GAZİOSMANPAŞA’DAKİ KURUMSAL HİZMETLERİMİZLE TANIŞMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Adres:594. Sk. No:61, 34250 Gaziosmanpaşa/İstanbul
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:karelyetkiliservisi@gmail.com

2003’ten beri Gaziosmapaşa Karel servisi bölgede santral hizmetleri sağladı. Artık günümüzde müşterilerimize piyasadaki en kaliteli haberleşme hizmetlerini de sunabildiğimiz için gurur duyuyoruz. Gaziosmanpaşa karel santral servisi ekibi, müşteri hizmetlerinden teknik becerilere kadar sürekli olarak müşterilerimiz için en iyisi olmaya çalışır. Müşterilerimizin her zaman güvenebileceği bir haberleşme şirketi olmaktan gurur duyuyoruz.

Haberleşme hizmetleri sektörü sürekli değişiyor. Bu nedenle teknisyenlerimizi en son standartlar ve teknolojiye ayak uydurmaları için eğitiyoruz. Bu sayede Gaziosmanpaşa Karel servisi müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunabiliyoruz. Bu, müşterilerimiz için her zaman doğru olanı yapmaya çalıştığımız birçok yoldan sadece bir tanesidir. Bu nedenle, güvenilir bir santral şirketine ihtiyacınız olduğunda bize güvenebilirsiniz. Zaman farketmeksizin sizin için orada olacağız. Size verimli ve nihai çözümler sunacağız.

karel gaziosmanpaşa harita

BİLGİLENDİRME: Gaziosmanpaşa karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

NEDEN GAZİOSMANPAŞA KAREL SERVİSİ SEÇMELİSİNİZ?

Gaziosmanpaşa bölgesinde bulunuyorsanız, yerel santral servis uzmanınız olarak bizi seçmek için birçok iyi neden bulacaksınız. Kimlik bilgilerimizi okuduktan sonra, tüm santral, haberleşme ve telefon ihtiyaçlarınızı karşılama konusunda bizi güvenle tercih edebilirsiniz.

İşte şirketimiz hakkında takdir edeceğinizi düşündüğümüz yedi faktör:

  1. Gaziosmanpaşa’da Stratejik Konumdayız. Bölgenin geri kalanına olan yakınlığımız, bizi hızlı, verimli yerel santral servisi hizmeti için doğal bir seçim haline getiriyor.
  2. Tüm Santral Markalarına Servis Verecek Uzmanlığa Sahibiz. Gaziosmanpaşa karel teknik servisi uzmanlarınız olarak size güvenilir, yüksek kaliteli hizmet sunuyoruz. Sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimimiz, kapsamlı santral eğitimimiz ile birleştiğinde, tüm sorunlarınızı her seferinde çözmemiz için bize teorik bilgi ve pratik beceriler kazandırıyor.
  3. Teknisyenlerimiz IP Sertifikalıdır. IP Sertifikalı karel teknisyenleri, son teknoloji ürünler ve çağrı merkezi çözümlerini kurup devreye almakta uzman kişilerdir.
  4. Tüm Santral Çalışmalarımızın Arkasındayız. Rahatınızı ve itibarımızı önemsiyoruz, bu nedenle memnuniyetinizi garanti ediyoruz. Aslında, herhangi bir yeni santral ekipmanı kurmamız için bizi görevlendirdiğinizde, onarım ve bakım çalışmalarımızın yanı sıra bakım anlaşması içeren ilgili santral hizmetlerimizle ilgili garantimizi alacaksınız.

Bir sonraki santral ihtiyacınızda bizi aramanız için dört faktörü ikna edici nedenler olarak bulacağınızdan eminiz. Ayrıca çalışmalarımızın sonuçlarını bir kez gördüğünüzde, bir dahaki sefere bizi tekrar seçmeniz için kendinize ait birkaç neden daha düşüneceğinizden daha da eminiz.

Dikkat: Gaziosmanpaşa Karel servisi teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden GAZİOSMANPAŞA Karel servisi ile iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.