BAHÇEŞEHİR’DEKİ TÜM SANTRAL TELEFON VE İNTERNET SORUNLARINIZA YARDIMCI OLMAK İÇİN BURADAYIZ

Adres:Bahçeşehir 2. Kısım, Okyanus Cd. No:6, Başakşehir/İstanbul
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:karelyetkiliservisi@gmail.com

Bahçeşehir Karel servisi, bölgede yüksek kaliteli santral tamir, kurulum ve internet hizmetleri sunmaktadır. Bizimle çalışırken en iyi müşteri hizmetini ve uygun fiyatları alacağınıza emin olabilirsiniz. Hizmetlerimizi 2003’ten beri Bahçeşehir genelinde sunuyoruz. Müşterilerimiz ekibimizi aradıklarında sorunlarının mümkün olan en kısa sürede çözüleceğini bilirler.

Müşterilerimize en üst düzeyde hizmet etme konusunda tutkuluyuz. Bununla birlikte hizmet verdiğimiz her müşteri için harika sonuçlar sağlamak için çok çalışıyoruz. Bizimki ikinci nesil bir aile şirketidir ve yıllar içinde oldukça güçlü bir takipçi kitlesi edinmiştir. Ayrıca Bahçeşehir’deki santral ve haberleşme ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak şekilde ilgilenmemiz için bize güvenebileceğiniz anlamına gelir.

Dikkat: Bahçeşehir Karel servisi teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Çünkü firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

bahçeşehir karel servisi

BİLGİLENDİRME: Bahçeşehir karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

BİZİ FARKLI KILAN NEDİR?

Bahçeşehir Karel servisi Haberleşme, Telekom ve Santral sektöründe güvenirliği ile ön plana çıkmıştır. Üstelik sektördeki en güvenilir ekipten en iyi fiyatlarla en kaliteli hizmetleri sunmayı taahhüt ediyoruz. Karel santral ile ilgili ihtiyacınız ne olursa olsun, işi halletmeye hazırız!

Seçenekler sunarak, zorlu sorunları çözerek ve süreci olabildiğince basit hale getirerek her zaman yardıma hazırız. İhtiyaç duyduklarında güvenebilecekleri bir şirkete sahip olduklarını bilen her müşterinin bizi aramasından ve yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.

BAHÇEŞEHİR KAREL SERVİSİNDE HİZMET KALİTESİ FARKINI YAŞAYIN

  • Sürprizsiz Peşin Fiyatlandırma – Sabit oranlı fiyatlandırma sunuyoruz. Yani saate göre değil, işe göre ücret alıyoruz. Ayrıca çalışmaya başlamadan önce her zaman onarımlar için fiyat teklifi alacaksınız ve bu fiyat değişmeyecek.
  • Deneyimli Profesyoneller – Memnun müşterilerimizin referanslarına bir göz atın ve tüm personelimizle tutarlı bir model göreceksiniz. Çünkü Bahçeşehir Karel servisi’ndeki işçilik kalitesinden ve hizmet standardından memnun müşteriler gururumuzdur. Onarımlarınız ve kurulumlarınız, son derece eğitimli, ayrıntılara özen gösteren ve itibarımıza uygun işçilik ve hizmet sunmaya kendini adamış birinci sınıf teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilecektir.
  • Temiz, Nazik Hizmet – Firmanıza şirket üniformasıyla geleceğiz ve kimlik tespiti için bir şirket rozeti takacağız. Bununla birlikte, evinizin içindeyken her zaman galoş giyeceğiz. Ayakkabı kılıfları giyiyoruz çünkü firmanıza saygı duyuyoruz ve onu bulduğumuz gibi veya daha temiz bırakmak istiyoruz.
  • Uzatılmış Hizmet Saatleri Mevcut – Bu, sizin programınıza uyacak şekilde hizmet sunmamızı sağlar.
  • Tam Dolu Kamyonlar – Günümüzün yoğun dünyasında zamanınızın kısıtlı olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle servis teknisyenlerimizi tam dolu kamyonlarla donatıyoruz. Bununla birlikte her parçayı taşıyabilecek kapasiteye sahip olduğumuzu söyleyemesek de, ihtiyacınız olan parçalara sahip olma şansınızı artırmak için servis araçlarımızı en yaygın parça ve malzemelerle stoklarız.
  • Onarım ve Değiştirme Sözü – İçinizin rahat etmesi için, onarım tutarı santralinizin değiştirme değerinin %25’ini geçerse, teknisyenlerimiz ekipmanın hem onarımı hem de değiştirilmesi seçenekleri hakkında sizi bilgilendirecektir.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan BAHÇEŞEHİR Karel servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.