20 YILA YAKIN BİR SÜREDİR İKİTELLİ’DE KAREL SANTRAL TAMİR VE KURULUM HİZMETLERİ VERİYORUZ

İkitelli Karel santral servisi, santral tamirleri için ilk tercih edilen yerel santral onarım firmasıdır. İkitelli merkezliyiz ve ana odak noktamız İkitelli’deki müşterilerimiz için en hızlı hizmeti sağlamaktır. Müşterilerimiz en büyük önceliğimiz olduğundan, en hızlı sonuçları ve mükemmelliği sunuyoruz.

Santral onarımları söz konusu olduğunda bilinmesi gereken her şeyi biliyoruz. Hizmetlerimiz sadece santral tamiri değil, aynı zamanda santral kurulumu, santral seslendirmesi, altyapı kurulumu ve çok daha fazlasını içerir. Tüm müşterilerimize güvenlerini ve işlerini ne kadar önemsediğimizi göstermek için hizmet kalitemizi her geçen gün daha da arttırıyoruz. Santral tamiri tek işimiz ve biz İkitelli ve yakın bölgede güvenebileceğiniz köklü bir şirketiyiz.

 • Teknisyenlerimiz her türlü onarımı gerçekleştirme konusunda uzmandır.
 • Teknisyenlerimiz, farklı markaların cihazlarını tamir etme konusunda ilgili deneyime sahiptir.
 • Cihazınızı onarmak için uygun araçları ve yedek parçaları taşıyoruz.
 • Aynı gün onarım sağlamaya çalışıyoruz.
 • Planlanan randevuya göre binalarınızı ziyaret ediyoruz.
ikitelli karel santral servisi

İKİTELLİ KAREL SANTRAL SERVİSİNİ DİĞERLERİNDEN AYIRAN NEDİR?

Hizmetlerimiz, çoğu firmanın çalışma şeklinden benzersizdir, çünkü tam müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. İkitelli Karel santral servisi olarak, iletişim cihazlarınızdan herhangi birinin arızalanması durumunda yoğun iş temponuzun ortasında sizin için ne kadar zor olduğunu anlıyoruz.

Firmanızın uygun bir zamanınıza göre ihtiyaç saatinizde hizmetinizdeyiz. Kapsamlı teknik deneyimleri ile Santral, İnternet, Telefon hattı, Kablo ve daha pek çok haberleşmeyle ilgili cihazları tamir edebilen deneyimli teknisyenlere sahibiz.

Arızalı olan parçayı değiştirmek yerine tamir etmeye çalışarak maliyeti en aza indirmeye çalışıyoruz.

Teknisyenlerimiz, önde gelen santral üreticileri tarafından lisanslanmış ve yetkilendirilmiştir. Programınıza saygı duyuyoruz ve firmanıza randevu zamanda varıyoruz ve çoğu durumda 2 saat içinde hizmet sunuyoruz. Cihazınızın tek seferde doğru teşhisle onarılmasını sağlamak için yüksek hizmet standartlarını koruyoruz.

İkitelli Karel santral servisi Misyonu, tüm müşterilerimizin herhangi bir cihazının arızalanması nedeniyle iş akışında minimum rahatsızlık yaşamalarını sağlamaktır. Bu misyonu yerine getirme çabamızda, en hızlı şekilde onarım hizmetleri sunuyoruz. Her türlü santral tamiri konusunda uzman olan firmamız, iş kalitesinden taviz vermeden hızlı bir şekilde santrallerinizi tamir etmektedir. 

İKİTELLİ KAREL SANTRAL SERVİSİ İLE EMİN ELLERDESİNİZ

Artılarımız

 • Teknisyenlerimiz her türlü onarımı gerçekleştirme konusunda uzmandır.
 • Teknisyenlerimiz, piyasadaki farklı markaların santrallerini tamir etme konusunda deneyime sahiptir.
 • Cihazınızı onarmak için gerekli olan ekipmanları ve yedek parçaları araçlarımızda taşıyoruz.
 • Aynı gün onarım sağlamaya çalışıyoruz.
 • Planlanan randevuya göre firmanızı ziyaret ediyoruz.
 • Yüksek kaliteli onarım hizmetleri sunuyoruz.
 • Tecrübeli ve güleryüzlü teknisyenlere sahibiz.
 • 2 saat içinde acil servisimiz vardır.
 • Gizli ücretler olmadan 1 yıla kadar garanti sunuyoruz.
 • Ücretsiz telefon desteği uzaktan santral programlama.
 • Orijinal santral yedek parçaları kullanıyoruz.
 • Olağanüstü 7/24 müşteri hizmetleri ile daima ulaşılabiliriz.
 • Sadece Lisanslı ve Deneyimli teknisyenler çalıştırıyoruz.
 • Esnek Çalışma Saatlerimiz var.

