BAŞAKŞEHİR LOKASYONUNDAKİ FİRMAMIZ SANTRAL TAMİR VE SATIŞ İHTİYAÇLARINIZ İÇİN HİZMETİNİZDE

Karel santral sisteminiz bozulursa, Başakşehir karel santral servisi yardım etmek için hazır bulunmakta. Başakşehir’in en hızlı acil santral onarım servisiyiz. Fabrikada eğitim almış teknisyenlerimiz Başakşehir bölgesindeki hemen hemen her marka veya model analog veya IP santral sistemini onarır ve bakımını yapar. Acil santral tamirinden bakım hizmetlerine kadar tüm haberleşme ve network ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz.

24 saat acil servis için bizi arayın: 0850 244 1 451 veya 0850 888 10 25

telefon hatlarınız çalışmıyor mu?

Telefon santraliniz artık çalışmıyorsa veya hiç açılmıyorsa bunun birkaç sebepte sıralayabiliriz. Anakartındaki arızadan dolayı düzgün çalışmıyor olabilir. Hiç açılmıyorsa, santralin güç kartı arızalı olabilir veya elektrik sigortanız atmış olabilir. Hatta santralin kartı üzerindeki devre elemanları yanmış olabilir. Profesyonel teknisyenlerimiz sadece santral tamir işleri yapmıyor. Telefon santrali yer değişikliği ihtiyaçlarınızda aramanız gereken kişiler Başakşehir Karel santral servisi. Santralinizi hızlı ve verimli bir şekilde kolayca söküp yeni yerinize kurabilirler. Bununla birlikte yaptığımız işlem %100 memnuniyet garantilidir.

Santralinizi değiştirme zamanının geldiğinin bir başka güçlü göstergesi de sık sık arıza yapmasıdır. Periyodik bakımlar haricinde, ani gelişen arızalar bozulan yedek parçalar ve teknik servis talepleriniz düzenli bir olay haline geldiyse tüm bu masraflar yerine yeni bir santral satın almak daha mantıklıdır.

başakşehir karel santral servisi

Bize Güvenebilirsiniz çünkü;

Hızlı tepki süremiz.  Aradığınızda 7/24 telefona cevap veriyoruz. 
Bizimle çevrimiçi formumuz aracılığıyla iletişime geçerseniz, normal çalışma saatleri içinde 30 dakika içinde yanıt alırsınız. 
Normal çalışma saatlerimiz dışındaki acil durumlar için lütfen acil durum numaramızı arayın:  
0850 241 1 451 veya 0850 888 10 25
Başakşehir Karel santral servisi uzmanınız herhangi bir santral markasını veya modelini onarabilir. 
Sisteminizi kimin kurduğu önemli değil. 
Karel Başakşehir uzman teknisyenleri, yüksek kaliteli yedek parçalarla cihazınızın hızlıca yeniden çalışmasını sağlayabilir.
Tamirciniz için uzun bir bekleme süresi yok. Çünkü size bir randevu saati verdiğimizde, buna bağlı kalacağız. 
Geciktiğimiz nadir durumlarda bilgilendirme amaçlı bir telefon alacaksınız.
Başakşehir Karel santral teknisyenleriniz lisanslı profesyonellerdir. Uzman teknisyenlerimiz 
Karel’in IP eğitimlerine katılarak bunun sonucunda ile IP sertifika kazanmıştır. 
Firmamızı aradığınızda tarafınıza taşeron gönderilmez. Tüm personeller firmamıza bağlıdır.
İşlem öncesi çıkartılan tam maliyetle bilgilendirilirsiniz. Son derece rekabetçi fiyatlar sunuyoruz. 
Hepsinden iyisi, onarım çalışmasına başlamadan önce size tüm maliyeti şeffaf bir şekilde gösteriyoruz.
Dolayısı ile herhangi bir sürprizle karşılaşmayacaksınız.
Herhangi bir satış baskısı olmadan dürüst tavsiyeler alırsınız. Başakşehir karel santral servisi teknisyeniniz herhangi bir komisyon almadığından, ihtiyacınız olmayan ekipmanı size satmaya çalışmak için hiçbir nedeni yoktur.
Size dürüst davranılacak. Samimiyet, profesyonellik ve saygıyla karşılanacaksınız. 
Sonuçta müşterilerimiz velinimetimiz! 
Teknisyeniniz, santralinizdeki sorunu anladığınızdan ve seçeneklerinizin ne olduğunu bildiğinizden emin olmak için size teferruatlı bilgi verip, zaman ayıracaktır.

SANTRAL TAMİRİ VE YENİ SANTRAL KURULUMU

Zaman olur ki santraliniz tamir edilmeye değmeyecek hale gelir. Santral arızaları üst üste yaşanır ve belirli bir noktada sistemi tamamen değiştirmek daha faydalı olur. Dikkate alınması gereken çok şey vardır ve servis teknisyenlerimiz onarım hizmetleri sırasında seçenekleri açıklamak için siz zaman ayırır. Santraller ortalama on yıl dayanır ve bu nedenle ömürlerinin sonuna doğru daha az verimli olacaklardır. Telefon bağlantılarında sıkıntı yaşatacak hatta ulaşabilirliğinizi yitireceksiniz. Daha iyi teknolojik verimliliğine sahip yeni bir santrale yatırım yapmak bu yüzden daha iyi bir seçenektir.

