GAZİOSMANPAŞA’DA BULUNAN ŞUBEMİZLE EN HIZLI SANTRAL ÇÖZÜMLERİ

Gaziosmanpaşa ve genelinde Santral ve Haberleşme sistemlerinin kurulumunda 15 yılı aşkın deneyime sahip olan Gaziosmanpaşa Karel santral servisi uzman ekspertiz ve kurulumcu ekibimiz, tüm çalışma ortamlarının farklı olduğunu biliyor.

Tüm insanları her zaman memnun etmek elbette zor olsa da iyi tasarlanmış bir santral sistemi, kelimenin tam anlamıyla bir işletmenin başarısı ve başarısızlığı arasında önemli rol oynar. 

Santral sistemini her zaman tam gereksinimlerinize uyacak şekilde tasarlayıp kuruyoruz. Tüm çalışanların iletişim yönünden kendilerini rahat ve üretken hissetmelerini garanti ediyoruz.

GAZİOSMANPAŞA’YI KAPSAYAN UZMAN VE PROFESYONEL HİZMETLER

Gaziosmanpaşa karel santral servisi, haberleşme ve telekomünikasyon ürünlerinin servis ve bakımında uzmanlaşmış, Gaziosmanpaşa merkezli bir teknik servis şirketidir.

Ayrıca İstanbul’un avrupa yakasının tamamını kapsayan hizmetlerimiz de vardır.

Tüm servis araçlarımız, onarımların hızlı ve verimli bir şekilde tamamlanması için ekipman ve yedek parçalarla en yüksek standartlarda tam olarak donatılmıştır.

Yılda 365 gün, günde 24 saat aynı gün hizmet sunuyoruz.

Gaziosmanpaşa karel santral servisi

Servis ve Acil Durum ↗

Gaziosmanpaşa’nın tamamını kapsayan tam donanımlı bir servis aracı filomuz var ve yılda 365 gün, günde 24 saat aynı gün hizmet sunuyoruz. Teknik servisimiz, santral arızalarınıza hızlı bir şekilde yanıt vermek için hazırdır.

Hizmet Yelpazesi ↗

Hizmet odaklı olduğumuz için, tüm müşterilerimiz bize güveniyor. Bununla birlikte sektör göz önüne alındığında Cumartesi ve Pazar günlerini haftanın geri kalanından farklı olarak sınıflandırmıyoruz.

Santral Satışları ↗

Piyasada bulunan çoğu santral ve telekomünikasyon ürünlerini rekabetçi fiyatlarla tedarik edebiliriz. Size uygun ürünleri bulmak için kapsamlı kataloğumuza göz atın ve fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

gaziosmanpaşa karel yetkili servisi

Gaziosmanpaşa Karel Santral Servisi Bakım Sözleşmeleri

Gaziosmanpaşa Karel servisimizin tam donanımlı bir araç filosu var. Böylelikle yılda 365 gün, günde 24 saat aynı gün hizmet sunuyoruz. Sektörde lider olmaya çabası içersindeyiz. Bu nedenle üstün müşteri hizmeti sunmaktan ve tüm müşterilerimize uzun vadeli ilişkiler kurmayı hedefliyoruz. Ayrıca işletmelere ailemizin bir parçası gibi davranarak kendimizle gurur duyuyoruz. Bizi diğer şirketlere tavsiye eden sadık müşterilerimiz sayesinde bu tutkuyu gerçekleştirmeye daha da yaklaşıyoruz.

Tüm santral ekipmanları ve çevre birimlerinde çok rekabetçi fiyatlarla bakım anlaşmaları sunabiliyoruz.

Gaziosmanpaşa karel santral servisi bağımsız bir şirkettir. Bu sebeple herhangi bir santrali onarmak için gereken işlemlerin tümü kalifiye teknisyenlerimiz tarafından yürütülür. Üstelik teknisyen ekibimiz, tüm arızaları ilk seferde %90’ın üzerinde onarma başarısına sahiptir. Santral sorununuzu çözemeyecek bir şirketin firmanızı ziyaret etmesi için neden para ödeyesiniz?

Teknik servis ihtiyacınızda, en kısa zamanda bir teknisyenin yanınızda olması için çalışıyoruz. Diğer şirketlerden farklı olarak, hiçbir işimizi başka firmaya devretmiyoruz. Başka bir deyişle hiçbir gizli maliyet yok.
Servis Sözleşmelerimiz, tüm ekipmanlarınızın bakımını yapmak için bir yıllık servis ziyaretini içerir. Tüm servis çağrıları ücretsizdir, sadece gerekliyse parçalar için ödeme yaparsınız. Sadece santral tamiri yapmakla kalmıyoruz. Aynı zamanda küçük işletmelerden büyük kurumlara kadar ürün yelpazesi tasarlıyor, kuruyor ve tedarik ediyoruz. Potansiyel sorunları ortaya çıkmadan önlemeyi hedeflediğimiz için hizmetlerimiz her şirket için hayati önem taşır. Müşterilerimize hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlar. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

TÜM MARKA SANTRAL ARIZALARINDA UZMANIZ

gaziosmanpasa karel teknik servisi

Santral ve ekipmanları bir işletme için hayati öneme sahiptir. Arızalar veya kopukluklar şirketinizi büyük ölçüde etkileyen acil onarım isteyen durumlardır. Gaziosmanpaşa’da, tüm santral arızalarınıza hızlı bir şekilde yanıt vermeye hazır nöbetçi teknisyenlerimiz var.

Tüm bakım sözleşmeli müşterilerimize ve sözleşmesiz müşterilerimize 24 saat kapsamlı bir çağrı hizmeti ile destek oluyoruz ve aynı gün acil servis hizmeti yönlendiriyoruz.

Sadece karel santraller için değil, aynı zamanda diğer marka santral modelleri için de gönül rahatlığı ile firmamızdan destek alabilirsiniz. Tüm santral teknisyenlerimiz, profesyonel bir hizmetin göstergesi olarak IP sertifikalı ve uzun yıllar tecrübe sahibidir.

Karel santraliniz için teknik servis hizmeti arıyorsanız, Gaziosmanpaşa’yı kapsayan tüm sektörlere yönelik uzman ve profesyonel hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki bağlantıdan bizlere ulaşın.

İLETİŞİM KURUN

Randevu Oluşturun

2 Müşteri Yorumu
Average
5 Based On 1

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
GAZİOSMANPAŞA Karel santral servisimiz hizmetinizde!
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan arayabilirsiniz.