BAHÇEŞEHİR MERKEZLİ FİRMAMIZLA KAREL SANTRAL ARIZALARINA TAM VAKTİNDE SERVİS SAĞLIYORUZ

Müşteri Memnuniyeti için Ne Gerekiyorsa

Santral sisteminiz bozulduğunda iki şeye ihtiyacınız vardır. Zamanında müdahale ve güvenebileceğiniz bir firma. Bahçeşehir Karel santral servisi her ikisini de makul bir fiyata gururla sunar. Hem konut hem de ticari hizmette yılların verdiği tecrübe ile ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırız.

Santral ve telekom alanında lisanslı teknisyenler ve uzmanlar olarak, santralinizin daima sorunsuz ve verimli çalışmasını sağlayacak araçlara, donanıma ve deneyime sahibiz. İhtiyacınız olan acil servis ise, haftanın 7 günü, günde 24 saat size yardımcı olmaya hazırız. Bu hizmetimiz acil durumlarını azaltmaya yardımcı olmaktadır. Ayrıca santralinizin en yüksek performansta çalışmasını sağlamak için bakım hizmeti de sunuyoruz.

TÜM İHTİYAÇLARI KARŞILAYACAK KALİTELİ SANTRAL SERVİS HİZMETİ

Bahçeşehir Karel santral servisi, Başakşehir, Altınşehir, Bahçeşehir, bölgesi için kaliteli santral servisi hizmeti vermektedir. Bölgenizde hizmet almak için hizmet alanları sayfasına bakın veya bizimle iletişime geçin. Telefon santralinizin optimum performansta çalışmasını sağlamak için aylık önleyici bakım hizmetlerinin yanı sıra her türlü ticari ve endüstriyel sistem için sektöre özel santral hizmeti sunuyoruz.

Güvenebileceğiniz bir şirket bulmanın kolay olmadığını biliyoruz. Bu yüzden bizim sözümüze güvenmeyin, incelemelerimize göz atın. Tüm seçeneklerinizi size tam olarak açıklayabilmemiz için bire bir konuşmak için iş yerinize gelmeye hazırız. Biz mükemmel müşteri hizmeti sunmamızı sağlayan küçük bir şirketiz. Size ailemize davrandığımız gibi davranıyoruz. Satış baskısı yok. Ayrıldığımızda sadece iki şey istiyoruz: Memnun bir müşteri ve çevrenize bizden bahsetme isteği.

bahçeşehir karel yetkili servisi (1)

Santral Ve Telefon Hattı Onarımı

Bahçeşehir Karel santral servisi, tüm haberleşme ihtiyaçlarınızı karşılamak için profesyonel santral onarım hizmetleri sunar. Deneyimli ve sertifikalı teknisyenlerimiz, her türlü santrale servis vermek için eğitilmiştir. Ofisiniz veya mağazanızın telefonları olması gerektiği çalışmıyor ise santral bakımına ihtiyacınız olduğundan şüpheleniyorsanız, Bahçeşehir Karel teknik servis ile iletişime geçmenin zamanı geldi demektir. Genel santral onarımlarımıza ek olarak, çok çeşitli haberleşme sistemleri kurulumu yapıyoruz. Bununla birlikte uzun vadeli önleyici santral bakım sözleşmeleri sunuyoruz.

HİZMET ARTILARIMIZ

Bahçeşehir Karel santral servisi Hizmetleri, müşterilerimizi daha iyi memnun etmek için 24 saat saha dışı ekipman izleme ve 24 saat acil müdahale hizmeti de sunmaktadır. Sisteminizi güncel ve firmanızı çalışır halde tutmak için en gelişmiş santral arıza kontrol sistemlerini kullanıyoruz. Ertelemeyin; bugün bize ulaşın.

BAHÇEŞEHİR KAREL SERVİSİ İLE ARIZALARIN ÖNÜNE GEÇİN

Karel Santraller çok sayıda hareketli parçası olan karmaşık bir makinedir. Potansiyel problemler arasında arızalı bir güç kaynağı, kopan telefon kabloları, dengesiz voltaj, kirli ve tozlu devre elemanları, anakart arızaları ve daha fazlası yer alır. Firmanızın hatları olması gerektiği gibi çalışmıyorsa, bu sorunlardan bir veya birkaçı yüzünden gerçekleşmesi muhtemeldir.

Bahçeşehir Karel santral servisi, yakın çevresinde hızlı, uygun fiyatlı, güvenilir santral onarımları için güvenebileceğiniz ekiptir. Eğitimli ve deneyimli santral teknisyenlerimiz, Bahçeşehir, Başakşehir, Esenyurt bölgesindeyseniz ziyarete gelmekten gelmekten çok mutlu olacaklardır.

