BÜYÜKÇEKMECE’DEKİ TEK VE EN KALİTELİ KAREL SERVİSİ ŞİRKETİNE HOŞGELDİNİZ

Adres:Papatya Cd. No:9/3, 34500 Büyükçekmece/İstanbul
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:karelyetkiliservisi@gmail.com

Büyükçekmece Karel servisi, 2003’den beri her müşterinin beklentilerini aşma misyonumuzu sürdürmektedir. Bu sayede Büyükçekmece’deki en büyük santral ve haberleşme şirketi haline geldik. Olağanüstü müşteri hizmeti sunma taahhüdümüz eğitimli, üretici sertifikalı teknisyenlerle çalışan tam stoklu servis ağına sahip olmakla başlar. Aynı zamanda her büyük santral markasını en iyi fiyatlarla satıyor ve servis hizmeti veriyoruz. Ayrıca tüm projeler tam zamanında teslim ediliyor ve kuruluyoruz. Bunun dışında müşterilerimize 10 dakika içinde bir fiyat teklifi ve ertesi gün kurulum konusunda kararlıyız. Şu anda size uygun bir şekilde hizmet vermek için Büyükçekmece, Beylikdüzü, Mimaroba, Silivri, Esenyurt , Çatalca’daki konumlarda faaliyet gösteriyoruz.

Büyükçekmece Karel santral servisi büyüyüp geliştikçe, olağanüstü müşteri hizmetleri taahhüdümüz devam etti. Bu yüzden her zaman kaliteli iş yapmaktayız ve %100 müşteri memnuniyeti taahhüdünde bulunmaktayız. Bununla birlikte işletmeye rehberlik etmek için kullandığım temel ilkeleri geliştirmeye devam edeceğiz.

karel büyükçekmece harita

BİLGİLENDİRME: Büyükçekmece karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

BÜYÜKÇEKMECE’NİN HER YERİNE HİZMET

Büyükçekmece Karel servisi ekibi, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için yeteneklerimizi geliştirmeye kendini adamıştır. Firmamızda müşteriler, istediklerini istedikleri zaman çeşitli yollarla (telefon, e-posta, web sitemiz, sosyal medya vb.) kendi koşullarına en uygun seçeneklerle bizimle iletişime geçebilir.

Büyükçekmece genelinde konut ve ticari santral hizmetleri sunan çok yönlü santral servisi ve kurulum şirketiyiz. Son olarak Müşterilerimiz ve ortaklarımız için konsept aşamasından projenin tamamlanmasına kadar santral projelerini ele alarak kanıtlanmış bir başarı geçmişine sahibiz.

Hangi marka ve model santraliniz olursa olsun uygun fiyatlar ve profesyonel çalışmalarla yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Dikkat: Büyükçekmece Karel servisi teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Çünkü firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden BÜYÜKÇEKMECE Karel servisi ile iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.