HAKETTİĞİNİZ ÖZEN VE KALİTE İLE SARIYER’DE KAREL SERVİS HİZMETİ

Adres:Ara Sk. No:9, 34450 Sarıyer/İstanbul
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:karelyetkiliservisi@gmail.com

İstanbul’da birçok santral şirketi var. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı firma olduğunu biliyoruz. İşte bu yüzden Sarıyer Karel servisi seçmelisiniz.

Sarıyer Karel servisi ailesi, 2003’den beri Saryerdeki işletmelere ve komşularına hizmet veriyor. Şirketimiz bir ev garajında ​​başladı ve bugün mevcut olan en gelişmiş santral ürünlerini içeren geniş bir showroom’un yanı sıra etkileyici bir komuta merkezine sahip bir depo, kapsamlı parça departmanına sahip. Buraya nasıl geldik? Saryer karel teknik servisi bu işi kalite, işçilik, hizmet ve adalet taahhüdü üzerine kurdu. Mükemmelliğe olan bu bağlılık, bugün gururla sürdürdüğümüz bir mirastır.

karel sarıyer harita

SARIYER KAREL SERVİSİ SÖZÜ: MÜKEMMELLİK VE UZMANLIK

Saryer Karel servisi ekibi, size ve firmanıza mümkün olan en iyi hizmeti sunmaya kendini adamıştır. Size ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyan bir sistem sağlamamız ve işi her seferinde ilk seferde doğru yapmamız konusunda bize güvenebilirsiniz. Memnuniyetinizi şu şekilde sağlıyoruz:

 • Doğru soruları sormak ve istediğiniz ve ihtiyacınız olanı sağladığımızdan emin olmak
 • Haberleşmede kalite lideri olan Karel ürünlerini sunuyoruz
 • İşinizi baştan sona görmek için her çalışanı kapsamlı bir şekilde eğitiyoruz
 • Sattığımız ve kurduğumuz her santralin beklentilerinizi karşılamasını sağlamak
 • Santralinizin en yüksek verimlilikte çalışmasını sağlamak için hızlı, profesyonel ve eksiksiz hizmet sağlamak

Sarıyer Karel santral servisi olarak, evinize santral ekipmanını kurmaktan veya onarmaktan daha fazlasını yapmayı amaçlıyoruz. Sizi ömür boyu müşteri yapmak istiyoruz! Yaptığımız her şey bizi bu hedefe yönlendiriyor. IP Sertifikalı teknisyenlerimizin santral sorununuzu çözmesine izin verin.

HABERLEŞME SİSTEMLERİ İHTİYACINIZ İÇİN BİZİ SEÇMENİN FAYDALARI

 • Karel ürünlerimiz için finansman sunuyoruz.
 • Tercih Edilen Müşteri Hizmetleri Programımız ile en yüksek değeri ve hizmeti alabilirsiniz .
 • Müşterilerimizin haberleşme sistemleri konusunda eğitim almalarını istiyoruz, bu yüzden elimizden geldiğince bilgi paylaşıyoruz.
 • Ücretsiz keşif hizmeti sunuyoruz.
 • Kendin Yap yapmayı tercih edenler için karel yedek parçaları satıyoruz.
 • Biz bir Karel Satıcısıyız, bu da Karel’in yüksek hizmet, uzmanlık ve hassasiyet standartlarını karşıladığımız anlamına gelir.

Dikkat: Sarıyer Karel servisi teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden SARIYER Karel servisi ile iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.