KAREL SERVİS & SATIŞ ONARIM HİZMETLERİ İÇİN TOPKAPI MERKEZLİ ŞİRKETİMİZE HEMEN ULAŞIN

Adres:TİM 1 İş Merkezi, Davutpaşa Cd. D:356 NO:54, Topkapı- Zeytinburnu/İstanbul
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:karelyetkiliservisi@gmail.com

Topkapı Karel servisi olarak etik değerler üzerine kurulmuş bir şirketiz. Müşterilerimize alçakgönüllülük ve özgünlükle hizmet verdiğimize inanıyoruz. Bu nedenle her zaman benzersiz bir müşteri deneyimi sunarken, her zaman ayrıntılara önem veriyoruz. Üstelik en kaliteli işi en üst düzeyde hizmet ve fiyatlandırmayla teslim ediyoruz!

Bunu tüm müşterilerimize işçilik ve tam bir gönül rahatlığı sunarak yaptığımız işin ne olursa olsun arkasında olduğumuzun garantisini veriyoruz. Bundan dolayı en iyi şekilde servis, onarım, kurulum veya bakım hizmeti sunuyoruz. Eşsiz üstün kaliteli hizmeti adil bir fiyata sunmayı hedefliyoruz.

Dikkat: Topkapı Karel servisi teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Çünkü firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

topkapı karel servisi

BİLGİLENDİRME: Topkapı karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

Misyonumuz ve Değerlerimiz

Topkapı Karel teknik servisi doğru çalışmalarla müşterilerimizin binlerce TL tasarruf etmesine yardımcı oluyor. Bunun yanında eski santralinizi yalnızca bir yenileme değil aynı zamanda bir zorunluluk olması durumunda değiştiriyoruz. Ayrıca Karel santral sistemlerinizin ömrü, verimliliği ve çalışması, öncelikle doğru kurulum uygulamalarına dayanır. Birinci Sınıf hizmetimizi tercih ettiğinizde, %100 Memnuniyet Garantili hizmet seçmiş olursunuz.

Eğitimli Teknisyenler

Topkapı Karel santral servisi olarak mükemmeliyetçiyiz. Bununla birlikte teknisyenlerimiz, güncel kurulum uygulamaları ve yeni teknoloji konusunda endüstri eğitimi almıştır.

Uygun Fiyatlar

Kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmaya inanıyoruz.

Satış ve Kurulum Sonrası Takip

Arzumuz, santral ve haberleşme sistemlerinizin verimliliği için korunmasıdır.

Memnuniyet garantili

Topkapı Karel teknik servisi seçtiğinizde, %100 memnuniyet garantili kurumsal hizmet ile karşılaşırsınız.

İşleri Nasıl Yapıyoruz?

 • Açık İletişime ve Müşteri Eğitimine Değer Veriyoruz – Her müşteriyi, herhangi bir şeyi kabul etmeden önce nedenlerini ve ne olduğunu bilmeleri için bilgilendirip eğittiğimizden her zaman emin oluruz.
 • Peşin Fiyatlandırma Sağlıyoruz– İhtiyaçlarınıza uygun olarak ve müşterilerimizi bilgilendirme kapsamında hizmetlerimizin fiyatlarını önceden beyan ediyor ve tahmini maliyetleri veriyoruz.
 • Her Zaman Elimizden Gelenin En İyisini Yapıyoruz. Aynı zamanda müşterilerimizin sadece en iyisini hak ettiğine inanıyoruz.
 • Yaptığımız İşin Ustasıyız- İşimizin kalitesini sağlamak için teknisyenlerimizi en yüksek endüstri standartlarında tutuyor ve eğitiyoruz.
 • Zamanınıza Değer Veriyoruz- Zamanınıza ve programınıza öncelik veriyoruz. Bu yüzden bizim için değil sizin için uygun zamanda, orada olacağız.
 • Dürüstlükle Yaşarız- Ne olursa olsun her zaman doğru olanı yaparız.
 • Müşterilerimizi, Topluluğumuzu ve Çalışanlarımızı Önemsiyoruz – Müşterilerimizi ilk sıraya koyuyoruz, çalışanlarımıza özen gösteriyoruz ve her şeyi her zaman şeffaflıkla yapıyoruz.

Sözlerimiz ve Garantilerimiz

Size hizmet etmek için buradayız, kendimize değil.

Gelirden Önce Dürüstlük

Santraliniz bozulursa sizden asla yararlanmayacağız. Bu nedenle sizin için gerekli olduğuna inandığımız onarımları önereceğiz. Bununla birlikte firmanız için yaptığınız seçime her zaman saygı duyacağız.

En Kaliteli İşçilik

Firmamız, yerel topluluğun tavsiyeleri ve ihtiyaçları üzerine kurulmuştur. Bu nedenle Hizmetiniz ve Memnuniyetiniz Önceliğimizdir.

 • %100 Memnuniyet Garantisi
 • İşçilik Garantisi
 • Minimum Fiyatlandırma Garantisi
 • Cihaz Koruma Garantisi 
 • Zamanında Servis Garantisi

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan TOPKAPI Karel servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.