GÜNGÖREN’DE 2003’TEN BERİ MÜŞTERİLERİMİZ GÖNÜL RAHATLIĞIYLA BİZDEN HİZMET ALIYOR

Santral sisteminiz arızalı veya düşük performans gösteriyorsa size yardımcı olabiliriz. 15 yılı aşkın tecrübemizle, telefon santralinin firmaların iş temposunda oynayabileceği önemli rolü anlıyoruz. Bu nedenle, Güngören Karel santral servisi olarak her zaman en kısa sürede müdahale için çalışıyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi ister misiniz?

Teknik servis ihtiyaçlarınıza adanmış bir ofis ekibi

Ayrıca planınızı buna göre yapabilmeniz için her adımda onarımınızın durumu hakkında sizi bilgilendireceğiz.

Daima hazır büyük bir servis aracı filosu

Acil servis bölgemizdeyseniz, sisteminizin devre dışı kaldığı süreyi azaltarak size hızlı bir şekilde ulaşabiliriz.

Deneyimli, nitelikli, güler yüzlü teknisyenler

Çalışanlarımız, arızaları hassas bir şekilde bulup onaracak bilgi ve tecrübeye sahiptir. Bundan dolayı birden fazla ziyaret ihtiyacını azaltır. Arızayı tek seferde çözerler.

Rekabetçi fiyatlar

Tüm servis ve satış ihtiyaçlarınızda en yüksek kaliteyi en uygun fiyata sağladığımız kişiye özel çözümler.

güngören karel santral servisi

GÜNGÖREN BÖLGESİNDE KAREL SANTRAL SERVİSİ

Düzenli servis ve bakım, santralinizi korumanın anahtarıdır. Temiz ve bakımlı bir santral sistemi, aksatılmadan bakıldığı takdirde yıllarca dayanır. Ayrıca karel santral kullanan tüm işletmelerin piyasada kullanılan birçok telefon makinesiyle uyumluluğu vardır.

Güngören Karel servisi, son derece rekabetçi fiyatlarla desteklenen kaliteli ürün ve hizmetler sağlamayı taahhüt eder. Bu doğrultuda amacımız, günümüzün yoğun iş dünyasında bulunması zor, mükemmel bire bir müşteri ilişkileri sağlamaktır.

Santraliniz mi Arızalandı? Endişelenmeyin:

Düzenli kontroller olmadan, elektronik herhangi birşey de olduğu gibi, santal sisteminizde de tespit edilmeyen küçük bir sorun büyük bir arızaya dönüşebilir. Bu nedenle beklenmedik bir masrafın yanı sıra iş gücünüz için aksaklık yaşamanız anlamına da gelir. Güngören karel teknik servisinin bir servis süreci aşağıdaki gibi ilerler.

1 Bize Ulaşın ↗

Bizi aramanız veya sorununuzu detaylandıran bir mesaj göndermeniz yeterlidir. Muhtemelen teknisyenlerimizi hazırlamak için size başka sorular soracağız.

2 Randevu Oluşturun ↗

Güngören karel teknik servisi saha teknisyenlerimizin nerede olduğunu size bildireceğiz, böylece onları ne zaman bekleyeceğinizi bileceksiniz.

3 Arkanıza Yaslanın ↗

Sisteminizi mümkün olan en kısa sürede onarmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Özellikle tek seferde onarmak için gereken tüm ekipmanlara sahibiz.

GÜNGÖREN KAREL SANTRAL SERVİSİNDEN TAMİR VE BAKIM

Güngören karel yetkili servisi

15 yıllık tecrübemizin bize öğrettiği bir şey varsa, o da küçücük bir önlemin tonlarca tedaviye bedel olduğudur.

Bu nedenle, aşağıdaki madelere sahip olmak için tüm sistemlerin planlı bakımını şiddetle tavsiye ediyoruz:

  • Size uzun ve verimli bir çalışma ömrü sağlar.
  • Santral gerekenden daha fazla enerji harcamaz.
  • Üreticilerinin garantisiyle korunmaya devam edersiniz.
  • Ani meydana gelen arıza ve sorunlardan kaçınmış olursunuz.

