TEKNİSYENLERİMİZLE KAĞITHANE BÖLGESİNDE SANTRAL TAMİR VE KURULUM HİZMETİ SAĞLIYORUZ

Santral tamir ve kurulumunda uzmanlaşan Kağıthane karel santral servisi, müşterilerine çözüm ortağı olmaya kendini adamıştır. Hiçbir iş çok büyük veya küçük değildir. Öncelikle üstlendiğimiz her projede eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefliyoruz. Ayrıca, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için geniş bir santral modeli yelpazesini uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Sadece hizmetlerimiz değil, aynı zamanda kaliteyi ve müşteri memnuniyetini sağlamak için çok çalışmaktan gurur duyuyoruz. Bu nedenle ister küçük bir işletme için ister tüm bir ofis binası için santral kurulumuna ihtiyacınız olsun, yüksek eğitimli ve deneyimli teknisyenlerimiz, güvenebileceğiniz hızlı, yüksek kaliteli hizmeti sağlayacaktır.

SANTRAL ONARIM MERKEZİ KAĞITHANE

KAĞITHANE KAREL SERVİSİ

Santraliniz düzgün çalışmıyorsa, uygun fiyata santral servisi onarımları için Kağıthane Karel santral servisi arayın. Teknisyenlerimiz tamamen lisanslıdır, sigortalıdır ve cihazlarınızı en iyi performansa geri döndürmeye hazırdır. Kağıthane’deki firma ve kurumlara hizmet veren eksiksiz bir santral servisi şirketiyiz. Bununla birlikte santral onarımları uzmanlık alanlarımızdan biri.

Personelimiz, tam memnuniyetinizi sağlamak için her türlü çabayı gösterecektir. Müşterimiz olarak şu avantajlarımızdan yararlanacaksınız:

 • Dost canlısı, verimli ofis personeli ve ekibi
 • Üstün kaliteli parçalar, malzemeler ve işçilik
 • Hızlı ve verimli proje tamamlama
 • 7/24 ulaşılabilir olma politikası

Kağıthane karel teknik servisi olarak, Kağıthane’deki komşularımızın her türlü santral ihtiyacını karşılamayı amaçlıyoruz. Geniş ürün yelpazemiz ve uzun yıllara dayanan sektör deneyimimiz birçok firmanın güvenini kazanmıştır. Ayrıca iyi yapılan her işten kişisel gurur duyuyoruz. Santral tamiri planlamak veya Karel teknik servisimizden bugün yerinde bir keşif için ofisimizi arayın. Bizimle whatsapp destek hattımızdan yada telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçin.

Karel Santral Servisi İle Kalıcı Çözüm

Kağıthane Karel santral servisi, santral sistemleri konusunda ülkenin önde gelen uzmanlarından biridir. Parçalar, üniteler ve çözüm anlayışı hizmetleri konusundaki kusursuz bilgileriyle tanınan Kağıthane karel servisin emsali yoktur. Şirket, mevcut en iyi, en güvenilir ve zamanında hizmetlerden bazıları da dahil olmak üzere, çoğu ülke genelindeki müşteriler tarafından kullanılan bir dizi hizmet sunmaktadır.

Kağıthane’deki en iyi Santral servisini aramaya koyulduysanız, bize güvenebilirsiniz. Yetenekli, deneyimli teknisyenlerimiz tüm arıza türlerine aşinadır. Yeni ve eski sorunları anlarlar ve santral altyapınıza verimli bir şekilde uyum sağlarlar.

kağıthane karel teknik servisi

Uyarlanabilir ve etkili hizmetlerimizle İstanbul çapında ünlü olmamıza rağmen, en çok bir alanda hizmet sağlıyoruz. Kağıthane Santral Onarımında en iyi işimizi sunuyoruz.

Santral tamiri için bir uzman temin ettiğinizde, basit bir tamirin ötesinde danışabileceğiniz teknisyen edersiniz. Bir uzman, karşılaştığınız sorunu kısmen analiz etmek için girişte santralinizin yoğun bir incelemesini yapacak. Ayrıca arızaya sebep bölgeleri tespit ederek tekrarlamasını engelleyecektir.

