TOPKAPI’DA EN ÇOK TERCİH EDİLEN GÜVENİLİR KAREL SERVİS VE SANTRAL ONARIM ŞİRKETİ

Santral arızalarınızı sorunsuz bir şekilde çözmenize yardımcı olacak güvenilir bir Topkapı Karel santral servisi mi arıyorsunuz? Firmamız haberleşme ve santral sektöründe olağanüstü çözümler için başvurulan ilk isimdir. Sizin rahatınızı ve iletişiminizin devam etmesini sağlamaya kendini adamış Topkapı Karel servisi uzmanlarıyız. Teknisyenlerimiz ihtiyaçlarınızı dinlemek ve işin ilk seferde doğru yapıldığından emin olmak için titizlikle çalışacaktır.

topkapı karel santral servisi

İHTİYAÇLARINIZI GÖRÜŞMEK VEYA SANTRAL ONARIMI HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNMEK İÇİN BUGÜN BİZİ ARAYIN.

Ayrıca, sorunsuz bir görüşme kalitesi elde etmenize yardımcı olmak için profesyonel santral bakım hizmetleri sunuyoruz. Firmamız Topkapı ve çevre bölgelere hizmet vermektedir.

Kalıcı santral sorunları yaşıyorsanız veya acil müdahale gerektiren beklenmedik bir hat arızanız varsa, hızlı geri dönüşler için Topkapı Karel teknikservisi teknisyenlerimize ulaşmaktan çekinmeyin. Santralinizin sorunlarını gidereceğiz, sorunu ayrıntılı olarak açıklayacağız ve en iyi çözümü uygulayacağız.

SANTRAL ONARIM ZAMANININ GELDİĞİNİ GÖSTEREN İŞARETLER

Bazen, santral onarım hizmetlerine ne zaman ihtiyacınız olduğunu anlamak kolaydır. Diğer zamanlarda ise işaretler daha incedir ve anlaşılması zor olur. Santraliniz garip davranıyorsa, ve birşeylerin ters gittiğini düşünüyorsanız Topkapı Karel uzmanlarını aramak en iyisidir. Santralinizin çalışma biçimindeki küçük bir aksaklık bile gelecekte büyük sorunlara yol açar. Bu süre zarfında siz anlamasanız bile size ulaşamayan müşteriler münasebetiyle maddi kayıp yaşarsınız. İşte santral sisteminizin profesyonel onarıma ihtiyacı olduğuna dair birkaç işaret.

GARİP SESLER

Santral sisteminiz normalde yapmadığı sesler çıkarmaya başladığında, bu daha büyük sorunların erken uyarısıdır. Garip sesler tipik olarak bir bileşenin arızalanması veya santral adaptörünün yanması sonucudur. Genel olarak, röle vuruyormuş gibi ses çıkar.

YANIK KOKUSU

Kötü kokulara tipik olarak adaptör veya santralin kendisinin yanması neden olur. Bazen, santrale sıvı teması gibi dış etkenlerde neden olmaktadır. Santral ünitenizde normalde olmaması gereken yanık kokuları çalışmadığının bir işaretidir. Ayrıca yüksek voltaja maruz kalması sonucu da çıkar.

ÇALMAYAN TELEFONLAR

Bu genellikle firma sahiplerinin fark ettiği ilk uyarı işaretidir. Karel santral sisteminizin telefonları çalmamaya başlıyor. Böylece bir şeylerin ters gittiğini anlıyorsunuz. Ne yazık ki, birçok sorun bu arızaya neden olmaktadır. Bu nedenle bir profesyonelin bir inceleme yapması gerekir.

YANLIŞ MASALARDA ÇALAN TELEFONLAR

Karel santral cihazınız doğal olarak hatları uygun abonelere bağlar. Meşgul aboneler yerine müsait abonelere telefonu otomatik olarak aktarması normaldir. Yine de normalden daha alakasız telefonlar çalıyorsa, sisteminizin artık yazılımsal açıdan verimli olmadığını syleyebiliriz. Böyle bir durumda, uygun öneriler için bir profesyonel destek almalısınız.

SÜREKLİ ÇALAN TELEFONLAR

Yoğun iş temposunda santralinizin gün boyunca çağrı alması normal bir durumdur. Sürekli olarak normalden daha fazla telefon zilleri çaldığında veya açtığınızda ses gelmiyorsa, bir şey düzgün çalışmasını engelliyordur. Topkapı Karel teknik servisi sorunu hızlı bir şekilde teşhis eder ve hızlı bir çözüm bulur.

