20 YILDIR AVCILAR KAREL SANTRAL SERVİSİ OLARAK SANTRAL TAMİR VE KURULUM HİZMETİ SAĞLIYORUZ

Avcılar karel santral servisi, 20 yılı aşkın bir süredir Avcılar ilçesinin her mahallesinde telefon santrali tamir, satış ve bakımını yapmaktadır. Karel servis mühendislerimiz, santralinizin/cihazınızın tam ve etkin bakımını gerçekleştirir. Düzenli bakımı yaptırmak:

  • Ekipmanın ömrünü artırır.
  • İşletme maliyetlerini önemli ölçüde azaltır.
  • Ani kesinti ve arızaların önüne geçer.

AVCILAR’DA KAREL SANTRAL TAMİRİ

Karel santral sistemlerinin düzenli olarak bakımının yapılması gerekliliğini söylesek abartmış olmayız. Kendini işine adamış karel servis teknikerlerinden oluşan ekiplerimiz, Avcılar ve yakın ilçelerde faaliyet göstermektedir. Üstelik yalnızca santral ünitelerinin hem servisine hem de bakımına odaklanmaktadır. Geniş deneyimleri sayesinde, belirli bir parçanın ömrünün sonuna yakın olup olmadığını erken teşhis edebilirler. Buna istinaden en çok ihtiyacınız olduğunda santralin bozulmasını önlemek için değiştirilmesini tavsiye edebilir.

Avcılar Karel Santral Servisi
Avcılar Karel Santral Servisiİletişim
AdresBerat sk. No:4/A Avcılar/İSTANBUL
Çalışma Saatleri08:00-21:00
Telefon(0850) 244 14 51
Telefon 2(0212) 677 36 06
E-mailavcilar@karelteknikservisi.com

Düzenli olarak bakımı yapılan telefon santrallerinin kullanım ömrünün, ihmal edilen santrallerden daha uzun süre dayanacağı konusunda şüphe yoktur. Avcılar Karel santral servisi olarak on yıldan fazla bir süre önce kurduğumuz ve kuruldukları günkü gibi çalışan karel santrallere hala servis veriyoruz. Bunun yanı sıra, düzenli bakım yapılmaması nedeniyle yalnızca üç yıl sonra değiştirilmesi gereken aynı markalı santraller de gördük. Bakımlı karel santraller en yüksek performansta çalışmaya devam eder ve hiçbir iletişim kopukluğuna sebep olmaz!

Kurduğumuz hemen hemen tüm santraller için daha önce emsali görülmemiş bir 5 yıllık garanti sunuyoruz. Kusursuz bir işçilikle kurulan Karel santralin, sorunsuz bir şekilde çalışmasını beklediğimiz minimum yaşam ömrü en az 5 yıldır.

Avcılar Karel Santral Servisi Hizmet Alanları

MahallelerMahalleler
Avcılar Merkez Karel santral servisiGümüşpala Karel santral servisi
Ambarlı Karel santral servisiDenizköşkler Karel santral servisi
Cihangir Karel santral servisiÜniversite Karel santral servisi
Mustafa Kemal Paşa Karel santral servisiFiruzköy Karel santral servisi
Tahtakale Karel santral servisi

AVCILAR KAREL SANTRAL SERVİSİ EKİBİMİZ

Karel saha ekiplerimize ek olarak, Avcılar merkez ofisimizde bulunan özel bir çağrı merkezimiz de bulunmaktadır. Süreç boyunca sizi her zaman tam olarak bilgilendirecekler ve sorularınızı yanıtlamak için her zaman hazırlar.

Size, santralinizin her zaman optimum performans seviyelerinde çalışmasını sağlayacak, ihtiyaçlarınıza uygun bir Bakım anlaşması sunabiliriz.

Büro, ofis, yazıhane, otel, okul ve hastanelere kadar her şekil ve büyüklükteki işletmelere santral bakımını yapıyoruz.

Kullanmış olduğunuz ürünün markası ne olursa olsun bizi aramaktan çekinmeyiniz. Uzman ekibimiz ile pazardaki birçok lider markanın servisiyiz.

Avcılar Karel Santral Servisi
Santral Bakım Anlaşması

YILLIK BAKIM ANLAŞMASI ÖNERİYORUZ

Günümüzde santral bakım anlaşmaları firmalar için olmazsa olmazdır. Teknisyenlerimiz, santral bakımını tamamladıklarında sistemin tam bir değerlendirmesini yapacaktır. Hem iç hem de dış altyapınız kapsamlı bir şekilde incelenecektir. Sistemin normal parametreler dahilinde çalışıp çalışmadığını kontrol edecekler. Buna istinaden gelecekteki arıza olasılığını azaltmaya yardımcı olacak işlemleri gerçekleştirecekler. 

