AVCILAR KAREL SERVİSİ İLETİŞİM – 0850 244 1 451

Adres:Berat sk. No:4/A Avcılar/İSTANBUL
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:karelyetkiliservisi@gmail.com

Avcılar karel servisi, Avcılar’daki küçük, ticari ve endüstriyel işletmelere yenilikçi ve modern haberleşme hizmetleri sağlama konusunda uzun bir geçmişe sahiptir. Ayrıca tüm şehirdeki ilk santral servis sağlayıcılarından biriydik. Böylece çok geçmeden kendimizi yepyeni hizmet talepleri karşısında bunalmış halde bulduk!

Yıllar içinde İstanbul’da hizmet etmek ve uzman santral hizmetleri sunmak için genişledik. Fakat tüm bu süre boyunca değerlerimiz değişmedi. Mümkün olan en iyi hizmeti ve benzersiz kaliteyi sunmaya, tüm müşterilerimize rahatlık getirmeye kararlıyız.

Avcılar karel servisi, 19 yılı aşkın bir süredir Avcılar ve çevre bölgelerde santral sistemlerine hizmet vermektedir. Santral uzmanlarından oluşan ekibimiz binlerce yerel işletme ve kurumlardaki santral ekipmanlarını onardı ve değiştirdi. Bundan dolay santral sisteminizin onarıma, rutin bakıma veya sistem değişimine ihtiyacı varsa, firmamızdaki uzmanlarımıza güvenebilirsiniz.

Karel avcılar harita

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cuma
08:30 – 20:00

Cumartesi
09:00 – 20:00

Pazar
10:00 – 19:00

BİLGİLENDİRME: Avcılar karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

19 YILLIK TECRÜBE İLE SANTRAL ARZALARINIZI DÜZELTİYORUZ

2003’ten beri kişiye özel çözümler sağlıyoruz. Üstelik her randevumuza tam zamanında varıyoruz. Kıyafetlerimizden filomuza kadar, Avcılar Karel santral servisi’ni işe almaktan ayrıca gurur duyacağınız bir şirket olmasını sağlamak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapyoruz. Bununla birlikte kendimizi daha yüksek bir standartta tutacağımıza, diğerlerinden daha çok çalışacağımıza ve her şeyden önce dürüstlükle çalışacağımıza söz veriyoruz. Çünkü bizim için her müşteri bir ailedir. Size nasıl davranılacağınız ve sadece teknik olarak değil, aynı zamanda etik olarak da işi doğru yapacağına güvenebileceğiniz haberleşme şirketi olduğumuzdan emin olmanızın nedeni budur.

Kaliteli ürünler ve teknik hizmetler ile birleştiğinde mümkün olan en iyi müşteri hizmeti deneyimine sahip olacağınızı garanti ediyoruz. Ayrıca, bir aile şirketi olarak lokasyonumuz Avcılarda bulunmaktadır.

Lütfen Dikkat: Son olarak Avcılar Karel servisi teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Çünkü firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden AVCILAR Karel servisi ile iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.