Deneyimli Personeller

ikitelli karel personel

Telefon santralinizi yerinde tamir edecek donanıma sahip 15 yıllık deneyime sahip IP sertifikalı eğitimli teknisyenler.

Uzman Teşhisi

ikitelli karel keşif

Deneyimli teknisyenlerimiz her zaman parça ve ekipmanlarla dolu bir servis aracı ile hazır olarak gelirler.

Rekabetçi fiyatlar ↗

ikitelli karel servis fiyat

Tüm işlemlerde değişim yerine tamir etme yöntemini benimseyerek hizmetlerimizi ekonomik tutuyoruz.

GARANTİLİ HİZMET ANLAYIŞIMIZDAN ÖDÜN VERMİYORUZ

Firmanızda bir arıza yaşanmasından daha kötü birşey varsa o da aynı arızanın tekrarlanmasıdır. Kısacası, santral tamir edilene kadar yaşadığınız sıkıntılı süreci tekrar edersiniz. Bu sinir bozucu bir durum olacaktır.

İkitelli Karel santral servisi hizmetlerimizi kullandığınızda, böyle bir hayal kırıklığı ile karşılaşmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Aynı zamanda, teknisyenlerimizin önde gelen markaların çoğu tarafından yetkilendirilmiş olmasıdır. Onarımlar için orijinal yedek parçalar kullanıyoruz. Bu sebeple santralinizin uzun süre sorunsuz çalışmasını sağlayan yüksek kaliteli hizmet sunuyoruz. Ayrıca, kullanılan parçalar ve işçilik için tam 1 Yıllık garanti veriyoruz. 

Sonuç olarak, garanti devam edene kadar aynı parçanın arıza yapması durumunda tüm sorumluluğu üstleniyoruz.Bir cihazın her an arızalanabileceğinin farkındayız. Tek yapmanız gereken bizi aramak. İkitelli Karel santral servisi uzman teknisyenleri, santralinizi hızlı bir şekilde onarılması için yola çıkacaklar. Bununla birlikte firmanıza kısa sürede onarım hizmetleri sunarak rekabetçi fiyatlarla yüksek kalite sağlıyoruz.

karel ikitelli harita

Süpriz Ücretler Olmadan Uygun Fiyatlar


Santraller günlük iş hayatımızın önemli bir parçasıdır. Bu sebeple arızalı cihazınızı hızlı ve sorunsuz bir şekilde onarıyoruz. 

Randevunuzu programınıza ve müsaitlik durumunuza göre bizden ayırtabilirsiniz. Servis hizmetimizin gününde asla aksama olmaz. Acil santral tamir hizmetleri veya kurulumu mu arıyorsunuz? Bizi aramanızın ardından saatler içinde sizdeyiz!

Santralinizin tamirini ve kurulumunu rekabetçi bir fiyata gerçekleştiriyoruz. Bununla birlikte tamir öncesinde keşif yaparak sabit bir fiyat sunuyoruz. Böylelikle aldığınız hizmette süpriz bir fiyatla karşılaşma ihtimalinizi ortadan kaldırıyoruz. Ücretler, santiralin türüne ve hasarın boyutuna bağlı olarak fiyatlandırılmaktadır. Ayrıca fiyat konusunda sizin onayınız olmadan kesinlikle bir sonraki aşamaya geçmiyoruz.

Güvenebileceğiniz Santral Tamir Hizmetleri!

Herhangi bir acil durumda yardım etmek için buradayız. Söz konusu ticaret olduğunda hiç kimse çok uzun süre fonksiyonel telefon santralinden mahrum kalmayı istemez. 7/24 onarım ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazır durumdayız. Yarın orada olmayacağız, şimdi orada olacağız! Değerli müşterilerimiz olarak ihtiyaçlarınız en büyük önceliğimizdir. Arızalı bir cihaz iş akışına müdahale eder, bu nedenle hemen müdahale edilmemesi için hiçbir mazeret yoktur. Santral tamir Uzmanlarımız size uzun ömürlü onarım hizmeti sunacaktır. Santral sorunlarından, hat sorunlarından ve can sıkıcı yazılımsal hatalardan, İkitelli Karel santral servisi sizi korur. Bugün bir randevu alın veya bizi arayın. Tüm talepleriniz için en geç aynı gün servis hizmeti veriyoruz.

İletişim

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
İKİTELLİ Karel santral servisimiz hizmetinizde!
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan arayabilirsiniz.