KAREL EVM200 ROBOT OPERATÖR FİYATI – ÜCRETSİZ SES YÜKLEME VE PROGRAMLAMA

KAREL EVM200 ROBOT OPERATÖR FİYATI

FİYAT:320$ (Kdv Dahil)
FİYAT (ikinci el):140$
KANAL:4
Garanti Süresi:24 Ay
Sipariş Hattı:0850 244 1 451 / 0850 888 10 25

KAREL EVM200 ROBOT OPERATÖR ÖZELLİKLERİ

DS200 serisi telefon santralları ile uyumlu 4 kanal robot operatör. EVM200, telefon operatörünü meşgul etmeden işyerinizi telefonla arayanları karşılayan ve istedikleri yerlere tuşlama yaparak bağlanmalarını sağlayan robot operatör servisidir.

KAREL EVM200 ROBOT YETENEKLERİ

  • DS200, DS200S ve DS200M ile uyumlu
  • Fonksiyonel ve ekonomik bir yardımcı, çağdaş bir imaj
  • Mesaj modülü ile abonelere mesaj bırakma imkânı
  • Aynı anda arayan 4 çağrıya mesaj okuma ve 4 kanal mesaj kaydı yapabilen full-dublex yapı
  • Başlangıç olarak 4 dakikalık karşılama mesajı oluşturma
  • Takılacak ilave modülle bu süreyi 8 dakikaya çıkarabilme
  • Tüm abonelerin kullanımına açık telesekreter hizmetleri. 34 dakikalık başlangıç kapasitesi 34 dakikalık modüller halinde bağlanabilen, 4 adet sesli mesaj kutusu modülü ile 170 dakika kapasiteye ulaşabilme
  • Ayrıca santral ile ilgili durum bilgilerini aktarabilme

Karel santral seslendirme ile, firmanızı arayan müşterilerinizi profesyonel bir karşılama anonsu ile cevaplayarak ilgili departmanlara tek tuş ile otomatik olarak yönlendirebilirsiniz. Robot operatörler firmanıza hem kurumsal bir hava katar hemde tamamen arayan kişileri otomatik cevaplayarak operatör yükünü %60 oranında azaltır.

KAREL EVM200 SESLENDİRME

Santralinize karşılama anonsu yükletmek istiyorsanız öncelikle belirtmek isteriz ki santralinizin gerekli donanıma sahip olması gerekmektedir. Piyasada bulunan tüm santrallerin IVR donanımı satışını, kurulumunu ve programlanıp aktif hale gelme işlemini gerçekleştiriyoruz. Seslendirme hizmeti veren firmalara ses kaydı yaptırmanız halinde, birde ses dosyasının santralinize yüklenmesi departman numaralarının programlanıp aktif hale getirilmesi için teknik servis hizmeti almanız gerekecektir. Buda sizin için ekstra maliyet demektir. Tüm bu işlemleri bünyesinde uzman teknik servis ekipleri ile gerçekleştiren firmamızdan hizmet almanızı önemle hatırlatırız.

Santralinizi aracı sitelerden değil 20 yıllık deneyimle sadece santral hizmetleri veren satış sonrasında tam destek sağlayan firmamızdan almanızı öneririz. Karşınızda santral konusunda bilgili bir temsilci ve istediğiniz zaman uzaktan programlama yaparak ihtiyacınızı ücretsiz karşılayan bir teknisyen bulacağınızdan emin olabilirsiniz.


Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
KAREL EVM200 ROBOT OPERATÖR HAKKINDA SİZE ÖZEL FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIP WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.