Uygun bir bakımla bertaraf edilen maliyetli tamir masraflarına elveda dersiniz. Her zaman yılda en az bir servis ziyareti öneriyoruz. Bakım programlarımız her santral için ayrı ayrı değerlendirmeye tabi tutulur. Eski santraller öncelik sırasına göre ilk başlarda yer alır.

GÜNGÖREN KAREL SANTRAL SERVİSİ İLE GÜVENDE KALIN

güngören karel teknik servis

Eğitimli servis teknisyenlerimiz, santral ihtiyaçlarınızı tartışmak ve ihtiyacınıza en uygun santral çözümlerini bulmanıza yardımcı olmak için sizinle birlikte çalışmaktan mutluluk duyar. Ayrıca ekibimiz, uygun fiyatlı konforu değil, müşteri memnuniyetini de sağlamaya kendini adamıştır. Santral değişimi için Güngören Karel santral servisi aradığınızda, çok çeşitli üst modellerimizden haberdar olacaksınız.

İster tek bir santral için ister bir ofis binasının tamamı için santral değişimine ihtiyacınız olsun. Yüksek eğitimli ve deneyimli teknisyenlerimiz, hak ettiğiniz hızlı, yüksek kaliteli hizmeti sağlayacaktır. Daha fazla bilgi veya bir fiyat teklifi almak için bugün bizi arayın.

Santralinizin performansından memnun değilseniz bakım veya onarıma ihtiyacı olduğunda Güngören Karel santral servisi’ni 0850 244 1 451 arayın. Güngören’in yerel santral uzmanlarıyız ve santralinizi gerektiği gibi çalıştırmaya hazırız.

Güngören Karel Santral Servisi SSS

Güngören’e Servis Süreniz Nedir?

Çoğunlukla 2 saat içinde servis hizmeti sağlıyoruz. Fakat olası bir gecikme söz konusu olursa şayet, önceden arayıp sizi bilgilendiririz. Genellikle aynı gün içerisinde arızanızı onarmış oluruz.

Telefon Santrali Sistemi Bakımı Neden Önemlidir?

Karel santral sistemleri, işyerinizdeki telefon trafiğini düzenlemek için sürekli çalışır. Başlatma, durdurma ve sürekli çalışma arasında bu birimler beklenmedik bir şekilde arızalanabilir. Önleyici bakım, sisteminizin düzgün çalışır durumda kalmasına yardımcı olur. Ayrıca büyük onarımlarda paradan tasarruf etmenizi sağlar. Bakım denetimleri, santralinizin kullanım ömrünün sonuna işaret eden kurum, pas, çürüme ve korozyona karşı sizi uyarır.

Yeni Bir Santralin Ne Kadar Ömürde Kalmasını Bekleyebilirim?

Modern santraller ortalama olarak 10 ila 12 yıl arasında hizmet vermektedir. Ancak, sisteminizin verimliliğini ve uzun ömürlülüğünü etkileyen birçok değişken vardır. Santralinizin ömrünü uzatmak için Güngören Karel santral servisi teknisyenlerimizle düzenli bakım hizmetleri alın. Bu, santralinizin daha uzun süre optimum performansta çalışmasını sağlayacaktır.

Santralime Ne Sıklıkla Bakım Yaptırmalıyım?

Santralinizin bakımını yılda bir kez yaptırmanızı öneririz. Bu, enerji ve onarım maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlar, sisteminizin sorunsuz ve verimli çalışmasını sağlar. Ayrıca daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Santral bakımını ne kadar uzun süre ertelerseniz, cihazınızın performansı o kadar kötü olur ve arızalanma olasılığı o kadar artar.

4 Müşteri Yorumu
Average
5 Based On 2

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
GÜNGÖREN Karel santral servisimiz hizmetinizde!
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan arayabilirsiniz.