KAREL SERVİSİMİZ, ESENLERDEKİ MÜŞTERİLERİNE HİZMET ETMEKTEN GURUR DUYAR!

Adres:Fevzi Çakmak Mh, Atışalanı Cd. 1108 Sk. No:16/A Esenler/İstanbul
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:info@karelteknikservisi.com

En yoğun iş günlerinde müşterilerinizle konforlu iletişim sağlamak için Karel santral sisteminize güvenirsiniz. Bu nedenle, Esenler’de telefon veya santral onarımına ihtiyacınız olduğunda, hızlı ve en üst düzeyde uzmanlıkla çalışabilen uzman bir ekip tarafından ele alınması gerekir. 20 yılı aşkın bir süredir Esenler Karel servisi, Esenler bölgesindeki sayısız kurum ve işletme sahibi için daima ilk tercih olmuştur.

Karel santral onarımları ve kurulumunda uzmanız. Ayrıca yeni projeniz veya tadilatınız için santral sistemi tasarlayabiliriz. Tamamen sigortalıyız, bununla birlikte IP sertifikalıyız. Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları santral hizmetini, ihtiyaç duydukları anda almalarını sağlamak için standart çalışma saatleri dışında da size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu nedenle Esenler’de santral tamiri için uzman istiyorsanız, Esenler Karel santral servisi’ni aramanız için birkaç neden:

  • tam hizmet sağlayan onarım ve kurulum şirketiyiz.
  • 2003’den beri Esenler’de yerel, aile tarafından sahip olunan ve işletilen bir işletmeyiz.
  • Yüksek derecelendirmeye sahibiz ayrıca tam lisanslı ve sigortalıyız.
  • Müşterilerimizin Karel santral ihtiyaçlarını karşılamak için mesai sonrası da hizmet sunuyoruz.
  • Müşteri memnuniyeti her zaman en yüksek önceliğimizdir.

Dikkat: Esenler Karel servisi teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

esenler karel servisi

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cuma
08:00 – 21:00

Cumartesi
09:00 – 20:00

Pazar
10:00 – 19:00

BİLGİLENDİRME: Esenler karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

KAREL SANTRAL ONARIMI TAMİR VE SATIŞI ESENLER

Esenler Karel servis’de 2003’den beri Esenler bölgesindeki kurum ve ticari müşterilere birinci sınıf Santral hizmetleri sunuyoruz. Üstelik arşılaşabileceğiniz tüm santral ihtiyaçlarını karşılamaya hazırız. İşte hizmetlerimize daha yakından bir bakış:

  • Kurulum: Esenler Karel servisi, tüm büyük marka ve modellerde santral sistemleri, çağrı merezi ve çevre birimleri kurulumunda uzmanlaşmıştır. Esenler’de karel santral kurulumunu gerçekleştirecek birine ihtiyacınız olduğunda, başvurabileceğiniz daha iyi bir ekip yoktur.
  • Onarım: Kurulum hizmetlerine ek olarak, kurduğumuz aynı tür ekipman için onarım hizmetleri sunmaktan memnuniyet duyarız. Üstelik Sektörümüzdeki büyük markalara aşinalığımız, tüm müşterilerimize yüksek kaliteli, verimli onarımlar sunmamızı sağlar.
  • Santral tasarımı: Yeni inşaat projeleri ile tadilatlar için, uygun özelliklerde kaliteli santral sistemleri gereklidir. Özellikle projenizin ihtiyaçlarına uygun, yüksek kaliteli santraller üretebiliyoruz.
  • Orta ve büyük ölçekli: Karel servisimiz Esenler bölgesindeki hem küçük hem de büyük ölçekli ticari müşterilere santral hizmetleri sunabilmekten mutluluk duyar. Bu yüzden yerel ve aile şirketi olarak, her zaman müşterilerimize öncelik veriyoruz.
  • Mesai saatleri dışında hizmet: Müşterilerimize olan bağlılığımızın bir başka kanıtı olarak, karel müşterilerimizin santral sistemlerinin ihtiyaç duydukları hizmeti almasını sağlamak için normal mesai saatleri dışında hizmet vermekteyiz.

ÖNLEYİCİ SANTRAL BAKIM ANLAŞMAMIZI DÜŞÜNÜN

Esenler Karel servisi Esenler’de yerel olarak sahip olunan ve işletilen önde gelen santral şirketidir. Yüksek kaliteli santral ve kurulum hizmetlerinin yanı sıra kanal imalatı ve daha fazlasını sunuyoruz. Aynı zamanda konut ve ticari müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için standart çalışma saatlerinin dışında da hizmetteyiz. Üstelik Esenler merkezli olarak, çevredeki müşterilere de hizmet veriyoruz. Şirketimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek, servis planlamak veya onarım talep etmek için lütfen 0850 244 1 451 numaralı telefondan arayın.

2 Müşteri Yorumu
Average
5 Based On 1

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan Esenler Karel servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.