KAĞITHANE KAREL SERVİSİ ACİL ONARIM TEKNİSYENLERİMİZ 7/24 HİZMETİNİZDEDİR

Adres:Çağlayan Mahallesi, Zuhal Sk. No:39/ 34403 Kâğıthane/İstanbul
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:karelyetkiliservisi@gmail.com

Kağıthane Karel servisi uzman olmanın önemli olduğunu biliyor. Ancak aynı zamanda sizinle- müşterimizle açık iletişimin mükemmel müşteri hizmetinin hayati bir parçası olduğuna inanıyoruz. Sizi asla bunaltmaya çalışmıyoruz ve sizi asla bir grup endüstri jargonuyla karıştırmıyoruz.

İşimizi doğru yapmaktan da gurur duyuyoruz. Geçici düzeltmelere inanmıyoruz ve kısayollara inanmıyoruz. Bu nedenle, tüm teknisyenlerimizin IP sertifikasına sahip olmasını şart koşuyoruz. Bu, semptomları tedavi etmek yerine sorunların temel nedenlerini teşhis etmek için ihtiyaç duyduğumuz tüm bilgilere sahip olduğumuz anlamına gelir.

Konfor, bir işletmenin tüm alanlarında olmalıdır. Bu nedenle, firma ihtiyaçları için en nitelikli ısıtma ve soğutma uzmanlarıyla buluşturan güvenilir bir pazar yeri oluşturduk. Amacımız, size zaman, para ve santral işi için doğru kişiyi işe alıp almadığınıza karar verme zahmetinden kurtarmaktır. Tercih edilen profesyonellerimiz posta koduna göre elle seçilir. Bu, yalnızca size en yakın karel servisi seçtiğimiz anlamına gelir. Böylece Kağıthane’de hızlıca teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

karel kağıthane harita

BİLGİLENDİRME: Kağıthane karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

KAĞITHANE KAREL SERVİSİ FARKI NEDİR

Ekibimiz sizi santralinizle deneyimli güvenilir bir teknisyenle buluşturur. Siz ve profesyonel arasında bire bir bağlantı kuruyoruz. Servis filosu bağlantımız, rakip işletmelerden gelen çok sayıda telefon görüşmesinden kaçınmanız anlamına gelir.

İşimizle gurur duyuyoruz ve öncelik olarak santral ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz. Ekibimiz, Kağıthane’deki en iyi santral hizmetlerini gerçekleştirmek için IP sertifikalıdır. Sektörde 20 yılı aşkın süredir ekibimiz size hizmet vermeye hazır. Odak noktamız, paradan tasarruf etmenize ve gelecek yıllarda kaliteli çözümleri elde etmenize yardımcı olmaktır.

KALICI ÇÖZÜMLER MİSYONUMUZ

İhtiyaçlarınızı kolayca karşılamak ve santral sorunlarınızı çözmek için uzmanlığı özenle birleştireceğiz. Kağıthane karel santral servisi kaliteden asla ödün vermez! Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uyum sağlayan gerçekçi programlar vermeye çalışıyoruz. Dürüst müşteri hizmeti için çalışıyoruz ve bu nedenle bir işi yalnızca sizi tatmin edecek şekilde bittiğinde tamamlanmış olarak kabul ediyoruz.

Amacımız, herhangi bir acil durumda müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti sunmaktır. Tüm ücretler, garantiler ve çalışma süreleri önceden görüşülür. Teknisyenlerimiz, işleri tamamlanana kadar çalışmaya hazır gelmelerini sağlamak için yedek parça ve ekipman taşırlar.

Dikkat: Kağıthane Karel servisi teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden KAĞITHANE Karel servisi ile iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.