KAREL SPS128 GÜÇ KAYNAĞI TAMİRİ VE YENİSİNİN FİYATINI FİRMAMIZDAN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ

KAREL SPS128 FİYATI

FİYAT:233$ (Kdv Dahil)
Tamir:122$
:
Garanti Süresi:24 Ay
Sipariş Hattı:0850 244 1 451 / 0850 888 10 25

KAREL SPS128 ÜRÜN DETAYI

Karel Sps 128 fiyatı bilgisinden önce önemli bir bilgi paylaşalım. Sps 128 santral kartlarının güç ihtiyacını karşılayan 220 voltu düşük akıma indiren devre elemanıdır. Yılın 365 günü neredeyse her an çalışan ve şehir şebekesine prizle bağlanan karel adaptör oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Yıllarca sorunsuz çalışmasına karşın şehir şebekesindeki voltaj değerlerinin ani değişkenliği sebebiyle adaptörlerde bozulabilmektedir. Peki sps arıza durumunu nasıl anlarız? Yazımızın devamında bununla ilgili bilgilendirme yaparak Ms128 sps arızasının kolayca anlaşılmasını öğrenelim.

Karel sps 128 güç kaynağı; Ms128 Santral Modelleri için kullanılmaktadır. Elektrik kesilmelerine ya da git-gel durumlarına karşı hassastır. Çok fazla elektrik kesilmesi olan yerlerde bu adaptör yerine regülatör ünitesi kullanılabilir. Bu sayede elektrik kesintilerinde santral çalışmaya devam edecektir.

karel sps128 fiyat

Santralinizi aracı sitelerden değil 20 yıllık deneyimle sadece santral hizmetleri veren satış sonrasında tam destek sağlayan firmamızdan almanızı öneririz. Karşınızda santral konusunda bilgili bir temsilci ve istediğiniz zaman uzaktan programlama yaparak ihtiyacınızı ücretsiz karşılayan bir teknisyen bulacağınızdan emin olabilirsiniz.


Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
KAREL SPS128 GÜÇ KARTI İÇİN SİZE ÖZEL FİYAT ALMAK İSTERMİSİNİZ? HEMEN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİN YARDIMCI OLALIM.