Tamir Masraflarından Kaçınmak mı İstiyorsunuz? Periyodik Bakım anlaşmaları size göre

Santralinizin her yıl servis ve bakıma ihtiyacı olduğunu biliyor muydunuz? Herhangi bir elektronik cihaz gibi, santral sisteminizin parçaları da zamanla aşınır ve yıpranır. Bu sebeple, bitakım santral sorunuyla karşılaşabilirsiniz .

Yıllık bakım size şunları sağlar:

 • Daha iyi verimlilik: bu da daha istikrarlı bir iletişim anlamına gelir.
 • Daha uzun santral ömrü: Sık sık değiştirmeniz gerekmeyecek.
 • Sorunsuz çalışma ve daha az santral arızası: özellikle de santral sisteminiz eskidiğinde.
Karel kampanya

PERİYODİK SANTRAL BAKIMI AŞAĞIDAKİ İŞLEMLERİ İÇERİR

 • Anakart ve Sps kartı kontrolleri
 • Santral kasası içerisindeki sıcaklık ve devre kontrolü
 • Sıcaklık derecesinin kontrolü
 • Bütün santral parametrelerinin kontrolü
 • Sistemde bağlı bulunan abonelerin yetki kontrolleri
 • Dış hat kablosunun sağlamlık testi
 • Santrale bağlı dış hatların tek tek aranarak sağlamlık testi
 • Tüm elektrik bağlantılarının kontrolü
 • Dahili abone ile sisteme giriş yaparak yapılan işlemlerin tümü

BAŞAKŞEHİR SANTRAL Tamir, Bakım ve Montajı

Arızalı bir telefon santrali, yoğun iş temposunu dayanılmaz hale getirir. Lisanslı teknisyenlerimizden alacağınız hizmetle her şeyi normale döndürebilirsiniz.

Başakşehir bölgesindeki tüm işletmelere sunulan Karel yıllık bakım anlaşması firmaların ekstra servis ücreti ödemelerinin önüne geçer. Yalnızca santrallerinde oluşan arıza ve bunlara onarımlara odaklanmasını sağlar.

Başakşehir Karel santral servisi’nde Yıllık bakım anlaşması olan müşterilerimiz için oluşturulan her randevu şunları içerir:

 • Santralinizin kapsamlı bir teşhis ve güvenlik kontrolü;
 • Santral çevre birimlerinin sağlığını özetleyen kapsamlı bir rapor da dahil olmak üzere, tam lisanslı teknisyenlerden uzman tavsiyesi ve kaliteli çalışma;
 • Gerekli tüm parçaları ve işçiliği içeren sabit bir fiyat teklifi ve süpriz ücret yok
 • Yapılan tüm onarım çalışmaları için 1 yıl parça ve 90 günlük işçilik garantisi*

Kalifiye teknisyenlerimiz hangi marka olursa olsun bütün model santraller ile çalışabilir. Aynı zamanda birçok büyük santral markasının uzman servisi olduğumuzu hatırlatmak isteriz.

İster yıllık bakım anlaşmalı müşterimiz olun, ister tek seferlik bir servis çağırmış olun, Başakşehir Karel santral servisi’nin sunduğu hizmetler, ofisinizi hızlı bir şekilde ziyaret etmenin ötesine geçer. Dürüst santral servisi hizmetimizi adil bir fiyata sağlamayı sizlere taahhüt ediyoruz. Bize 0850 244 1 451 numaralı telefonumuzan ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Başakşehir Karel santral servisi acil durum hizmetleri veya hafta sonu hizmet sunuyor mu?

Evet, firmamız hem hafta sonu hem de acil durum hizmetleri sunuyoruz. Başakşehir ve çevresindeki tüm acil servis ihtiyaçlarınız için yılda 365 gün, günde 24 saat, haftada 7 gün açığız.

Mesai saatleri dışında ekstra ücret talep ediyormusunuz?

Bize ne zaman ihtiyacınız olursa olsun, normal minimum servis ücretimizle birlikte, size ekstra bir ücret ödemeden gece veya gündüz firmanıza bir teknisyen göndeririz. Kimsenin acil durumları planlamadığının farkındayız. Ayrıca pazar günü bile yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

Ne kadar sürede servise geliyorsunuz?

Genellikle teknisyenimizi aynı gün firmanıza göndeririz. Üstelik çoğunlukla 2 saatlik bir zamanda sizde oluruz. Lakin bazı acil durumların acil önceliği vardır. Müsaitlik durumu için lütfen 0850 244 1 451 numaralı telefonu arayın.

Teknisyenin tam olarak ne zaman geleceğini nasıl bileceğim?

Müşteri hizmetleri temsilcimiz size 2 saatlik bir zaman aralığı sunacaktır. Sonrasında teknisyenin yolda olduğunu size bildirmek için sizi geri arayacak ve teknisyenin iletişim bilgilerini verecektir.

Başakşehir Karel servisi, santral onarımlarını ve yedek parçaları garanti ediyor mu?

Evet, tüm onarımlar %100 garantilidir. Olumsuz bir durumda firmamız onarımı ücretsiz olarak yeniden yapacaktır. Tüm parçalar üretici garantisi ile gelir ve Başakşehir Karel teknik servisi müşterileri için uzatılmış bir garanti vardır. Daha fazla bilgi için bizi arayın!

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
BAŞAKŞEHİR Karel santral servisimiz hizmetinizde!
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan arayabilirsiniz.