BEYLİKDÜZÜ’DE SANTRAL BAKIMI VE SERVİS ŞİRKETİ

Santraller dijital makinelerdir ve aynı anda çalışan çeşitli bileşenlere sahiptir. Bazen bu bileşenler aniden bozulur veya arızalanır. Bu gerçekleştiğinde, firmaların genellikle iki seçeneği vardır, ya Beylikdüzü karel santral servisi ve deneyimli teknisyenleri tarafından tamir ettirilmesi ya da tanınmış şirketimizden en uygun fiyata yeni bir santral satın alınması. Tamir etme veya yeni satın alma seçimi, birkaç faktöre bağlıdır;

 • Arızalı parçanın tedarik edilebilmesi ve teslim süresi
 • Meydana gelen hasarın türü ve miktarı
 • Onarımın tahmini maliyeti
 • Yeni santralle onarım maliyeti arasındaki fiyat farkı

Santral tamiri gerektiğinde ne yapmalıyım?

Endişelenmeye gerek yok. Ortada çalışmayan bir santral olması nedeniyle müşterilerimizin mağdur olmasını istemiyoruz. Beylikdüzü Karel Santral Servisi hemen arayın ve temsilcilerimizden biriyle konuşun. Sorunu tanımlayın, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun doğru çözümü tercih etmenizde yardımcı olalım. Karel Beylikdüzü şubemizdeki sertifikalı ve güler yüzlü teknisyenlerimiz, tüm marka ve model santral ekipmanlarınızı onarma deneyimine sahiptir. Profesyonel ofis personelimiz, uygun fiyatlı bir çözüm sunarken, yaşadığınız sorunları teşhis etmenize yardımcı olmak için eğitimli ve son derece bilgilidir. Tüm ekibimizin sık sık eğitimine önem veriyoruz. Tamir sürecini hızlandırmak için geniş bir Envanter yelpazesi taşıyoruz. Yedek parçalarımızın %90’ı, arızaların çoğunu hemen çözmek yeterli gelmektedir. Yedek parça mevcut değilse, santralinizi sökerek merkez ofisimizde tamir ettiriyoruz. Tüm bunları aynı gün içinde gerçekleştiriyoruz. 

İş yoğunluğunun ortasında santral sisteminiz tam olarak çalışmıyorsa, önemli sorunlarına yol açabilir. Beylikdüzü karel servisi, işinizin günün her saatinde istikrarlı bir şekilde devam etmesini sağlamak için santral yedek parçalarını, sarf malzemelerini ve diğer santralleri onarmak için gereken farklı parçaları servis aracında tam olarak stoklu tutmaktadır. 

SANTRAL TAMİRİ İÇİN NEDEN BEYLİKDÜZÜ KAREL SANTRAL SERVİSİNİ SEÇMELİSİNİZ? 

 • Yüksek kaliteli servis hizmeti için makul bir fiyat alıyoruz.
 • Eğitimli teknisyenlerimiz, ihtiyacınız olan hizmeti mümkün olan en kısa sürede almanızı sağlar. Bunun için gerekirse gece gündüz ve hafta sonları dahil olmak üzere her zaman çalışırız.
 • Piyasadaki birçok lider markanın bayisiyiz.
 • Servis araçlarımız yedek parçalarla dolu olduğundan, ihtiyaç olduğunda aynı gün onarım sağlayabiliriz.
 • Tüm marka ve model santrallerin bakım ve onarımını yapmaktayız.
 • Tüm Beylikdüzü bölgesine en geç 2 saat içinde teknik servis imkanına sahibiz.
 • İstanbul genelinde santral servisleri arasında en tecrübeli firmalardan birisiyiz.>

Beylikdüzü bölgesinde santral onarımı için ilk tercih edilen firma olmaktan gurur duyuyoruz. Santral onarımını veya yeni ürün satınalma için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir .

beylikdüzü karel servisi

SANTRAL MONTAJI VE YER DEĞİŞİMİ

Birçok farklı model ve tipte santral ve haberleşme sistemi mevcuttur. Yeni bir santral veya eskiyen santral sisteminizin yerini alacak bir ürün arıyorsanız, bize güvenebilirsiniz. Her marka santral ile çalışıyoruz ve birçok firmanın Yetkili Satıcısıyız.

Kurulum veya yer değiştirme için yeni santralinizi seçme zamanı geldiğinde, önce bizimle iletişime geçtiğinizden emin olun.Firmanız için ideal olan santrali bulmanıza ve doğru bir şekilde kullanmanıza yardımcı olacağız, böylece firmanızın tam olarak ihtiyaç duyduğu özelliklerde yeni bir telefon santrali sahibi olacaksınız.

