BÜYÜKÇEKMECE MİMAROBA SİLİVRİ ESENYURT ÇATALCA BÖLGESİ BİZİM SERVİS ALANLARIMIZ ARASINDADIR

Büyükçekmece Karel santral servisi, ticari işletmelerde kullanılan Karel santral veya diğer haberleşme sistemlerinin onarımında uzmanlaşmıştır. Ayrıca, teknik servisimiz tarafından kurulmayan telefon santrallerini de onarabiliyoruz. Aynı zamanda üstlendiğimiz her onarım için kullanılan veya değiştirilen yedek parçalara 12 ay garanti sunuyoruz.

Telefon santrali ve ekipmanları son derece sağlam yapılıdır. Ancak tüm elektronik ekipmanlarda olduğu gibi düzenli bir bakım yapılmış olsa dahi bazen arıza yapabilir. Karel teknik servisimiz, Karel, Multitek, Telesis, Panasonic ve Alcatel gibi önde gelen üreticiler de dahil olmak üzere tüm marka ve modellere hizmet sağlamaktadır.

büyükçekmece karel santral servisi

BÜYÜKÇEKMECE’DE ACİL KAREL SANTRAL SERVİSİ İMKANI SUNUYORUZ

Arızalanmış herhangi bir santral sistemi için tek seferlik bir müdahaleden sonra tekrar eski haline getiriyoruz. Ayrıca santral sisteminin çağrı merkezleri gibi iş açısından kritik bir sektörde kullanılıyor olması durumunda müşterilerimize güven sağlayan acil karel servisi imkanı sunuyoruz.

Büyükçekmece Karel santral servisi, IP santral ve Sanal santral hizmet sağlayıcılarının bir üyesidir. Teknisyenlerimiz, santral onarımının tüm yönlerinde sürekli mesleki gelişim ve eğitim odaklı faaliyetler gösterir. Çağrı merkezimizdeki ekibin desteğiyle mobil teknisyenlerimiz, santrallerin minimum gecikmeyle çalışır durumda getirilmesini sağlar. Santraliniz için bir yedek parça tedarik etmemiz gerekirse, onarımı tamamlanana kadar geçici bir süre başka bir santral bağlanır.

Deneyimlerimiz bize, teknisyenler tarafından düzenli olarak yıllık bakıma tabi tutulan santrallerin, arızalarının çoğunun önlenebileceğini söylüyor. Büyükçekmece karel santral servisi size sunulan tüm hizmetlerimiz hakkında daha fazla açıklamada bulunacaktır.

SANTRALİNİZİN ONARILMASININ GEREKTİĞİNİ GÖSTEREN İŞARETLER

   Santral Tamiri


büyükçekmece karel yetkili servisi

Karel teknik servisi, Büyükçekmece genelinde santral tamiri yapmaktadır. Aşağıdakiler dahil olmak üzere farklı tipteki santral sistemlerini onarma konusunda uzmanlığa ve deneyime sahibiz:

 • Karel
 • Multitek
 • Telesis
 • Fortel
 • Alcatel

Santralinizin onarıma ihtiyaç duyabileceğine dair işaretler şunları içerir:

 • Hiç çalışmıyor.
 • Çalışıyor ama dışarıdan arama gelmiyor.
 • Telefon hatlarında gürültü var.
 • Santralde anormal sesler var.
 • Kontrolör veya kontroller yanıp sönüyor.
 • Ekranda görüntülenen bir arıza kodu var.

Bu işaretlerden herhangi birini fark ederseniz, derhal teknik servisimizle iletişime geçiniz.

SANTRAL TAMİRİNDE HIZLI VE KALICI ÇÖZÜMLER SAĞLIYORUZ

Sisteminiz ne kadar büyük veya küçük olursa olsun Büyükçekmece Karel teknik servisimiz üstesinden gelecektir. Evinizde, ofisinizde veya mağazanızda santralinizle ilgili sorunlarınız varsa, profesyonel ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Ayrıca tüm işletmeler için uygun özelliklerde yeni santral satışımız da vardır. İşletmenizin ölçeğinde her tür ve büyüklükteki karel santral sistemleri ile ilgili çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz. Tamiri mümkün olmayan santraller için bu opsiyonu düşünebilirsiniz.

Ayrıca sisteminizi tamir edemezsek, firmanıza geçici süreli yedek santral bağlayarak santralsiz kalmamanızı sağlıyoruz.

Son olarak Büyükçekmece karel santral servisimize 7 gün 24 saat ulaşmanız mümkündür. Teknik servisimize info@karelteknikservisi.com mail adresimizden Whatsapp destek hattı ve 0850 244 1 451 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Santral onarım maliyeti ne kadar tutar?

Büyükçekmece Karel santral servisi olarak burada, işinize değer veriyoruz ve bir dizi farklı markayla çalışma deneyimimizle üstün müşteri hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Sisteminize ve onarım gerekliliklerine bağlı olarak, santralizin çalışma verimliliğini sağlamanın maliyeti değişebilir. ‘Hızlı fiyat teklifi’ almak veya ekip üyelerimizden birinin sizi ziyaret etmesini sağlamak için bugün güler yüzlü ekibimizle iletişime geçin.

Santralim hiç çalışmıyor. Sorun nedir?

Büyük olasılıkla sorun elektriktir ve üniteye güç gelmiyordur. Bir sigorta atmış veya devre kesici atmış olabilir. Sigortaları kontrol ederek düzeltebilirsiniz. Eğer sigorta tekrar atarsa servis çağırmanız muhtemel görünüyor

Bir santral ne kadar süre dayanır?

Bir dizi özellik dikkate alındığında, kaliteli bir santralin genel kullanım ömrü 10-15 yıl arasındadır. Yine bu sübjektif bir tahmindir ve marka ve kullanım gibi faktörler dikkate alınmalıdır.

En iyi santral markası hangisi?

Karel Telesis Multitek Alcatel piyasada bulunan ve yaygın kullanılan santrallerdir.

2 Müşteri Yorumu
Average
5 Based On 1

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
BÜYÜKÇEKMECE Karel santral servisimiz hizmetinizde!
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan arayabilirsiniz.