SANTRALiNiZiN TAMiRE iHTiYACI MI VAR? SANTRAL ARIZASININ EN YAYGIN NEDENLERİ ŞUNLARDIR:

 1. Güç Kaynağı Arızaları Çalışıyor
  Santral sisteminizdeki elektrik dengesini sağlayan parçaya güç kaynağı denir. Elektrik voltajı düşerse, zaman içerisinde güç kaynağında bir sorun veya arıza yaratır. Santralinizin adaptörü ya da güç kaynağı çalışmıyorsa tamir ya da değişmesi gerektiği anlamına gelir.
 2. Kötü Kablolama
  Santral kablolaması çok önemlidir. Doğru ve güvenli bir şekilde yapılması önem arz eder. Aksi takdirde devre kesiciyi açar ve bir yangın tehlikesi dahi oluşturabilir. .
 3. Dış Hat Çalışmıyor
  Dış hatlar, firmanızdan dışarıyı arayabilmeniz veya çağrı almanızdan sorumludur. Dış hattınız çalışmıyorsa verimli bir haberleşme olmayacaktır. Santralinizin çağrı almamasına ve müşterilerin size ulaşamamasına neden olur. En kötü durum senaryosu, arızalı hatlar santralin dış hat portlarını yakabilme ihtimali vardır.
 4. Konsol Telefon Çalışmıyor
  Bu, potansiyel olarak santralinizin güç, kontaktör veya arızalı bir sps ile ilgili sorunları olduğu anlamına gelmektedir.
 5. Karel Santralden Sesler Geliyor
  Bu, santralinizin röleleriyle ilgili sorunları olduğu anlamına gelmektedir. Bu aynı zamanda küçük kapasiteli santrallerde adaptör arızası anlamına da gelmektedir. Vakit kaybetmeden Karel teknik servis çağırmalısınız.

Bahçeşehir bölgesindeki sakinlerimiz için en iyi uygulama, karel santralinizin optimum seviyede çalışmasını sağlamak için önleyici ve düzenli bakımdır. Yalnızca rutin bakım sayesinde bile voltaj sorunları, kötü kablolama ve dış hat sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Tüm bu yaygın sorunlar için, profesyonel olarak kalifiye, sertifikalı teknisyenlerimiz sorunlu alanları hızlı bir şekilde analiz edecek ve gerekli onarımları yapacaktır. Bir keşif için bugün bizi arayın veya bizimle 0850 244 1 451 numaralı telefondan iletişime geçin.

BAHÇEŞEHİR KAREL ŞUBEMİZE SIK SORULAN SORULAR

Bahçeşehir Karel santral servisi’nin tamir süresi ne kadardır?

Onayınızı aldıktan sonra onarım süresi normalde 2-3 saattir. Bazı basit onarımlar daha az zaman alabilir. Parçaların sipariş edilmesi gerekiyorsa onarım süresi daha uzun olabilir. Teknisyenlerimiz santral üzerinde arızalı olan yedek parçayı araçlarımızdaki stoğumuzdan temin ederek bekleme süresini minimuma indirgemektedir.

Santral tamir ücretinin ödemesini ne zaman yaparım?

Tüm işlemlerimizde önce iş sonra ödeme mantığıyla çalışırız. Arızalı santraliniz onarıldıktan sonra faturanız kesilir ve ödemesi alınır.

Santral tamirinin garantisi var mı?

Bahçeşehir Karel servisi’nin 6 ay garanti süresi vardır. Onarımlar, onarımın tamamlandığı tarihten itibaren başlayan süre boyunca garanti kapsamındadır. Garanti, ilk onarım sırasında değiştirilen işçiliği ve parçaları kapsar. Ünitenin tekrar arızalanması ve ek parça gerektirmesi durumunda sadece gerekli olan parçalar için ücret alınacaktır. Farklı bi parçadan kaynaklanan arızalarda garanti geçerli olmayacaktır ve meydana gelen herhangi bir kayıp, zaman veya masraftan sorumlu değiliz. Santralin karmaşık yapısı nedeniyle, birbirinin aynısı gibi görünen kusurlar, birçok parçadan veya devreden herhangi birinden kaynaklanabilir. Santralinizin servis yapılmayan herhangi bir kısmı için sorumluluk kabul edemeyiz. Ayrıca santral sıvı temasına maruz kalırsa garanti geçersiz olacaktır.

Acil servisiniz var mı?

Acil santral onarımları için, servis kaydınız tüm kayıtların önüne alınarak acil hizmet sağlanır. Fakat acil hizmetlerde servis ücreti önceden alınır.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
BAHÇEŞEHİR Karel santral servisimiz hizmetinizde!
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan arayabilirsiniz.