ZİNCİRLİKUYU’DA SANTRAL TAMİRİNE İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZDA PROFESYONEL HİZMET ALMAK İÇİN BEKLEMENİZE GEREK YOK

Firmanızın santral veya telefon sistemleri hakkında sorun mu yaşıyorsunuz? İç hat abonelerinde veya belirli bir bölgede telefonlar çalmıyor mu? Bir internet sorunuyla uğraşıyor ve bu konuda ne yapacağınızdan emin değil misiniz? Zincirlikuyu Karel santral servisi Telefon, İnternet ve Santral ile ilgili ihtiyacınız olan tüm cevaplara sahip! Sıkça sorulan santral arızalarının yanıtlarını bulmak için yararlı SSS’lerimize göz atın. Ayrıca Zincirlikuyu’da veya çevresinde santral hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda hemen bizi arayın.

Destek Almak İçin Daha Fazla Beklemeyin.

Biliyoruz. Bir süre önce santralinizde bir sorun olduğunu fark ettiniz, ancak bir servis randevusu ayarlamak için uygun firma bulmakta zorlanıyorsunuz. Fakat zaman kaybetmek daima daha büyük sorunlara yol açmaktadır. Teknisyenlerimiz çok sık olarak, gecikmeli müdahalenin geri dönüşümü olmayan bi arızaya ve yüksek maliyetlere neden olduğunu gördüler. Küçük sorunlar teşhis edilip düzeltilmediğinde, büyük felaketlere ve daha yüksek tamir masraflarına dönüşebilirler.

zincirlikuyu karel santral servisi

ARIZAYI BELİRTİLERİNİN FARKINDA OLUN

İşte bize ihtiyacınız olabilecek bazı işaretler:

 • Telefonlarda çevir sesi olmasına rağmen zil seslerinin çalmaması.
 • Ofis telefonlarınızın çok geç çalıyor olması.
 • Santral ünitenizden duman çıkıyor.
 • Santraliniz sürekli olarak açılıp kapanıyor.
 • Telefonla konuşurken parazit vea gürültü olması.
 • Çağrıların olması gerektiği yerlerde çalmaması.
 • Karel santralde garip sesler veya kötü kokular geldiğini fark ettinizde.
 • Firmanızı arayan müşterilerin ulaşamaması.

Bunları veya diğer şüpheli sorunları gözlemlerseniz, Zincirlikuyu Karel santral servisi arayın. Görevin başındayız ve size hizmet etmeye hazırız!

FİRMANIZA HİZMET ETMEK İÇİN DAİMA HAZIRIZ

Sorununuzu elimizden geldiğince çabuk, ideal olarak tek bir ziyarette çözmek istiyoruz. Bu nedenle, servis kamyonetlerimizde Karel santral tamirini gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğumuz tüm ekipmanı taşırız. Ayrıca üniforma giyiyoruz, böylece bizi hemen tanıyacak ve kurumsal olduğumuzu anlayacaksınız.

Zincirlikuyu Karel teknik servisi, herhangi bir marka veya model santrali onaracak uzmanlığa ve deneyime sahiptir. Ayrıca ücretsiz keşif sunuyoruz. Dürüstlük, bizim için sadece popüler bir kelime değildir. Bu bir yaşam biçimidir. Ekonomik bir onarım yapılacaksa, sizi asla daha maliyetli bir santral değişimi için ikna etmeye çalışmayacağız. Sonuç olarak, sisteminizi onarmak için elimizden gelen her şeyi yaptığımızı ve değiştirme zamanının geldiğini söylediğimizde sözümüze güvenebileceğinizi bileceksiniz. Zincirlikuyu Karel servisi olarak, güveninizi kazanmaya ve onu korumaya kararlıyız.

Elbette beklenmedik onarım ve arızalardan kaçınmanın en iyi yolu, santral sisteminize düzenli bakım yapmaktır. Yıllık bakım anlaşmalarımız bunu başarmanın ekonomik ve güvenilir yoludur.

ZİNCİRLİKUYU KAREL SANTRAL SERVİSİ İLE ÇALIŞIRKEN İÇİNİZ RAHAT OLSUN

Karel santral servisi hizmeti söz konusu olduğunda, İstanbul’da birçok seçenek olduğunun farkındayız. Bu farkındalığımız bizi sektördeki en iyi firma konumuna taşıdı. Sizi mutlu ve memnun bir müşteri olarak tutmak için her gün savaşacağız. Sizi veya bize olan inancınızı asla hafife almayacağız. Ancak, her şeyin ötesinde, 19 yılı aşkın santral deneyimimizle kazandığımız olağanüstü hizmetler, üstün ürünler ve bilgi birikimi sağlayarak her zaman yanınızda olacağız. Zincirlikuyu Karel santral servisi olarak her etkileşim sırasında size en iyi çabayı göstereceğimize söz veriyoruz.

Zincirlikuyu karel yetkili servisi

İşte Size Verdiğimiz Sözlerden Bazıları:

 1. Tam dolu bir servis minibüsü ile zamanında geleceğiz.
 2. Size ve firmanıza en büyük saygıyla davranacağız.
 3. Sorununuzu tek bir ziyarette çözmek için her türlü çabayı göstereceğiz.
 4. Asla sayı oyunu oynamayacağız. Size teklif ettiğimiz fiyat, ödeyeceğiniz fiyattır.
 5. Koruyucu galoşlar giyeceğiz, küçük bezler sereceğiz, kendimiz temizleyeceğiz ve önerilen güvenlik önlemlerini alacağız.
 6. Tüm sorularınızı yanıtlayacağız ve her zaman firmanız için en iyi çözüme odaklanacağız. 

Zincirlikuyu Karel santral servisi için sadece bir müşteri değilsiniz. Santral ve telekomünikasyon ailemizin önemli bir üyesisiniz. Nihai hedefimiz basittir – size %100 memnuniyet sağlamak.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Zincirlikuyu Karel santral servisimiz hizmetinizde!
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan arayabilirsiniz.