GÖRÜŞME ESNASINDA KESİLMELER

Santralinizde görüşme yaparken gürültü ya da kesilmeler olduğunu fark ettiyseniz bu, dış hatlarınızın hasar gördüğünün ve çağrıların engellediğinin bir işaretidir. Öte yandan, bir kablo arızası da olabilir. Profesyonel firmamızdan karel santral servisi hizmeti almak bu sorunları tümüyle çözecektir.

SANTRALİNİZİN ÇALIŞMAMA NEDENLERİ

Çalışmayan bir santralin birçok farklı nedeni olmaktadır. Topkapı Karel teknik servisi’ndeki IP sertifikalı teknisyenlerimizin en sık karşılaştığı sorun, yüksek voltaj sebepli arızalardır. Sps parçası, şebeke elektriğini (220v) santrale uyarlamakla sorumludur. Bir voltaj yükselmesi yaşadığınızda veya elektrik seviyeleri düşük olduğunda, sps üzerindeki devre elemanları bu dengesizlikten etkilenen ilk parçalardır. Firmada regülatör olmaması durumunda santralin kapsamlı bir onarıma götürülmesi gereken ciddi bir arıza yaşanması ihtimal dahilindedir.

Kopmuş dış hat kabloları, gördüğümüz bir diğer yaygın sorundur. Dış ortamda ve nemli ortamlarda kullanılmaya elverişsiz kablolar zaman içerisinde sıvı temasından dolayı oksitlenerek paslanır ve kopar. Topkapı Karel santral servisi teknisyenleri, sisteminizi inceleyip ve yaşadığınız herhangi bir sorunu nasıl çözeceğiniz konusunda çalışmalarda bulunur. Servis çağrınızı planlamak için bugün bizimle iletişime geçin.

topkapı karel teknik servisi

Son olarak, santral bakım planımız sizin için işleri kolaylaştırıyor. İhtiyaçlarınızı ilk sıraya koyuyoruz ve acil çağrılarınızı her zaman ilk planda tutuyoruz. Santralinizi iyi durumda tutmanın ve daha uzun süre çalışır halde kalmasının en iyi yolu Topkapı Karel santral servisimizden destek almaktır. Acil servis talepleriniz için 0850 244 1 451 numaralı telefondan hemen bizimle iletişime geçin.

TOPKAPI KAREL SANTRAL SERVİSİ SSS

Topkapı Karel santral servisinden nasıl randevu alabilirim?

En kolay ve hızlı yolu çağrı merkezi numaramızdan bize ulaşmanız veya web sitemizdeki whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçip servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Acil bir servise ihtiyacım olursa ne olur?

Topkapı karel servisi’nde yılın 365 günü (tatiller dahil) 7/24 çevrimiçi olarak bir arıza kaydı bildirebilirsiniz . Ayrıca 0850 244 1 451 numaralı telefonu arayarak 7/24 acil durum onarım hattına ulaşabilirsiniz. Kapsanan onarım veya değiştirmeyi yapmak için yerel, lisanslı ve sigortalı bir teknisyen gönderilecektir.

Onarımı yapmak için kim gelecek?

Arıza ihbarında bulunan müşteriler rahat bir nefes alabilir. Onarımınızı profesyonel bir şekilde gerçekleştirmesi için güvenilir, yerel, lisanslı ve sigortalı bir karel teknisyeni göndereceğiz. Topkapı karel santral servisi yerel, lisanslı ve sigortalı geniş bir servis ağına sahibiz. Müşterilerimize mükemmel hizmet sunmak için deneyimli teknisyenler istihdam ediyoruz.

İlk onarım ziyaretinde sorun çözülmezse ne olur?

Topkapı karel servisi’nde müşteri memnuniyetini yaptığımız her şeyin merkezine koyarız. Bu yüzden mutlu olmanızı istiyoruz. Lütfen bizi 0850 244 1 451 numaralı telefondan arayın ve teknisyeni yardım etmesi için geri göndereceğiz.

2 Müşteri Yorumu
Average
5 Based On 1

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
TOPKAPI Karel santral servisimiz hizmetinizde!
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan arayabilirsiniz.