BAKIRKÖY KAREL SERVİSİ İLE PROFESYONEL VE KALICI SANTRAL TAMİRİ

İletişim

Bakırköy karel santral servisi, firmanıza santral tamir ve bakımı sunmaktan mutluluk duyar. Ayrıca santral sisteminizi birçok yönden kontrol eder ve iletişiminizin devamlılığını sağlar. Dahası, nakit ve zamandan tasarruf etmenize de yardımcı olur.

Daha önce sisteminizin bakıma ihtiyacı olduğunu bilmiyorsanız. Ya da güvenilir bir çözüm ortağınız yoksa, şimdi tam zamanı. Santralinizin ihtiyaç duyduğunuz anda verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için yüksek eğitimli teknisyenlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Şanşlı gününüzdesiniz! Tüm santral ihtiyaçlarınız ve arızalar için Hemen firmamızı arayın derhal yardımcı olalım: 0850 244 1 451 Ayrıca Bakırköy Karel Santral Servisi iletişim sayfamızdan online olarak randevu oluşturabilirsiniz.

Bakırköy’ün karel santral servisinden bekleyeceğiniz gibi, IP sertifikalı teknikerlerden oluşan özel bir ekibimiz var. Eksiksiz bir yedek parça, donanım ve yazılım hizmetleri yelpazesi sunabiliyoruz.

İster tek bir ofise santral cihazının kurulumu, isterse çok şubeli işyerlerinin bakımı veya servisi, olsun, yardım etmek için hazırız.

KAREL SANTRAL BAKIM VE TAMİRİ

İşletmeniz gün boyu telefon görüşmesi yaparken karel santral cihazınızın yapması gereken büyük bir iş vardır. Santraliniz uzmanlarımız tarafından mükemmel şekilde kurulup devreye alınacaktır. Fakat telefon santralinizin ilk günkü gibi kalabilmesi için düzenli bakıma ihtiyacı olacaktır. Bu konuda yardımcı olabiliriz.

Karel santral bakımımız, sisteminizin mümkün olduğunca verimli ve etkili kalmasını sağlayacaktır. Bakım hizmetlerimiz ayrıca ihtimal dahilindeki sorunları ele alarak sisteminizin ihtiyaç duyduğu onarımları da azaltacaktır.

Tek yapmanız gereken santral sisteminizin en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için ekibimizi aramak.

SANTRAL SERVİSİNDEN DAHA FAZLASI

Santral tamiri konusunda tescilli uzmanınız olmamıza rağmen, çok daha fazlasını sunuyoruz! Bakırköy’deki müşterilerimiz, tamir, santral kurulumu ve network dahil olmak üzere tüm hizmetleri için bize güveniyor. 

Şanşlı gününüzdesiniz! Hemen firmamızı arayın ve Bakırköy Karel Teknik Servisi ile randevu oluşturun.

BAKIRKÖY’deki FİRMANIZ Için KAREL TEKNİK SERVİS Çözümlerine Güvenin

Bakırköy Karel santral servisinde her zaman üstün hizmet ve kalitenin keyfini çıkaracağınızı garanti ediyoruz. Konforunuzu sertifikalı, lisanslı ve tam sigortalı ekibimize emanet ettiğinizde şunları alacaksınız.

  • 24 saat acil servis
  • Ücretsiz uzaksan santral programlama 
  • Memnuniyet garantisi
  • Olması gereken dürüst fiyatlandırma

Bakırköy’deki ofisinizin santral sistemine hizmet almak üzere bir randevu ayarlayın. Bakırköy Karel Servisi uzmanlarımızla 0850 244 1 451 numaramızdan iletişime geçin.

“Her gün Bakırköy’de en çok tavsiye edilen telekomünikasyon şirketi olmak için çalışıyoruz. Yaptığımız her şey için prensib olarak kullandığımız iki kelimemiz var: ‘güven’ ve ‘dürüstlük’. Müşterilerimizin bize ne zaman ihtiyacı olursa olsun, hızlı bir şekilde yanıt vereceğiz. Firmamızın sizinle günde 24 saat, haftada 7 gün, yılda 365 gün telefonda konuşabileceğini garanti ediyoruz.”

Santral Sistemleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bir telefon santraline ne sıklıkla bakım yapılmalıdır?

Santralinizin bakımını genellikle yaz ve kış aylarında yapmalısınız. Bu yılda iki kere yapılan bakım, yaz boyunca güvenilir çalışmayı garanti edecek ve herhangi bir hasarı derhal tespit etmenize ve onarmanıza yardımcı olacaktır.

Bakım santral performansını iyileştirecek mi?

Kesinlikle! Önleyici bakım, santralinizi yalnızca ani arızalardan korumakla kalmaz, aynı zamanda verimliliği artırmaya yardımcı olur. Size arzu ettiğiniz uygun maliyetli çalışmayı sağlar. Önleyici bakım, iş akışınızı devam ettirirken belkide müşterilerinizin size ulaşamadığı gibi bir arıza yaşıyorsanız bunu önleyebilecek bir yatırımdır.

Santrallerin yıllık bakıma ihtiyacı var mı?

Tüm mekanik sistemlerde olduğu gibi, santralinize de ne kadar çok bakım yaparsanız, ileride onu tamir etmek veya değiştirmek için o kadar az para ödeyeceksiniz demektir. Yıllık bakım anlaşmaları, santral temizliği, yazılımsal sorunlar, telekom kablosu testleri ve voltaj değerleri gibi birçok kritik görevleri içerir. 

Ortalama bir santralin ömrü ne kadardır?

Eski tip santraller tipik olarak 10 ila 12 yıl arasında güvenilir çalışma sağlarken, daha yeni, daha modern sistemler 15 ila 20 yıl arasında bir süre çalışabilir. Bu, tasarım ve üretim kalitesine, düzenli bakıma bağlı kalmanıza ve herhangi bir sorunun anında onarılmasına bağlıdır. 

Bakımdan yaptırmazsam garantim onarımları/değiştirmeleri kapsar mı?

Bakımdan geri kalırsanız ve santralinizde önemli bir parça veya sistem arızası meydana gelirse garantiyi geçersiz kılabilirsiniz. Bu nedenle, üretici tavsiyelerine bağlı kalmanızı ve tüm bakım hizmetlerinin zamanı geldiğinde Bakırköy Karel Santral Servisi tarafından yapılmasını şiddetle tavsiye ederiz.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
BAKIRKÖY Karel santral servisimiz hizmetinizde!
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan arayabilirsiniz.