ESENLER’DEKİ TÜM ACİL KAREL SANTRAL İHTİYAÇLARINIZI SERVİSİMİZDE KARŞILAYABİLİRSİNİZ

ESENLER KAREL TEKNİK SERVİS’DE İLK KRİTERİMİZ; MÜKEMMELLİK

Esenler Karel santral servisi ilk olarak 2003 yılında Esenler’de faaliyete başladı. İstanbul ve çevre bölgelere hizmet vermeye devam ediyoruz. Sloganımız “her zaman adil ve her zaman dürüst” olmaktır. Küçük, orta ve büyük ölçekli şirketlere santral ve haberleşme çözümleri tasarlıyoruz.

Esenler Karel santral servisi olarak tüm haberleşme ihtiyaçlarınızı karşılamaya kararlıyız. Profesyonel ailemiz, işi ilk seferde doğru yapmaya ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamaya kendini adamıştır. Esenler Karel teknik servisi, müşteri ihtiyaçlarını karşılama geleneğine sahiptir.

Böylece en karmaşık kurulumdan rutin servis ve bakıma kadar, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir iç santral sistemi sağlamak için firmanzı firmamız gibi düşünerek hareket ediyoruz.

İletişim

ESENLER’DE SANTRAL VE TELEFON HİZMETLERİ

Firmanızın, müşterilerle sağlıklı bir haberleşme ve iletişim kurması çok önemlidir. Bu nedenle santral sistemleriniz bunda büyük rol oynuyor. Esenler Karel teknik servisi, profesyonel teknisyenlerimiz, firmanızın santral sistemini her zaman mümkün olan en iyi durumda tutmanıza yardımcı olmaktadır.

Düzenli bakımdan kuruluma veya arıza onarımlarına kadar her türlü hizmeti sağlayabiliriz. Aynı zamanda her zaman yüksek kaliteli işçiliği garanti ediyoruz. Tüm teknisyenlerimiz lisanslı, profesyonel eğitimli ve kapsamlı deneyime sahiptir. Bu nedenle size her zaman mükemmel iş ve profesyonel müşteri hizmeti sunabiliriz. Karel santral sistemlerinizi tamamen güvenilir ve verimli tutmak için ne gerekiyorsa yapacağız. Servis randevunuzu planlamak için bugün bizi arayın. Size yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz.

FİRMANIZIN SANTRALİ İÇİN KAPSAMLI BAKIM ONARIM

Santral sisteminizin bakımlı tutulması, sistemde büyük sorunların oluşmasını önler. Düzenli bakım yapılan santraller daha verimli çalışacak ve daha az onarım gerektirecektir. Uzmanlarımız, sistemi güncel tutmak için yılda en az bir kez santral ayarı yaptırmanızı tavsiye eder. Santralinizde herhangi bir sorun olduğunda uzmanlarımız en kısa sürede olay yerine gelerek sorunu çözmenize yardımcı olacaktır.

Tüm santral teknisyenlerimiz, kapsamlı eğitim ve deneyime sahip lisanslı profesyonellerdir. Santral sisteminizle ilgili karşılaştığınız sorunları doğru bir şekilde teşhis edebileceğiz. Ardından size mümkün olan en kapsamlı ve doğru santral tamir hizmeti sağlayacağız.

KALİTELİ KAREL SANTRAL ONARIMLARI

Firmanızın santral sisteminde herhangi bir sorun olduğunda, en kısa zamanda tamir ettirmeniz gerekir. Uzmanlarımız size mümkün olan en yüksek kalitede onarımları sağlayabilecektir. Her tür santral sistemiyle çalışma konusunda geniş deneyime sahibiz. Bu nedenle soruna neyin neden olduğunu tam olarak belirleyebileceğiz. Daha sonra mümkün olan en kapsamlı onarımları sağlayacağız.

Karel santral sisteminizin firmanız için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle sorumluluklarımızı asla hafife almıyoruz. Size mükemmel hizmet sunmak için çaba göstereceğiz ve tüm çalışmalarımızdan tam memnuniyetinizi garanti edeceğiz.

esenler karel yetkili servisi

SANTRAL TAMİR İŞLERİNİZ İÇİN NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

 • Yaptığımız tüm çalışmalarda %100 memnuniyet garantisi sunuyoruz.
 • Teknisyenlerimizin tamamı eğitimli ve deneyimlidir.
 • Tüm randevulara daima tam zamanında geleceğiz.
 • Esnek zamanlama seçenekleri, aynı gün servis ve 7/24 acil onarımlar sunuyoruz.

KAREL SANTRAL ÜNİTESİNİN NE ZAMAN ONARIMA İHTİYACI VARDIR

Karel santralinizde aşağıdaki sorunlardan herhangi biriyle karşılaşırsanız, sistemin bakımını yaptırmak için hemen Esenler karel santral servisi ile iletişime geçin:

 • Santral ünitesi sürekli ses çıkartrsa.
 • Adaptör veya güç kaynağı arızalandığında.
 • Karel santrali kontrol eden sigorta kutusu veya devre paneli yandığında.
 • Ofisinizdeki hiçbir telefon çağrı almaz veya ara sıra çalıştığında.
 • Santral ünitenizin gösterge ışığı sürekli kırmzı yandığında.
 • Santralin bulunduğu bölgeden herhangi bir yanık veya benzeri koku fark ediyorsanız.
 • Karel santralden gelen gıcırtı veya uğultu sesleri duyuyorsunuz.
 • Ofis telefonları sürelki (kendi kendine) çaldığında.

Esenler Karel servisi uzmanlarımız, firmanızın santralini kapsamlı bir şekilde inceleyecek ve sorunların tamamen onarılmasını sağlayacaktır. İşimizi tamamlamadan önce santral sistemlerinizin iyi çalıştığından emin olacağız. Lütfen bizimle 0850 244 1 451 numaralı telefondan ya da iletişim sayfamız üzerinden bağlantıya geçin.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Esenler Karel santral servisimiz hizmetinizde!
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan arayabilirsiniz.