2003’DEN BERİ BEYLİKDÜZÜ’NDE HİZMET VERMEKTEN GURUR DUYUYORUZ

Adres:Birlik San. Sit, 3. Cd. Beylikdüzü Osb No:103, 34524 Beylikdüzü/İstanbul
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:karelyetkiliservisi@gmail.com

Beylikdüzü veya çevresinde santral onarım hizmetine ihtiyacınız olduğunda, Beylikdüzü Karel servisi olarak bizi arayın. Size hızlı bir şekilde bir santral servis teknisyeni göndereceğiz. Öncelikle santralinizin neye ihtiyacı olduğunu anlayacağız. Sonrasında elimizden geldiğince hızlı bir şekilde tamir ettireceğiz.

Karel santral servisi olarak Beylikdüzü’nde yaşamaktan ve çalışmaktan gurur duyuyoruz! Üstelik 2003’den beri buradayız ve tüm müşterilerimize hızlı, güvenilir, garantili hizmet sunuyoruz. Uzun ömürlü olama sebebimizin, hakkımızda bilmeniz gerekenler hakkında size çok şey anlattığına inanıyoruz.

  • Müşterilerimize muazzam değer sunuyoruz! Çünkü ne üzerinde çalışıyor olursak olalım, size en iyisini sunmak için çalışıyoruz. Üstelik bunu her seferinde rekabetçi fiyatlarla yapacağız!
  • Memnun müşterilerimiz var. Lakin yaptığımız işten memnun değilseniz, bize bildirin. %100 memnuniyet garanti veriyoruz!
  • En kaliteli hizmeti veriyoruz. Tüm çalışanlarımız, yaptıkları işte son derece eğitimli ve son derece yeteneklidir. Bu sebeple onarım veya kurulumunuzun kalitesinden asla ödün vermeyeceğiz.

Santral ve haberleşme ihtiyaçlarınız için bugün Beylikdüzü Karel servisi’ni arayın!

karel beylikdüzü harita

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cuma
08:30 – 20:00

Cumartesi
09:00 – 20:00

Pazar
10:00 – 19:00

BİLGİLENDİRME: Beylikdüzü karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

ACİL SANTRAL TAMİRİ

Karel teknik servis olarak, Beylikdüzü’nde santral tamirinin olmadık zamanlarda meydana geldiğini biliyoruz. Ne yazık ki, santral sorunları gecenin bir yarısı, hafta sonu ve hatta bir tatilde ortaya çıkabilir. Bu nedenle acil durum santral onarım teknisyenlerimiz size yardımcı olmak için hazır bekliyor. Günün 24 saati, haftanın 7 günü, yılda 365 gün oradalar, böylece ihtiyacınız olduğunda firmanızdaki santral onarımını her zaman tamamlayabilirsiniz. Acil bir santral sorunları yaşıyorsanız, öyleyse ne zaman olursa olsun bizimle iletişime geçin. Kısa sürede birisi kapınızda olacak ve santralinizi hızlı bir şekilde tekrar çalıştıracağız.

NEDEN BEYLİKDÜZÜ KAREL SERVİSİ’Nİ SEÇMELİSİNİZ

  • Biz çevre dostuyuz. Ayrıca mümkün olduğunda geri dönüştürüyor ve geri kazanıyoruz.
  • Personelimiz, size ihtiyacınız olan çözümleri sunabilmeleri için her zaman daha fazla eğitimden geçmektedir.
  • Acil santral onarım için yedek parçaları her zaman stoklarımızda mevcuttur.
  • 3 kuşak müşteri hizmetleri deneyimine sahip bir şirketin bunları desteklemesini istiyorsanız, bu nedenle bizi tercih etmelisiniz!

Dikkat: Beylikdüzü Karel servisi Teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Çünkü firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden BEYLİKDÜZÜ Karel servisi ile iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.