AĞRI KAREL SANTRAL YETKİLİ SERVİSİ FİRMALARI

Ağrı’da 1 adet Karel santral yetkili servisi bulunmuştur.

Firma AdıAdresTelefon
FİBER ELEKTRONİKLeylek Pınar Mah. 1703. Sok. Ozgu Office Center Kat:4 No:1, Merkez / Merkez / Ağrı0472-2150172

İSKONTOLU SANTRAL VE ÜRÜN FİYATI ALMAK İÇİN 0850 244 1 451 NUMARALI TELEFONDAN ÇAĞRI MERKEZİMİZİ ARAYABİLİRSİNİZ

AĞRI KAREL SANTRAL YETKİLİ SERVİSİ HAKKINDA BİLGİ

FİBER ELEKTRONİK, Ağrı’nın Merkez ilçesinde bulunan köklü bir santral firmasıdır. Leylek Pınar Mahallesi’nde konumlanmış olan şirket, Telekom sektöründe uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Sahip olduğu tecrübe ve uzman kadrosuyla bölgedeki elektronik ihtiyaçlarını karşılamayı amaç edinmiştir.

FİBER ELEKTRONİK, Ozgu Office Center’ın 4. katında bulunan merkez ofisiyle müşterilerine hizmet vermektedir. Merkezi konumu, müşterilere kolay ulaşım imkânı sağlarken, modern ve donanımlı bir iş ortamında çalışma imkânı sunmaktadır. Şirketin iletişim bilgileri arasında 0472-2150172 numaralı telefon, müşterilerin her türlü soru ve talepleri için ulaşılabilir durumdadır.

FİBER ELEKTRONİK, bölgedeki Karel santral ihtiyaçlarına kaliteli ve güvenilir çözümler sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Haberleşme sektöründe güvenilir bir iş ortağı arayanlar için FİBER ELEKTRONİK, uzun yıllara dayanan deneyimi ve profesyonel hizmet anlayışıyla tercih edilen bir firma konumundadır.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
İNDİRİMLİ!! SANTRAL VE ÜRÜN FİYATI ALMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN YA DA 0850 244 1 451 NUMARALI TELEFONDAN ÇAĞRI MERKEZİMİZİ ARAYABİLİRSİNİZ