MS26 VE MS38 SANTRALLERLE UYUMLU PS02 ADAPTÖR FİYATI

KAREL PS02 ADAPTÖR FİYATI

FİYAT:49$ (Kdv Dahil)
Tamir:350 TL
:
Garanti Süresi:24 Ay
Sipariş Hattı:0850 244 1 451 / 0850 888 10 25

ÜRÜN DETAYI

Karel santral adaptörleri santral anakartının güç ihtiyacını karşılayan 220 voltu düşük akıma indiren devre elemanıdır. Yılın 365 günü neredeyse her an çalışan ve şehir şebekesine prizle bağlanan karel adaptör oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Yıllarca sorunsuz çalışmasına karşın şehir şebekesindeki voltaj değerlerinin ani değişkenliği sebebiyle adaptörlerde bozulabilmektedir. Peki karel adaptör arıza durumunu nasıl anlarız? Yazımızın devamında bununla ilgili bilgilendirme yaparak ps02 adaptör arızasının kolayca anlaşılmasını öğrenelim.

Karel PS02 Adaptör; Karel MS26S Santral, Karel MS26C Santral, Karel MS38S Santral ve Karel MS38C Santral Modelleri için kullanılmaktadır. Elektrik kesilmelerine ya da git-gel durumlarına karşı hassastır. Çok fazla elektrik kesilmesi olan yerlerde bu adaptör yerine BBU38S akü besleme ünitesi kullanılabilir. Bu sayede elektrik kesintilerinde santral çalışmaya devam edecektir.

Santralinizi aracı sitelerden değil 20 yıllık deneyimle sadece santral hizmetleri veren satış sonrasında tam destek sağlayan firmamızdan almanızı öneririz. Karşınızda santral konusunda bilgili bir temsilci ve istediğiniz zaman uzaktan programlama yaparak ihtiyacınızı ücretsiz karşılayan bir teknisyen bulacağınızdan emin olabilirsiniz.


Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Merhabalar..
Size nasıl yardımcı olabiliriz?