ANKARA OSTİM KAREL SANTRAL YETKİLİ SERVİSİ FİRMALARI

Ankara’da Ostim Karel santral yetkili servisi 3 adet bulunmaktadır.

Şirket AdıAdresTelefon 1
AKTEL TELEFON AHMET ZİYA AKTAŞİVEDİK OSB MH. MELİH GÖKÇEK BLV. ELEKTROKENT2 İŞ MERKEZİ / Ostim / Ankara03123240109
ARGE TELEKOM LTD. ŞTİ.TURAN ÇİĞDEM CAD. 37. SOK. NO:5/7 OSTİM / Ostim / Ankara03123548563
GIGSTEK TEKNOLOJİ BİLİŞİMSERHAT MAH. 1354. CAD. NO: 85/1-2 YENİMAHALLE / Ostim / Ankara03122761818

İSKONTOLU SANTRAL VE ÜRÜN FİYATI ALMAK İÇİN 0850 244 1 451 NUMARALI TELEFONDAN ÇAĞRI MERKEZİMİZİ ARAYABİLİRSİNİZ

OSTİM KAREL SANTRAL YETKİLİ SERVİS FİRMALARI HAKKINDA BİLGİLER

  1. AKTEL TELEFON AHMET ZİYA AKTAŞ: İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren AKTEL TELEFON, telekomünikasyon sektöründe öncü firmalardan biridir. Özellikle telekomünikasyon cihazları ve çözümleri konusunda uzmanlaşmış olan firma, Ankara’nın önemli ticaret merkezlerinden biri olan Ostim’de bulunan Elektrokent2 İş Merkezi’nde hizmet vermektedir. Müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunan AKTEL TELEFON, kaliteli hizmet anlayışıyla sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Firmanın iletişim bilgileri ve ürünleri hakkında daha fazla bilgiye websitesi adresinden ulaşılabilir.
  2. ARGE TELEKOM LTD. ŞTİ.: Arge Telekom, Ankara’nın Ostim bölgesinde faaliyet gösteren bir telekomünikasyon şirketidir. Müşterilerine telekomünikasyon alanında çeşitli hizmetler sunan firma, özellikle Ar-Ge çalışmalarına önem vermektedir. Turan Çiğdem Caddesi’nde bulunan iş merkezinde hizmet veren Arge Telekom, kaliteli ve yenilikçi çözümleriyle dikkat çekmektedir. Şirketin iletişim bilgileri TURAN ÇİĞDEM CAD. 37. SOK. NO:5/7 OSTİM adresi ve telefon numaraları aracılığıyla sağlanmaktadır.
  3. GIGSTEK TEKNOLOJİ BİLİŞİM: Gigstek Teknoloji Bilişim, Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde bulunan Serhat Mahallesi’nde faaliyet gösteren bir teknoloji firmasıdır. Özellikle bilgi teknolojileri ve bilişim alanında hizmet veren firma, müşterilerine geniş kapsamlı çözümler sunmaktadır. Ostim bölgesindeki iş merkezinde bulunan Gigstek, teknoloji ve bilişim alanındaki ihtiyaçlara yönelik profesyonel hizmetler sunmaktadır. Şirketin iletişim bilgileri, Serhat Mahallesi 1354. Cadde No: 85/1-2 adresi ve telefon numaraları aracılığıyla sağlanmaktadır.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
İNDİRİMLİ!! SANTRAL VE ÜRÜN FİYATI ALMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN YADA 0850 244 1 451 NUMARALI TELEFONDAN ÇAĞRI MERKEZİMİZİ ARAYABİLİRSİNİZ