Kurulumlarımızı %100 memnuniyet garantisi ile gerçekleştiriyoruz.

Karel santral Sisteminizin Onarımı ve Bakımı

En iyi marka ve işçilikle kurulan santral cihazı yine de sorunsuz bir sistemi garanti edemez. Bir noktada santralinizi gerektiği gibi çalışacak şekilde onaracak uzman teknisyenlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Beylikdüzü Karel santral servisi onarıma ihtiyacınız olduğunda arayabileceğiniz en iyi firmadır. Çoğu on yıldan fazla bir süredir şirkette, bazıları ise yirminin üzerinde tecrübe sahibi kişilerdir. Size mümkün olan en iyi tamir hizmetini sunmaya kendilerini adamışlardır.

Arıza sorunlarını önlemek için bakım sözleşmemize kaydolun. Cuzi bir masraf karşılığında, sizi uzun yıllar hizmetle ödüllendirecek en iyi şekilde çalışan bir santrale sahip olacaksınız.

Bilgisayarınızın başında durmaksızın “Beylikdüzü Karel santral Servisi“ için arama yapmanızı istemiyoruz. Telefon santralinin firmanız için çok önemli olduğunu biliyoruz. Haberleşme teçhizatlarınız sekteye uğramışsa ve santraliniz iyi çalışmıyorsa derhal teknik servise ihtiyacınız var demektir. Tüm bu işlerinizi sizin için halledebiliriz. 

profesyonel yaklaşım ve kalıcı çözümler

Şirketinizdeki iş akışının ve müşterilerinizin elinizden düşmesine izin vermeyin. Düzgün çalışmayan bir santrale “tahammül etmeye” çalışmayın. Beylikdüzü ve çevresindeki bölgelerde tamir, kurulum ve diğer santral hizmetleri için bizi arayın. Kısa yollara veya kestirmelere girmeden işimizi sağlam bir şekilde yapıyoruz. Tüm müşterilerimizin yüksek değer hakettiğine inanıyoruz.

En iyi markaların kurulumundan hızlı ve doğru tamirine kadar karel santralin tüm alanlarında mükemmellik sözümüz var. Haberleşme sektöründeki felsefemiz, iş ne olursa olsun, müşterilerimize her zaman beş yıldızlı bir deneyim sunmaya çalışmaktır. Beylikdüzü Karel santral servisimize 0850 244 1 451 numaralı telefondan ya da info@karelteknikservisi.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

BEYLİKDÜZÜ KAREL SANTRAL SERVİSİ SSS

Servisinizin Çalışma Saati Nelerdir

Beylikdüzü ve çevre bölgelerde acil durumlar dahil 7/24 karel santral servis hizmeti veriyoruz.

Ortalama Servis Süreniz Nedir?

Elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Vaktiniz değerlidir ve randevuya gelemezsek veya gecikirsek, sizi bilgilendirmek için sizinle iletişime geçeceğiz.

Servis Gelmeden Önce Yapmamız Gerekenler Nelerdir?

En önemli şey, çalışma gerektiren alana erişme yeteneğimizdir. Bunun olabildiğince sorunsuz gerçekleşmesi için, lütfen alanı kırılabilir nesnelerden veya kirlenmesini istemediğiniz herhangi bir şeyden temizleyiniz.

Santral Sisteminin Düzenli Bakıma İhtiyacı Var mı?

Düzenli bakım hizmetleri ve ayarlamalar, sisteminizin ömrünü uzatabilir, çalışma verimliliğini artırabilir ve teknisyenlere küçük sorunları büyük sorunlar haline gelmeden önce yakalayıp ele alma fırsatı verebilir. Bu, sonuçta, zaman ve stres bir yana, uzun vadede paranızı korur.

Bir Santral Sisteminin Ortalama Ömrü Ne Kadardır?

Tipik bir santral sisteminin ortalama ömrü 10-15 yıldır. Bu, sisteminizde ne sıklıkta profesyonel bakım ve servis yaptırdığınıza bağlı olarak değişir.

Santralimi veya Telefonlarımı Tamir Etmek Yerine Neden Değiştirmeliyim?

Yaş, santralinizin performansında önemli bir faktördür. Yıllar geçtikçe, en iyi şekilde korunan santraller bile verimliliğini kaybeder. Sonuç, sizin için daha sorunlu iletişim ve daha yüksek tamir faturalarıdır! Bakımlı bir santralin ortalama ömrü 10-15 yıldır. Üniteniz bu yaş aralığına giriyorsa, bir değişiklik düşünmenin zamanı gelmiş olabilir.

2 Müşteri Yorumu
Average
5 Based On 1

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
BEYLİKDÜZÜ Karel santral servisimiz hizmetinizde!
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan arayabilirsiniz.