GÜNGÖREN KAREL SERVİS – SORUNSUZ HİZMETİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Adres:Bülbül Sk. NO:21, 34164 Güngören/İstanbul
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:karelyetkiliservisi@gmail.com

Güngören Karel servisi, Güngören ve çevresindeki müşterilere hizmet veren bir haberleşme şirketidir. Kapılarımızı 2003 yılında Karel santral müşterilerine açtık. Lisanslı ve sigortalı yetenekli karel santral teknisyenlerine ihtiyacınız olduğunda, önce bizimle iletişime geçin. Deneyimli karel servis teknisyenleri arıyoruz ve ardından onları sürekli olarak mükemmel müşteri hizmetleri için eğitiyoruz. Yeni bir işletme açıyorsanız, yeni haberleşme çözümleri sağlayabiliriz. Benzer şekilde, ömrünün sonuna gelen mevcut bir santraliniz varsa, ihtiyaçlarınız doğrultusunda yeni bir santral seçmenize yardımcı olabiliriz.

HİZMETLERİMİZ

  • Santral Kurulumu
  • Santral Tamiri
  • Kablolama
  • Acil Onarım Hizmeti
  • Çağrı Merkezi
karel güngören harita

BİLGİLENDİRME: Güngören karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

GÜNGÖREN’İN EN İYİ SANTRAL ŞİRKETİ

Çalışanlarımızla, ürünlerimizle ve işimizle gurur duyuyoruz. Sürekli eğitim sağlayarak, Karel santral teknisyenlerimizi sahadaki en son teknoloji hakkında güncel tutabiliriz. Bu avantaj, haberleşme çözümlerindeki ilerlemelerin en uç noktasında kalmamızı sağlıyor. Bizi lider bir santral şirketi yapan da budur.

Güngören Karel servisi, müşterilerimiz için acil durum hizmetleri sunmaktadır. Teknisyenlerimiz, santral ve telefon hattı sisteminizin günün veya gecenin herhangi bir saatinde arızalanabileceğinin farkındadır. Birinci sınıf müşteri hizmetleri konusunda bir itibarımız var. Bu, ister gecenin bir yarısı, hafta sonu veya tatil olsun, telefona cevap vermekle başlar. Güngören bölgesindeki müşterilerimiz, bize en çok ihtiyaç duydukları anda yanlarında olacağımıza güveniyor. Sizi hayal kırıklığına uğratmamak için elimizden gelen her şeyi yapacağız.

IP SERTİFİKALI VE LİSANSLIYIZ

İlerici bir santral şirketi olarak, müşterilerimizle iletişimde en üst düzeyde şeffaflığa inanıyoruz. Bu yüzden size fiyat teklifi verdiğimizde size tüm seçenekleri sunar ve en uzun ömürlü çözümü sağlayacak olanı tavsiye ederiz. Firmanıza geldiğimizde size ve mülkünüze saygı duyuyoruz. Bu nedenle tüm çalışanlarımız anlayşlı ve güleryüzlüdür.

Dikkat: Güngören Karel servisi teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

BİLGİLENDİRME: Güngören şubemiz sadece “yerinde teknik servis hizmeti” vermektedir. Ürün satın alma, arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden GÜNGÖREN Karel servisi ile iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.