ZİNCİRLİKUYU MERKEZLİ UYGUN MALIYETLI KAREL SERVİSİ VE ONARIMI SAĞLIYORUZ.

Adres:Zincirlikuyu Şişli/İstanbul
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:info@karelteknikservisi.com

Zincirlikuyu Karel servisi, 2003 yılından bu yana Zincirlikuyu ve çevresindeki hizmet vermektedir. Müşterilerimize zamanında ve uygun fiyata hizmet vermekten büyük gurur duyuyoruz. Ayrıca Karel santral ve haberleşme ekipmanlarını kuruyoruz. Aynı zamanda uzun yıllardır sektörde lideriz ve müşterilerimiz arasında iyi bir itibara sahibiz. Hizmetlerimizle tüm müşterilerimizin haberleşmede çözüm ortağı oluyoruz. Bununla birlikte telefon santrali ve haberleşme sektöründe 19 yılı aşkın deneyime sahibiz. Bu tür bir bilgi birikimi ile piyasadaki santrallerin tüm marka ve modelleri üzerinde çalışabiliriz.

Zincirlikuyu Karel servisi seçtiğinizde, mükemmel hizmet garantisi alabilirsiniz. Piyasadaki en büyük şirket olmasak da en iyisi olmaktan gurur duyuyoruz. Tüm işlerin siz değerli müşterilerimizin %100 memnuniyetini sağlayacak şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz. Üstelik Zincirlikuyu Karel teknik servis santral ve altyapı değişimleri için ÜCRETSİZ keşif hizmeti verir. Firmamızın işi ilk seferde ve zamanında yapacağına emin olabilirsiniz ve bunu Garanti Ediyoruz!

Dikkat: Zincirlikuyu Karel servisi teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Çünkü firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

zincirlikuyu karel servisi

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cuma
08:00 – 21:00

Cumartesi
08:00 – 20:00

Pazar
10:00 – 19:00

BİLGİLENDİRME: Zincirlikuyu karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

ZİNCİRLİKUYU’NUN 7/24 ACİL SANTRAL ONARIMLARI İÇİN İLK TERCİHİ

Beklenmeyen arızalar ve yetersiz performans gösteren santral sistemleri, yoğun iş temposunda gerçekten büyük bir sorun oluşturur. Santraliniz sizi yarı yolda bırakıyorsa veya hiç çalışmıyorsa, yüksek maliyetler hakkında endişelenmenize gerek yok. Çünkü normal işinize geri dönmeniz için ihtiyaç duyduğunuz hızlı, güvenilir hizmeti size sağlaması için Zincirlikuyu Karel servisine güvenebilirsiniz. Tüm hizmet ihtiyaçlarınızın karşılanacağından emin olmak için 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Karel santral ekipmanlarını tanıyoruz ve kalifiyeyiz. Ayrıca tüm marka ve model santral sistemlerine hizmet verebiliyoruz.

TAM HİZMET SANTRAL İHTİYAÇLARINIZ İÇİN KAREL’İ SEÇİN!

  • 24 Saat Acil Servis
  • Lisanslı ve Sigortalı
  • Bilgili ve Güler Yüzlü Personel
  • 19 Yıldan Fazla Tecrübe
  • Yerel, Aile Şirketi
  • Yetkili Telekom Bayisi
  • Önceden Fiyatlandırma
  • Yeni Sistem Kurulumlarında Ücretsiz Keşif

KAREL SANTRAL SİSTEMLERİ DEĞİŞİM VE KURULUM

İşletmeniz için santral kurulum, onarım veya bakım hizmetlerine ihtiyacınız varsa, Zincirlikuyu Karel servisi binanızın yerleşim planına göre yerinde bir keşif sağlamak için firmanıza gelecektir. Karel teknik servisin sertifikalı teknisyenlerden oluşan ekibi, tüm ihtiyaçları sağlayacak şekilde santral üniteleri için en iyi yerleri belirlemek üzere şirket yetkilileri ile birlikte çalışacaktır. Ayrıca haberleşme maliyetleri artmaya devam ettikçe, daha gelişmiş çağrı yönetimi stratejilerine olan talep çok önemlidir. Zincirlikuyu Karel servisi, size paradan tasarruf etmek ve maliyetleri azaltmak için çok çeşitli santral ürünleri sunar. İşletmeniz için ideal sistemi aldığınızdan emin olmak için firmanızın büyüklüğünü, bütçenizi ve santral ihtiyaçlarınızı dikkate alacağız.

Santraller, düzgün çalışması için bileşenlerin bir karışımına ihtiyaç duyan karmaşık ekipman parçalarıdır. Genel olarak santral üniteleri, bir firmadaki telefon trafiğini uygun şekilde yönetmek için çalışır. Zincirlikuyu Karel santral servisi teknisyenleri, sorunları öngörmek ve eksik olan veya ters giden her bileşenin icabına bakmak üzere eğitilmiştir. Üstelik basit bir değerlendirme ile size santralinizdeki her şeyi anlatabilir ve kısa sürede tamir edebiliriz.

Zincirlikuyu Karel Servisi Seçtiğinizde Tüm Santral Onarım, Kurulum Ve Bakım İhtiyaçlarınız İçin Hızlı Servis Ve Rekabetçi Fiyatlar Alırsınız!

Santralinizin verimliliğini korumak, Zincirlikuyu Karel servisi olarak yaptığımız işlerden sadece biridir. Bu nedenle firmanızda telefon hatlarınızla ilgili bir sorun olduğunu fark ederseniz, kontrol ettirmeniz gerekir. Teknisyenlerimiz, santralinizi ayarlamak ve sorunsuz çalışmasını sağlamak için size planlı ziyaretler yapmak için hazırdır. Ayrıca santralinizin en yüksek performansında çalışmasını sağlayarak paradan tasarruf etmenizi sağlayacak düzenli denetimler sağlıyoruz. Düzenli denetimler ayrıca arızaları ve pahalı onarımları da önler. Çok uzun süre ertelemeyin. Bizden destek alın ve bugün bizimle iletişime geçin!

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan Zincirlikuyu Karel servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.