İLETİŞİM | BAKIRKÖY KAREL SERVİSİ – 0850 244 1 451

Adres:Avniye sk. No:21. 34140 Bakırköy/ İSTANBUL TÜRKİYE
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:karelyetkiliservisi@gmail.com

Bakırköy’de ve Yeşilköy’de eksiksiz hizmet veren Bakırköy karel servisi şirketi olarak, santral ekipmanlarının satışı ve servisi konusunda uzmanız. Yalnızca mevcut en iyi ekipmanı kullanmaktan gurur duyuyoruz. Bu nedenle müşterilerimize yalnızca Karel ürünleri sunuyoruz. Karel ürünleri ve aksesuarları, piyasadaki en iyi ve en güvenilir seçeneklerden bazılarıdır. Ayrıca sektör lideri tam bir garantiyle satılır.

Hızlı, profesyonel, güvenilir hizmetimiz, firmamızın ana direktifi ve misyon beyanıdır. Ayrıca günlük operasyonlarımıza rehberlik eden dayanak noktasıdır.

Bakırköy’deki en iyi santral şirketlerinden biri olarak hızlı, profesyonel ve güvenilir hizmetimizle tanınıyoruz. Bu, firmamız için ana direktif ve misyon beyanıdır ve kendimizi en yüksek standartlarda tutarız. Aynı zamanda mümkün olan en iyi hizmeti (Bakırköy’de santral kurulumu ve tamiri gibi) sağlama taahhüdümüz, günlük operasyonlarımızı yönlendirir. Bununla birlikte tüm kurulum, onarım ve servis anlaşmalarında elimizden gelenin en iyisini yapmak için çabalamamızı sağlar.

Karel bakırköy harita

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cuma
08:00 – 21:00

Cumartesi
09:00 – 20:00

Pazar
10:00 – 19:00

BİLGİLENDİRME: Bakırköy karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

HİZMETLERİMİZE GÜVENEN VE BİZİ TERCİH EDEN SEKTÖRLER

Kendini işine adamış Bakırköy karel santral servisi, 19 yılı aşkın bir süredir apartman daireleri, kooperatif sahipleri, üst yönetim şirketleri, gayrimenkul geliştiricileri, sağlık tesisleri (hastaneler ve bakım evleri gibi) ve otel sahiplerinin taleplerini gururla karşılamaktadır. Özellikle her etkileşimde, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi karşılayan ve ihtiyaçlarına uygun özel bir çözüm geliştirmek için araştırıyoruz.

Her projede ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurduğumuzdan emin oluyoruz. Böylece firmanızın haberleşme ihtiyaçlarınızı değerlendiriyor ve özel bir çözüm tasarlarken bütçe endişelerinizi göz önünde bulunduruyoruz. Haberleşme ihtiyaçlarına yönelik bu müşteri merkezli yaklaşım, bizi yıllardır bakırköy’de lider santral servisi yaptı. Bu yüzden üstün hizmete olan bu bağlılık, çeşitli sektörlerde sadık bir müşteri tabanı oluşturmamızı sağladı.

İHTİYACINIZA UYGUN SANTRAL ÇÖZÜMLERİ İÇİN DEVAMLI KENDİMİZİ GELİŞTİRİYORUZ

Bakırköy Karel teknik servisi, tüm santral gereksinimleriniz için mümkün olan en iyi müşteri hizmeti işçiliğini ve çözümünü sunmaya kendini adamıştır. Bundan dolayı ekonomik bir karel santral sistemi hazırlamak ve özelleştirmek için sıfırdan sizinle birlikte çalışıyoruz. Böylece işlem tamamlandıktan sonra ve ötesinde yatırımınızı sürdürmek ve hizmet etmek için sizinle temasda kalıyoruz.

Hizmet verdiğimiz işletmelerin kalitesini ve değerini artırırken üretken ve rekabetçi kalabilmek için müşterilerden sürekli geri bildirim alıyoruz. Ayrıca kendimizi en yenilikçi yöntemlere maruz bırakıyoruz.

Bakırköy Karel servisi, santral, haberleşme, çağrı merkezi, network çözümleri için önerdiğimiz veya kendi tercihlerinden herhangi birini seçerek müşterilerin güvenli seçimler yapmasına yardımcı olur. Kritik alanlara güvenilirlik ve sürdürülebilirlik sağlamak için en iyi yol budur.

Bir haberleşme sistemi, eviniz için önemli bir yatırımdır. Ayrıca santral sisteminizin ömrü boyunca herhangi bir zamanda bir şeyler ters giderse, en iyi arkadaşınız iyi bir garanti olacaktır. Uzmanlarımızın yanınızda olduğunu bilmek, onarım masraflarınızı düşürmenize yardımcı olacak ve içinizin rahat olmasını sağlayacaktır.

Dikkat: Bakırköy Karel servisi Teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Çünkü firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden BAKIRKÖY Karel servisi ile iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.