HER FİRMANIN İHTİYACINA ÖZEL TELEFON SANTRALİ SİSTEMLERİ TASARLIYORUZ

“Herkese Uygun Tek Beden” Diye Bir Şey Yoktur

Her sektörün farklı ihtiyaçlar getirdiğini biliyor ve buna göre pozisyon alıyoruz. Kendinizi rekabette nasıl farklılaştırdığınızdan, hizmetleri müşterilerinize nasıl sunduğunuza kadar tüm stratejileriniz firmanıza özeldir.

Ancak çoğu iş karel santral servisi sağlayıcısı genel çözümler sunar. İşletmenizin neye ihtiyacı olduğunu gözden geçirmek ve sizin için mükemmel bir çözüm sağlamak yerine, sonunda ihtiyacınız olmayan ve bakımı genellikle zor olan bir dizi özellikle karşılaşırsınız.

Bu nedenle, sizin için basit, zarif bir şey, bir ürün öneriyoruz. Müşterilerinizle bağlantı kurmayı kolaylaştıran ve işiniz büyüdükçe uyum sağlayan özel santral çözümü oluşturmak için yola çıktık.

İşte işletmeniz için doğru olan, ısmarlama bir telefon santrali oluşturmaya yönelik üç adımlı sürecimiz:

1-DANIŞMA

Benzersiz Gereksinimlerinizi Anlamak İçin Danışın

Danışmanlık aşamasında, yükseltme, değiştirme veya ofis taşıma gibi ne tür bir projeye ihtiyacınız olduğunu üst düzeyde anlıyoruz. Amacımız, sizinle bir ilişki kurmak ve gereken işin kapsamı hakkında bir fikir edinmektir.

Ardından, sorularla ve mevcut santralinizin nasıl düzenlendiğini ve hangi bölümlerin iyi çalıştığını ve çok iyi çalışmadığını bize bildirdiğiniz bir saha anketiyle başlıyoruz. Teknisyenlerimiz, herhangi bir varlığın veya telefon hattının gereksiz olup olmadığını tespit edecektir. Bu sayede ihtiyacınız olmayan özellikler için ödeme maliyetlerinin düşürülmesine yardımcı olur.

Mevcut durumun sağlam bir değerlendirmesi, ticari operasyonlarınız hakkında iyi bir bilgi toplama alıştırmasıyla birleştiğinde, geleceğe hazır bir iş telefonu çözümü tasarlama ve inşa etmede önemli adımlar atmamızı sağlayacaktır.

İlgili bütçeler, çalışan sayısı ve yaklaşık zaman çizelgeleri ve teslim tarihleri ​​hakkında fikir edinmek isteriz. Belirli ürünlerin tedarik edilmesiyle ilgili adımlarda ve liderlik bağlarında rehberlik sunuyoruz. Bütçelemenin tartışılması zor bir konu olabileceğini anlıyoruz. Her zaman doğrudan bir yanıt vermeye çalışıyoruz. Bu nedenle size farklı çözümleri tartmanız, karşılaştırmanız ve önceliklendirmeniz için en iyi şansı veriyor.

2-TASARIM

Sizin İçin Mükemmel Bir İş Telefonu Çözümü Tasarlıyoruz

Karel santral servisi firmamız bağımsız bir satıcıdır. İnovasyon ve teknoloji sunmaya yardımcı olacak bir çözüm tasarlamak için birden fazla satıcı, ağ tedarikçisi ve bazen mevcut tedarikçileriniz ve proje yöneticilerinizle iletişim kurarız.

Sürecimiz tipik olarak şunları içerir:

  • Mevcut santraliniz ve gereksinimlerinizle ilgili derinlemesine tartışmaların analizi.
  • Santrali nasıl kullanmak istediğinize ilişkin bilgilerin yorumlanması.
  • Teknolojilerin karşılaştırılması ve işinizle ilgili avantaj ve dezavantajların anlaşılması.
  • Değişiklikten etkilenebilecek diğer tedarikçilerinizin analizi. CRM çözümleri ve telefon santraline entegrasyonu.
  • Eğitim gereksinimlerini ve sunum planlarını anlamak.

Görüşmenin başlangıcından tasarım ve uygulama aşamasına kadar aynı danışmanla çalışacak ve süreç boyunca tutarlılıktan faydalanacaksınız. Yüksek vasıflı teknisyenlerimiz, proje uygulamasının tüm yönleriyle ve en önemlisi devam eden hizmet desteğiyle ilgili santralinizin sorumluluğunu üstlenir.

3-YAPI

Sorunsuz Çalışan Özel Bir Telefon Sistemi Oluşturuyoruz

Hem telekomünikasyon altyapısı hem de sahadaki deneyimimiz, karmaşık ve çok tesisli projeler uygulayabileceğimiz anlamına gelir. İnşa aşamasında, tüm zamanımızı kararlaştırılan çözümü sunmaya adarız. Proje planlarının yolunda kalmasını sağlamaya ve riskleri veya gecikmeleri azaltmaya harcıyoruz.

Şirket içi telefon sistemleri ve Bulut VoIP çözümleri, sistemin ömrü boyunca bakım gerektirir. İşiniz büyüdükçe ofis gereksinimleriniz de değişir ve ofis düzeniniz genellikle değişir. Karel Santral servisi teknisyenlerimiz bu zorlukların üstesinden gelmek için her zaman yanınızda olacaklardır. Santralinizi teslim ettikten sonra işinize ilgimiz bitmez.

Diğer şirketlerin aksine, küçük işletme kültürünü seviyoruz ve personelimizi bir hevesle DEĞİŞTİRMİYORUZ. Teknisyenlerimiz genellikle birkaç yıldır aynı müşteriyle çalışıyor. Bu da aynı zamanda kişiselleştirilmiş santral hizmeti almanıza yardımcı oluyor.

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
İşletmeniz için doğru olan, ısmarlama bir telefon santrali oluşturmak için hemen whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.