İLETİŞİM | İKİTELLİ KAREL SERVİSİ – 0850 244 1 451

Adres:İkitelli Mh 4. Can sk. No:5. İkitelli 34490 / İSTANBUL – TÜRKİYE
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:karelyetkiliservisi@gmail.com

İkitelli bölgesindeki müşteriler her gün bizi firmalarına davet ediyor ve yüksek kaliteli işler yapacağımız konusunda bize güveniyor. Bu, yıllarca süren sıkı çalışma, hizmet ve deneyim sayesinde kazandığımız bir güven düzeyidir. Bu nedenle, sizi İkitelli Karel servisi hakkında biraz daha bilgi almaya davet etmek istiyoruz.

Bir aile şirketi olmak, bize en önemli ortak değerlerimize göre faaliyet gösterme özgürlüğü verdi. Bu sayede mümkün olan en iyi ürün ve hizmetleri sunmanın önüne asla iş kaygılarını koymayız. Bu hedef doğrultusunda, harika fiyatlarla olağanüstü ürünler sunan önde gelen üreticilerle ortaklık yapıyoruz.

Güvenilir ekipman taşımanın sadece başlangıç ​​olduğunu bilecek kadar uzun süredir buralardayız. Üstün müşteri hizmetlerinin öneminin farkında olduğumuz için büyük ölçüde başarılı olduk. Ayrıca her işin katı standartlarımıza göre yapıldığından emin olmak için yalnızca tamamen tse onaylı santral sistemleri kullanıyoruz. Üstelik yaptığımız tüm işler ömür boyu işçilik garantisi ile korunmaktadır.

Ayrıca her başarılı ilişkide dürüstlük ve şeffaflığın çok önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, hizmetlerimizi açıklamak ve net, sabit oranlı fiyatlandırma sağlamak için her zaman sizinle yakın bir şekilde çalışıyoruz. İster karel santral servisi ister karel santral kurulumu ihtiyacınız olsun, her zaman tam olarak ne kadar ödeme yapacağınızı bileceksiniz.

karel ikitelli harita

Çalışma Saatlerimiz

 • Pazartesi : 08:00-21:00
 • Salı : 08:00-21:00
 • Çarşamba : 08:00-21:00
 • Perşembe : 08:00-21:00
 • Cuma : 08:00 -21:00
 • Cumartesi : 08:00 -21:00
 • Pazar : 08:00-21:00

BİLGİLENDİRME: İkitelli karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

İKİTELLİ VE BAŞAKŞEHİR’DE KAREL SANTRAL TAMİRİ

Santral tamiri, İkitelli karel teknik servisi’nin müşterilerimize sunduğu en önemli hizmetlerden biridir. IP sertifikalı teknisyenlerimiz çok sayıda sistem üzerinde çalışacak şekilde eğitilmiştir. Tamamen sigortalıyız ve lisanslıyız, bu nedenle tüm santral onarım ihtiyaçlarınız için bize güvenebilirsiniz. 2003 yılından bu yana faal bir işletmeyiz ve her zaman işin başındayız. Profesyonellerimizle şunları bekleyebilirsiniz:

 • Güvenilir AC onarım hizmetleri
 • Tamamen sertifikalı ve profesyonel teknisyenler
 • Gizli ücretler olmadan doğru onarım tahminleri
 • Hızlı ve verimli onarım süreleri
 • Güvenebileceğiniz bir memnuniyet garantisi

İKİTELLİ VE BAŞAKŞEHİRDE SANTRAL MONTAJ VE KURULUMU

İkitelli Karel servisi, eski karel santralinizi değiştirmek için mükemmel bir seçimdir. Bir Karel santral Uzmanı olarak, Karel’in birçok olağanüstü ürününü tam garantiyle sunuyoruz. Firmanızın haberleşme ihtiyaçlarını değerlendireceğiz ve hedefleriniz ve endişelerinizle birlikte bütçenizi tartışacağız. Ek olarak, firmanızı mükemmel sonuca ulaştırmak için sahip olabileceğiniz tüm soruları yanıtlayacağız. Teknisyenlerimiz, ihtiyaç duymadığınız veya sizin çıkarlarınıza uygun olmayan ürünleri veya hizmetleri asla önermez.

SANTRAL BAKIMI VE RUTİN KONTROLLER

Santralinizin olması gerektiği gibi çalışmasını sağlamanın önemli bir yönü rutin bakımdır. Bu sebeple yıllık santral bakımına yatırım yapmak, küçük sorunları daha büyük sorunlara dönüşmeden önce bularak, santralinizi temiz tutarak ve verimliliği en üst düzeye çıkararak uzun vadede paradan tasarruf etmenizi sağlayabilir. Bakımı iyi yapılmış bir santral ünitesi ayrıca rutin olarak bakımı yapılmayan bir santrale göre çok daha uzun süre dayanır. Ayrıca arızalanma riski daha düşüktür. İhtiyacı olan bakımı aldığından emin olduğunuzda santralinizin sizi üzmeyeceğine güvenebilirsiniz. Bununla birlikte rutin bakım konusunda güncel kalmanıza yardımcı olmak için bütçe dostu servis planları sunuyoruz.

Dikkat: İkitelli Karel servisi Teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Çünkü firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden İKİTELLİ Karel servisi ile iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.