cihazları, arama hizmeti ve internet bağlantısı ile Karel santral servisi Ataşehir, iletişim uzmanlarıdır ve eksiksiz ofis santral çözümü sağlar.

Müşterilerimize yalnızca piyasada bulunan en iyi iletişim çözümlerini sunuyoruz. Aynı zamanda işletmenizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan bir çözümü sunduğumuzdan emin oluyruz. Ülkedeki önde gelen, en iyi santral ve telekomünikasyon sağlayıcılarından bazılarıyla ortaklık yapıyoruz.

ATAŞEHİR’DE KAREL SANTRAL BAKIMI VE ONARIMINDA LİDERİZ

Başarılı santral servisinin anahtarı, bireysel müşterilerin ihtiyaç duyduğu esnekliği sağlamaktır. Bazı müşteriler yalnızca çok sınırlı bilgi ve farkındalığa sahiptir. Ayrıca ücret ödemeden kendilerine sınırsız miktarda desteğin sunulacağına dair güvence isterler. Karel servisi Ataşehir, şirketinize sunmak için en uygun ve uygulanabilir servis imtiyazlarını belirleyecektir.

Uzman destek teknisyenlerimizin yılın 365 günü 7/24 hizmette olduğunu bilmek, müşterilerimizin büyük bölümü için kritik iş gereksinimlerine yardımcı olur. Ayrıca müşterilerimiz için uzaktan destek yönetimi sağlıyoruz. Bu sayede santral arızası ile ilgili sorunları anında teşhis edebiliyoruz. Daha sonra proaktif olarak sorunu minimum kesinti ile gideriyoruz.

ataşehir karel teknik servis (1)

Hiç kimse Karel santral bakım hizmeti kapsamı için ödeme yapmaktan hoşlanmaz. Aslında birçok işletme için faydasını görmedikleri bir hizmet. Öte yandan, çoğu işletme telefonlarının çalışmadığı andan itibaren para ve müşteri kaybetmeye başlıyor.

Küçük işletmeler için sanal santral kurulumcusu olarak, IP telefonla birlikte çok çeşitli telefon santrali sistemleri sunuyoruz .

Santral sistemi bakım ve onarım hizmetimiz, ihtiyacınız olan gönül rahatlığını size verecektir. Böylece, her şeyden önce, karşılaşacağınız sorunları hızlı ve profesyonel bir şekilde çözebilirsiniz.

Ataşehir Karel santral servisi bölgedeki tüm işletmelere hızlı ve ekonomik ssantral hizmetleri sunar. Bizlere 0850 244 1 451 numaralı telefondan ya da karelyetkiliservisi@gmail.com mail adresi üzerinden birde whatsapp destek hattımızdan iletişim kurabilirsiniz

Aşağıda, işletmeniz için bir bakım sözleşmesinin doğru karar olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacak diğer SSS’lerin bir listesini hazırladık .

TELEFON SİSTEMİ BAKIM & ONARIMLARI – SIKÇA SORULAN SORULAR

Ataşehir’de bir Karel santral arızası durumunda bize ne kadar çabuk ulaşabilirsiniz?

İstanbul genelinde kalifiye ve deneyimli telekom teknisyenlerimizden oluşan bir ağa sahibiz. Bu da taleplerinizde hızlı yanıt verebileceğimiz bir hizmet sağlayabileceğimiz anlamına geliyor. Standart olarak hafta içi 8:30 ve 20:30 saatleri arasında tüm parça ve işçilik hizmeti tamamlanır. Karel servis Ataşehir ile, arıza teşhisinden onarıma kadar yalnızca tek bir iletişim noktasıyla ilgilenerek süreçte zamandan daha da fazla tasarruf edersiniz.

Karel Santral sisteminiz arızalanırsa işletmeniz ne kadar süre ayakta kalabilir?

Cevap çok uzun değilse, halihazırda acil durum planınız yoksa işletmeniz için riskleri göz önünde bulundurmanız gerekir. Ataşehir’de acil Karel santral servisi hizmetimizle emrinizdeyiz.

İşletmem için neden Karel santral sistemi bakımını yaptırmalıyım?

Santral sisteminiz bozulursa, neden olabileceği aksaklık şirketinize zarar verir. Özellikle hemen müdahale edilmezse. Aslında, telekom sorununuzu araştırmak ve fiilen çözmek için günlerce bekleme riskiyle karşı karşıya olabilirsiniz. Bu, yalnızca işletmeniz için kazanç kaybına neden olmakla kalmaz. Daha da önemlisi, müşterilerinizin müşteri hizmetlerinize bakış açısına zarar verir.
Ataşehir Karel santral servisi bir bakım paketi ile birlikte, önceden tanımlanmış bir yanıt süresine sahip olmanızı sağlar. Tüm büyük arızalar için önemli ölçüde yedek paraya sahibiz. Böylece uzun süreli arızaları önleyebilirsiniz. Üstelik bu, genellikle uzun vadede işletmenize daha fazla yarar sağlar.

Karel santralim için bakım hizmeti kapsamının maliyeti nedir?

Karel bakım destek sözleşmelerinin fiyatı genellikle kapsanan donanımı değiştirme maliyetine dayalıdır. Bu nedenle yalnızca temel sistemlerinizi etkin bir şekilde kapsayarak ve telefon ahizelerini sözleşmeden çıkararak maliyetleri minimumda tutmak mümkündür. Çoğu sistem için yedek ahizeler ertesi gün teslimatta satın alınır. Ayrıca bir teknisyenin sizi ziyaret etmesine gerek kalmadan arızalı bir telefonu belirlemek de kolaydır.

Bakım kapsamını işimize uygun hale getirebilir misiniz?

Öncelikle, her işletmenin farklı ihtiyaçları ve gereksinimleri olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle, standart hizmet seviyesi seçeneklerimize ek olarak, ısmarlama bir seçeneğimiz var. Bu nedenle, müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için bir bakım çözümü uyarlamasına olanak tanır. Böylece ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi bakım hizmeti seçeneklerini size sağlayabiliriz.

Farklı marka santralimiz var, bunları destekleyebiliyor musunuz?

Evet, Ataşehir Karel servisi işletmenizdeki tüm santral modelleri için destek sağlar. Birçok tesisi işleten daha büyük kuruluşların ortak sorunu, farklı şeyler için fatura kesen çok fazla tedarikçiye sahip olmalarıdır. İlk olarak, kaç hizmete sahip olduğunuzu ve şu anda uğraştığınız tedarikçilerin sayısını belirlemek için bir maliyet azaltma çalışması sunuyoruz.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
ATAŞEHİR'DEKİ SERVİS OLARAK TÜM SANTRAL ARIZALARI, KURULUMLARI VE SATIŞI İÇİN HİZMETİNİZDEYİZ. HEMEN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