ERZURUM KAREL SANTRAL YETKİLİ SERVİSİ

Erzurum’da 2 adet Karel santral yetkili servisi vardır. Erzurum, tarihi ve kültürel mirasıyla ön plana çıkan bir şehir olmanın yanı sıra, günümüzde iletişim teknolojilerinin de geliştiği bir merkez konumundadır. Bu gelişmelerin ışığında, Erzurum’da faaliyet gösteren Karel Santral yetkili servis firmaları, şehrin iletişim altyapısının güçlenmesine katkı sağlamakta ve işletmelerin iletişim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Şirket AdıAdresTelefon
ŞABAN ÖZARSLAN – ATALAR TELEKOM&NETWORKRabia Ana Mah. Cumhuriyet Cad. Ak Merkeş No:70 İç Kapı No:62 Yakutiye / Merkez / Erzurum04422141587
TÜRK TELEFON TİCARET – MURAT GÜNAŞDICumhuriyet Cad. No:70 / Merkez / Erzurum04422351313
04422344142
04422353736

İSKONTOLU SANTRAL VE ÜRÜN FİYATI ALMAK İÇİN 0850 244 1 451 NUMARALI TELEFONDAN ÇAĞRI MERKEZİMİZİ ARAYABİLİRSİNİZ

ERZURUMDA FAALİYET GÖSTEREN KAREL TEKNİK SERVİS FİRMALARI

Şaban Özarslan – Atalar Telekom&Network, Erzurum’un köklü firmalarından biridir. Rabia Ana Mahallesi Cumhuriyet Cad. Ak Merkeş No:70 İç Kapı No:62 adresinde bulunan firma, uzun yıllardır müşterilerine kesintisiz iletişim çözümleri sunmaktadır. Şehrin iletişim altyapısının güçlendirilmesinde önemli bir rol üstlenen Şaban Özarslan – Atalar Telekom&Network, teknolojiyi en etkin şekilde kullanarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Türk Telefon Ticaret – Murat Günaşdı, Erzurum’un önde gelen iletişim firmalarından biridir. Cumhuriyet Cad. No:70 adresinde bulunan firma, geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. İşletmelerin iletişim ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan Türk Telefon Ticaret – Murat Günaşdı, teknolojik yenilikleri yakından takip ederek müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Erzurum’da faaliyet gösteren bu Karel Santral yetkili servis firmaları, şehrin iletişim altyapısının güçlenmesine ve işletmelerin rekabet gücünün artmasına önemli katkılar sağlamaktadır. Uzman kadroları ve kaliteli hizmet anlayışlarıyla bu firmalar, müşterilerine güvenilir ve kesintisiz iletişim çözümleri sunarak şehrin ekonomik ve ticari potansiyeline katkı sağlamaktadır.

Erzurum Karel yetkili servis

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
ERZURUM İNDİRİMLİ!! ÜRÜN FİYATI ALMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN YADA 0850 244 1 451 NUMARALI TELEFONDAN ÇAĞRI MERKEZİMİZİ ARAYABİLİRSİNİZ