GÜNEŞLİ KAREL SERVİSİ ADRES VE İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres:Bağlar Mh. Ural Sk. No:10/B Güneşli – Bağcılar/İstanbul
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:info@karelteknikservisi.com

Güneşli’deki endüstriyel ve ticari firmalar için Karel santralleri tamir ediyor, bakımını yapıyor ve kuruyoruz. Son derece deneyimli mühendislerinden oluşan ekibimiz, çeşitli kullanımlar için tüm santral üniteleri markaları için mükemmel hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda Güneşli Karel servisi ekibimize, her tür santralin uygun maliyetli tamiri için güvenebilirsiniz.

Sektör lideri santral çözümlerimiz, haberleşme maliyetlerinizi en aza indirirken, yıl boyunca sağlam bir iletişim sağlar. Üstelik Güneşli genelinde çok çeşitli sektörler için sistemler tasarlayabilir, kurabilir ve bakımını yapabiliriz.

Yeni santral kurulumları için, genellikle firmanızı ziyaret eder ve size ücretsiz bir fiyat teklifi sunarız. Premium hizmetimizi ve rekabetçi fiyatlarımızı bugün keşfedin.

Dikkat: Güneşli Karel servisi teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

güneşli karel servisi

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cuma
08:00 – 21:00

Cumartesi
09:00 – 20:00

Pazar
10:00 – 19:00

BİLGİLENDİRME: Güneşli karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

19 YILI AŞKIN SÜREDİR SANTRAL SEKTÖRÜNDE LİDERİZ

Firmaların ticari, endüstriyel ve sektörel santral gereksinimlerini karşılamalarına ve uzmanlık zorluklarını çözmelerine yardımcı oluyoruz. Ayrıca üç kuşaktan oluşan bir aile şirketi olarak 2003’den beri santral ekipmanları tedarik ediyor, kuruyor ve bakımını yapıyoruz. Güneşli ve çevre bölgelerdeki müşterilerle çalışıyoruz. Güneşli karel servisi ekibi, son derece deneyimli mühendisler, uzman yöneticiler ve geleceğin santral uzmanlarından oluşmaktadır.

SIRADAN KİŞİLER DEĞİL UZMAN KADRO

Mühendislerimizin her biri, elektrik mühendisliği, santral tesisatı dahil olmak üzere haberleşme alanlarında uzman deneyime sahiptir. Ayrıca tüm teknisyenler, IP sertifika ve niteliklerine sahiptir. Aynı zamanda teknisyenlerimiz, periyodik olarak üretici eğitimi almaktadır.

SATIŞ DEPARTMANI

Güneşli Karel santral servisi müdürleri ve satış personelinin her birinin kendi uzmanlık alanı bilgi ve deneyimi vardır. Bu nedenle özel tasarımına ihtiyaç duyan müşterilere, gereksinimlerini derinlemesine anlayan uzman bir mühendis atanabilir.

SERVİS DEPARTMANI

Servis departmanımız, doğru servis ve onarım kayıtları ve iş takibi sağlamak için uzman dijital ekipmanlar kullanır. Bununla birlikte programımız, kıdemli mühendislerle birlikte uygulamalı eğitimin yanı sıra temel nitelikler kazanma fırsatı sunar. Başka bir deyişle söktör ihtiyaçları doğrultusunda her yıl yeni ustalar yetiştiriyoruz.

BÜYÜK İŞLER BAŞARAN KÜÇÜK BİR ŞİRKETİZ

Şirketimiz ilk olarak 2002’lerde ticarete başladı. Sonrasında 2003’de resmi olarak ‘Güneşli Karel Santral Servisi’ olarak kuruldu. Şirket, profesyonel hayatlarını haberleşme sektörüne adayan profesyoneller tarafından günümüze kadar geldi.

Güneşli Karel servisi telekomünikasyon çözümleriyle yolun her adımında destek alırsınız. Üstelik kurulumdan sonra, üretici standartlarını karşılayan ve garantilerinizi geçersiz kılmayan düzenli ve uygun maliyetli hizmetimize güvenebilirsiniz. Aynı zamanda bir onarıma ihtiyacınız varsa, yüksek eğitimli teknisyenlerimiz, Güneşli’nin ve çevre bölgelere günde 24 saat karel santral servisi hizmeti ulaştırmaktadır. Bununla birlikte Güneşli merkezli olarak kapsamlı, zamanında ve etkili bir hizmet sunuyoruz. Santral ve haberleşme sistemlerimizde beklenmedik arızalar için asla endişelenmenize gerek yok.

ESNEK VE ŞEFFAF MALİYETLER

Son olarak gizli maliyetlere fırsat vermiyoruz. Bu nedenle iş öncesinde onarım ve kurulum maliyetleri tam olarak fiyatlandırılıp ve anahtar teslimi kurulumunuza dahil edilir. Süpriz fiyatlar ile karşılaşmayacaksınız. Santral sisteminizin tüm ihtiyaçlarınızı karşıladığından emin olmamızın yollarından biri de budur.

GÜNEŞLİ KAREL SERVİSİ TEKNİSYENİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ TAAHHÜDÜ

“Güneşli Karel servisi çalışanı olarak, becerilerimi ve tüm teknik uzmanlığımı müşterinin sorununu mümkün olan en kısa sürede teşhis etmek için kullanacağıma ve onları ilerlemem hakkında her zaman bilgilendireceğime söz veriyorum. Sorun ne olursa olsun her müşteriye tüm seçenekleri sunacağım ve kendileri için doğru olan onarım veya değiştirme kararını vermelerine olanak tanıyacağım.

Bununla birlikte müşterinin memnuniyeti için kişisel sorumluluk alacağım.Tüm şirket politikalarını ve prosedürlerini her zaman takip edeceğim. Dürüst, etik ve doğru olanı yapacağıma söz veriyorum. Müşteriyi asla yanıltmayacağım veya ihtiyaç duymadığı veya istemediği bir hizmet veya ürünü sunmayacağım. İşlem sonunda müşteriye verdiğim hizmetten memnun olup olmadığını soracağım. Ayrıca her müşterinin temiz, hızlı ve profesyonel hizmetimden %100 memnun kalmasını sağlamak için elimden gelen her şeyi yapacağım.”

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan Güneşli Karel servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.