Servis ve bakım programınıza dahil olan her şeyi detaylandıran yazılı bir teklif gönderiyoruz. Teklif ayrıca tüm fiyatlandırma bilgilerini içerecektir. Böylece bakım sözleşmesi yapmadan önce tam olarak ne alacağınızı ve ne kadara mal olacağını bilirsiniz.

Yetkili Bakım anlaşmalarımız, her sistem için özel olarak hazırlanır. Paranızın karşılığını en iyi şekilde alacağınızdan emin olabilirsiniz. Santralinizi kurduğumuzda, yıllık bakım anlaşması olarak bizi seçtiğinizde, rakipsiz 5 yıllık garantimize otomatik olarak kaydolursunuz. 

NE SIKLIKTA SANTRAL SERVİSİ ÇAĞIRMALISINIZ?

Tipik olarak, bir santral sistemi ofis ortamında kullanıldığında, genellikle yılda bir servis yeterlidir. Ancak sistemin bulunduğu ortamın durumu elverişsiz ise yılda en az iki kez servis öneririz.

Mağazalar, ofisler veya restoranlar gibi ticari kuruluşlar yılda en az iki kez hizmet almalıdır. Sunucu odaları, sanayi siteleri, atölyeler veya kuaför veya güzellik salonları gibi havada genellikle yüksek düzeyde kirleticilerin bulunduğu kritik yerlerde, yılda üç veya daha fazla servis ziyaretine izin vermesini tavsiye ederiz.

Servis hizmeti gerektiren birden fazla şubeniz varsa da harika fırsatlar sunuyoruz. Santral servis ve bakım paketlerimiz hakkında daha fazla bilgi ve fiyat teklifi için Avcılar Karel santral servisi 0850 244 1 451 numaramızdan bizimle iletişime geçin.

AVCILAR KAREL TEKNİK SERVİSİMİZE SIKÇA SORULAN SORULAR

AVCILARDAKİ FİRMAM İÇİN KAREL TEKNİK SERVİS SÜRESİ NE KADARDIR?

Karel santral sisteminiz bozulduğunda, doğal olarak mümkün olan en kısa sürede yedeklenmesini ve çalışmasını isteyeceksiniz. Bu, birçok müşterinin bir karel santral servisinin ne kadar sürdüğünü sorgulamasına neden olur. Bir teknisyenin onarım için harcayacağı süre, ne tür bir onarım servisinin yapılacağına bağlıdır. Ancak, firmamız gibi profesyonel bir şirkette, bir santral uzmanı tam stoklu bir tamir aracı kullanacaktır. Bu genellikle teknisyenlerimizin santral onarımınızı teşhisinizle aynı günde tamamlamasına olanak tanır. Bu sayede müşteriler için santral onarımlarının zamanını en kısa süreye indiriyoruz.

SANTRAL ONARIM MALİYETİM NE KADAR OLACAK?

Karel santral onarım maliyetinizi hesaplamaya gelince, hasarın kapsamı ve garanti kapsamında olup olmadığınız dahil olmak üzere bu fiyatı etkileyebilecek çeşitli farklı faktörler vardır. Onarımınızın tahmini maliyeti için bizimle iletişime geçin. Beklenmeyen büyük maliyetlerle karşı karşıya kalırsanız farklı seçeneklere de yönelebilirsiniz. Ancak firmamız tüm onarımları piyasadaki birçok yetkili servisten daha uygun maliyetlere yapmaktadır.

SANTRALİM NEDEN ÇALIŞMIYOR

Santral sistemleriyle ilgili problemler her zaman mümkün olan en kötü zamanlarda ortaya çıkıyor gibi görünmektedir. “Santralim neden çalışmıyor?” belki de en yaygın müşteri sorusudur. Santral sorununuzun tam kaynağını belirlemek için profesyonel teşhis gerekirken, bazı sorunlar diğerlerinden daha yaygındır. Yüksek voltaj, Anakart arızası, Adaptör arızası, Dış hat arızası gibi faktörler en sık karşılaşılan arıza çeşitleridir.

KAREL SANTRAL ARIZALARINI ÖNLEMENİN YOLU NEDİR

Santral onarımında ilk odak noktası her zaman sorun önleme olmalıdır. Dönemsel bakım, yaygın olarak ihtiyaç duyulan santral arızalarını önlemenin kolay bir yoludur. Bir bakım ziyareti sırasında avcılar karel santral servisi uzmanı, sisteminizin çalışmaya devam etmesi için önerilen tüm ünite bakımını tamamlayacaktır. Uzman servisimiz ayrıca herhangi bir sorunu erkenden tespit eder ve santral bakım masrafını en aza indirir. Bu, santral sorunlarını önlemeye ve sisteminizin daha uzun süre çalışmasına yardımcı olur.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Avcılar Karel santral servisi firmasıyız. Bizimle Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bilgi almak veya sorular sormak için mesaj atabilirsiniz.