MULTİTEK SANTRAL VE DİAFON SERVİS HİZMETİ – SARIYER BÖLGESİ

Sarıyer Multitek santral ve diafon servisi 20 yılı aşkın bir süredir İstanbul genelinde santral ve diafon tamir ve kurulum hizmeti sağlamaktadır. Köklerimiz, geleneksel santral sistemleriyle başladı. Daha sonra müşterilerimizin tüm iletişim hizmetleri için tek bir irtibat noktası ihtiyacını karşılayacak şekilde hızla büyüdü. En iyi tavsiyeyi verebilecek ve tüm iletişim ortamını yönetebilecek güvenilir bir teknik servisiz. Başından beri itibarın değerini ve uzun vadeli ilişkilerin önemini anladık.

Geçmişten günümüze bizi tanımlayan aynı değerlerle işi yöneten aynı misyondaki personellere bulacaksınız. Sektördeki en iyi teknisyenlere sahip olduğumuz için emsallerimiz arasında bir üne sahibiz. Henüz tasarım ve test aşamasındayken üreticiler için yeni telefon platformlarını sahada test ediyoruz ve henüz piyasaya sürülmemiş en son teknolojiyle çalışıyoruz. Telekomünikasyonun geleceğinin nereye gittiğini anlamak için endüstri seminerlerine katılıyoruz ve inandığımız ürünleri getiriyoruz. Sarıyer multitek santral ve diafon servisi, VoIP, bulut telefon, SIP gövdeleri, fiber geniş bant, birleşik iletişim, dayanıklı PBX ağları ve hibrit yedeklemeyi ilk benimseyenlerdir. Yine de müşterilerimizle olan ilişkilerimiz hâlâ işimizin temelini oluşturuyor.

multitek sarıyer servisi

NEDEN BİZ?

Çünkü telefon santrali nereden alırsa alsın aynı sistemdir. Farkı yaratan, telefon santralinin nasıl teslim edildiğidir. Kurulum ve bakım sürecinin her aşamasında, sizi güncel tutmak ve bize olan güveninizi sürdürmek için düzenli müşteri iletişimi ile beklediğimiz standartları sağlamak için personelimizin minimum eğitim ve sertifika miktarını aşmasını sağlıyoruz.

Tüm müşterilerimizi önemsiyoruz. Telefon ve internet bağlantısı ihtiyaçlarınızı görüşmek için ekibimizle iletişim kurun. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Misyonumuz

İnsanlara, hizmete ve mükemmelliğe inanıyoruz. Bu, taleplerinizi dikkatle dinlediğimiz ve çok hızlı, pratik, uygun fiyatlı ve tamamen işlevsel çözümler sunmak için sizinle birlikte çalıştığımız anlamına gelir.

SARIYER MULTİTEK DİAFON SERVİSİ

Sarıyer’de profesyonel diafon onarımı sağlıyoruz ve ayrıca diaon sistemlerinizin servis ve bakımını da sunuyoruz. Size tek seferlik bir onarım veya yıllık servis ve bakım sözleşmesi sağlıyoruz. Yıllık sözleşmemiz, tüm parçaları ve işçiliği ve aynı gün mühendisi içerir.

Sarıyer’deki faaliyet gösteren tecrübeli uzmanlardan oluşan bir ekiple, multitek diafon sistemlerinize çok yüksek bir standartta hizmet verme ve bakımını yapma uzmanlığına sahibiz.

Bir Çok Müşteri, Diafon Sistemlerinde Bizi Tercih Ediyor.

En temel elektronik kapı giriş sistemleri, kontrollü bir kapıdan girmek isteyen birisi ile bina içindeki bir kişi arasında konuşmaya izin verir ve bu kişi daha sonra bir düğmeye basarak arayanı kabul edebilir. Bu giriş telefonu sistemleri olağandır, ancak tam gereksinimlerinize bağlı olarak kullanılabilen birçok başka teknoloji vardır.

Büyük apartman blokları ve üst düzey konutlar da kapıcı interkom sistemlerini içerebilir. Bu, tek tek dairelere ve ana girişe sesli veya görüntülü interkom bağlantısı olan bir kapıcı veya konsiyerj sağlar. Uzmanlarımız her türlü sistem ve dahili telefon konusunda bilgilidir. Sarıyer multitek servisi diafon tamiriniz için doğru kişiler olduğumuzdan emin olabilirsiniz.

Geçiş kontrol sistemi kurulumumuzun bir parçası olarak telefon ve görüntülü interkomlar da sunuyoruz. Görüntülü kapı giriş sistemleri, giderek daha popüler bir güvenlik özelliğidir ve apartman bloklarında ve diğer özel konutlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Teknoloji ne olursa olsun, sarıyer multitek diafon servisi tüm giriş panellerini, kapı giriş ünitelerini, kabloları ve konektörleri kurabilir. Ayrıca size özel güvenlik gereksinimlerinizi karşılayan kaliteli bir kapı giriş sistemi bırakabilir.

20 yılda birçok projeyi başarıyla tamamladık. Yüksek kaliteli hizmet ve Sarıyer’deki dahili telefon tamirimiz hakkında daha fazla bilgi için hemen 0212 677 36 06 iletişime geçin.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
MULTİTEK SANTRAL VEYA DİAFON SİSTEMİNİZLE İLGİLİ SORUN MU YAŞIYORSUNUZ? SARIYER ŞUBEMİZLE WHATSAP ÜZERİNDEN GÖRÜŞÜN