YAPISAL KABLOLAMA

santral kablolama

İstanbul içinde veya çevresinde veri kablolaması konusunda yardıma mı ihtiyacınız var?

Firmamız, ağ kurulumunu, iletişim odalarını, telefon santrali sistemlerini, telefon hatlarını ve internet hatlarını optimize etmede liderdir.

Yerel alan ağının ve kablolamanın, bilgisayar kullanan her işletmenin bel kemiğini oluşturduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, her müşteri için en iyi özellikleri sunduğumuzdan emin olmak için en iyi ekipmanı ve deneyimli personeli kullanmaya kararlıyız.

Çekirdek altyapıyı her seferinde doğru bir şekilde almanın öneminin farkındayız. İster genişleyen veya yeni bir yere taşınan küçük bir işletme olun, ister daha karmaşık gereksinimleri olan büyük bir şirket olun, güvenebileceğiniz İstanbul merkezli bir tedarikçiyiz. Gerçek bir tek noktadan hizmet sunarak, tüm ağ ihtiyaçlarınızı yönetebiliriz, böylece herhangi bir değişiklik olursa yalnızca tek irtibat noktanız olur.

İstanbul’un önde gelen Karel Teknik servisi şirketlerinden biri olarak, hizmet geçmişimizle son derece gurur duyuyoruz. Hizmetlerimizi deneyimlemiş olan müşterilerimizden herhangi biriyle sizi tanıştırmaktan çekinmiyoruz. Veri ağlarının kurulumundan test etme ve sürekli desteğe kadar tam kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Bunlar şunları içerir ancak bunlarla sınırlı değildir:

  • CAT5 veri kurulumu
  • CAT6 veri kurulumu
  • İletişim kabinleri ve iletişim odaları
  • Veri anahtarları
  • İş telefon sistemleri
  • ADSL’den özel bir fiber bağlantıya iş hatları ve İnternet

İstanbul’da doğru veri kablo tesisatçılarını bulmak kolay değil. İhtiyaçlarınıza en uygun sistemi tasarlarken, ofis alanınızı veya binanızı en iyi şekilde nasıl bağlayacağımızı hesaplayabiliriz. İşinizde minimum aksama olmasını sağlamak için genellikle bunu çalışma saatleri dışında yaparız.

Çözümümüzün geleceğe hazır olmasını sağlıyoruz ve gelecekteki iş ihtiyaçlarını dikkate alarak ağ altyapınızın sorunsuz bir şekilde büyümesini sağlamak için projeye ekstra kontroller dahil ediyoruz.

Müşterilerimizle birlikte çalışmanın önemini anlıyoruz ve hem teknik hem de estetik açıdan uzmanlık sağlıyoruz. Üçüncü taraflarla çalışma deneyimimiz ile birleştiğinde, en üst düzeyde müşteri memnuniyetinin başarılı bir şekilde uygulanmasını sağlamak için profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Tüm sistemlerimiz, tüm endüstri düzenlemelerini koruyan ve İstanbul’daki en iyi veri kablolama şirketlerinden biri olarak yüksek standartlarımızı korumamıza yardımcı olan yüksek kaliteli Nexans kabloları kullanan kalifiye teknisyenler tarafından kurulur.

Cat6 veya Cat5 kurulumunuzla ilgili yardıma ihtiyacınız varsa veya hangisinin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu öğrenmek istiyorsanız ücretsiz fiyat teklifi için bugün Karel Santral Servisi ile iletişime geçin.

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
OFİS İÇİ VERİ KABLOLAMA İŞLERİNİZ A'DAN Z'YE FİRMAMIZ TARAFINDAN SORUNSUZCA YAPILMAKTADIR.