KAĞITHANE KAREL YETKİLİ SERVİS

15 Yıldan Fazla Kağıthane Santral Servisi Deneyimi

Santral onarım hizmeti sektöründe 70 yılı aşkın tecrübemizle, tüm marka ve model santral sistemlerini nasıl tespit edip onaracağımızı biliyoruz. Bununla birlikte sorun yaşadığına dair aşağıdaki belirtilerden herhangi birini fark ederseniz, mümkün olan en kısa sürede Kağıthane karel servisi aramalısınız:

 • Santraliniz çalışmayı durdurdu ve açılmıyor
 • Santraliniz açılıyor ancak telefonlarda çevir sesi yok. 
 • Santraliniz açılıp kapanmaya devam ediyor
 • Konsol telefon ekranında garip yazılar ve uyarılar çıkıyor.
 • Santral çalışırken yanık gibi kokuyor
 • Santraliniz çalışırken gıcırdama, çarpma veya tıkırtı sesleri çıkarıyor
 • Telefonların zil sesleri çıkmıyor
 • Müşteriler dışarıdan ulaşılamadığını söylüyor.

Tamamen lisanslı ve sigortalı olmakla kalmıyoruz, aynı zamanda tüm teknisyenlerimizin profesyonel olarak eğitimlidir. Kağıthane’deki her bir müşterimize eksiksiz santral onarım çalışması sağlıyoruz. Aynı zamanda ofisinizdeki diğer elektronik cihazlar hakkında gereken deneyim ve uzmanlığa sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bu sebeple onarım çalışması başka bir servise gerek kalmadan tek elden gerçekleştiriliyor.

KAĞITHANE’DE SANTRAL ONARIM SÜRECİMİZ HAKKINDA BİLGİ EDİNİN

Her santral onarım randevusu için kullandığımız işlemin etkili ve verimli olduğu kanıtlanmıştır. Kağıthane karel santral servisi ile iletişime geçtiğinizde uygulayacağımız adımlar şunlardır:

 1. Sizin için uygun olan bir tarihte randevu almak için sizinle birlikte çalışacağız.
 2. Kağıthane’deki firmanıza tam donanımlı ve zamanında bir teknisyen göndereceğiz.
 3. Teknisyenimiz sorunu belirlemek için santral ünitenizdeki sorunları inceleyecektir.
 4. Teknisyenimiz mevcut tüm çözümleri gözden geçirecek ve en iyi hareket tarzını sizinle paylaşacaktır.
 5. Teknisyenimiz, onayınızı aldıktan sonra gerekli tüm onarımları yapacaktır.
 6. Teknisyenimiz, santralinizle ilgili daha fazla sorunu nasıl önleyeceğiniz konusunda tavsiyede bulunacaktır.
 7. Teknisyenimiz onarım işini bitirdikten sonra çalışma alanını temizleyecektir .

Kağıthane karel santral servisi, müşterilerimizin ihtiyaç duymadıkları ürünleri satmak için teknisyenlere komisyon ödemiyor. Bu sebeple asla satış baskısı olmayacak.

Kağıthane karel santral servisi

Bugün Santral Sorunlarınız İçin Randevu Alın

Santralinizle ilgili sorun yaşıyorsanız, Kağıthane Karel servisimizi hemen Whatsapp destek hattından veya 0850 244 1 451 numaralı telefondan arayarak Kağıthane bölgesindeki işletmeniz için santral onarım randevusu oluşturabilirsiniz.

Kağıthane Karel servisi kurulum süreci nasıl işler?

Kurulum sürecimiz benzersizdir. Firmanızın özel haberleşme ihtiyaçlarını değerlendiriyoruz ve ardından sisteminizi buna uygun hale getiriyoruz. Kurulum gününden önce, santralinize yönelik planımızı tekrar kontrol etmesi için bir süpervizör göndeririz. Bu ekstra adım, firmamıza özgüdür ve her seferinde sorunsuz, stressiz bir kurulum sağlamaya yardımcı olur. Montajcımız geldiğinde, işi doğru yapmak için ihtiyacımız olan her şey hazır olur.

Santralimin düzgün çalışmadığına dair işaretler nelerdir?

Telefon hatları çalmaz, santralden ses gelir, firma içerisindeki abonelerde evir sesi olmaz, telefon grüşmeleri gürültülü olur. Bu işaretlerden herhangi birini fark ederseniz, bir Güngören Karel santral servisini aramalısınız.

Mevcut santralimi ne zaman değiştirmeliyim?

Cevap her zaman net değildir. Santral sisteminizi değiştirme zamanının geldiğini gösteren, aranacak birkaç şey vardır. Santralinizin yaşı bir santral sisteminin ortalama kullanım ömrü 10-15 yıldır. Sisteminiz bundan daha eskiyse, değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Santraliniz son birkaç yılda birkaç kez onarıldıysa, onu daha güvenilir ve verimli olacak daha yeni bir modelle değiştirmenin zamanı gelmiş olabilir

4 Müşteri Yorumu
Average
5 Based On 2

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
KAĞITHANE Karel santral servisimiz hizmetinizde!
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan arayabilirsiniz.