PERPA ŞUBEMİZLE SANTRAL İHTİYAÇLARINIZ İÇİN EN HIZLI ŞEKİLDE HİZMETİNİZDEYİZ

okmeydanı karel santral servisi

KURULUM SERVİS VE BAKIM

Okmeydanı Karel santral servisi teknisyenlerimiz, kurulum, tamir ve servis ihtiyaçlarınızı konumunuza en yakın firma olarak kaliteli hizmetler sunmaya yetkindir.

Okmeydanı ve Perpa çevresinin lider santral şirketiyiz. Okmeydanı merkezli teknisyenlerimiz ister yeni ister mevcut, santral sistemi tasarlayabilir ve kurabilir. Her sistemin benzersiz tasarımı nedeniyle, proje bazında teklif vermemiz gerekiyor ve öncelikle bir keşif gerçekleştireceğiz. Son olarak işlem tamamlandığında, çok hızlı bir şekilde çalışmalara başlayacağız.

Haberleşme sektörünün liderlerinden biri olan Karel, hizmtleri uygun fiyatlarla minimum kesinti ile hızlı ve verimli bir şekilde kurmanın öneminin farkındadır. Okmeydanı Karel santral servisi, çalışma anlayışıyla müşteriye huzur ve güven sağlamayı, tüm süreç boyunca desteklemeyi ve kurulum sonrası mükemmel bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

OKMEYDANI KAREL SANTRAL SERVİSİ TAMİR VE BAKIM ÇALIŞMALARIMIZ

Santral kurulumlarına ek olarak, Okmeydanı Karel teknik servisi yüksek nitelikli teknisyenleriyle tamir hizmeti de vermektedir. Teknik servis filosu, santrallerin güvenli bir şekilde çalıştığından emin olmak için Okmeydanı genelinde hizmet verir. Santral sistemlerine bakım ve servis kontrolleri sağlamak için karel teknik servisi günde 24 saat hizmetinizdedir.

Bir işyeri sahibiyseniz ve Okmeydanı’da yerel bir Karel santral bakım şirketi arıyorsanız, güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunabileceğimizi öğrenmek için ekibimizle iletişime geçin. Özellikle uygun fiyatlarla ihtiyaçlarınızı karşılayacağız.

SANTRAL SİTEMLERİNDE HİZMET ANLAYIŞIMIZ VE ARTILARIMIZ

Okmeydanındaki yerleşik müşterilerimiz şu ekstra avantajlardan yararlanırlar:

  1. Santral tamir edildikten sonra genel bakımı.
  2. Arıza durumunda acil santral servisi hizmeti.
  3. Karel santrale bakım yapıldıktan sonra son yazılım yüklenerek sistem güncellemesi.
  4. Ufak ve programsal arızalar için uzaktan santral programlama desteği ile hızlı ve ücretsiz çözüm.

Herhangi bir potansiyel müşteriye hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi vermek isteriz. Bu sebeple santral ihtiyaçlarınız için bizi aramaktan çekinmeyin.

Okmeydanı Karel servisi, eviniz, ofisiniz, mağazanız, fabrikanız veya işletmeniz için santral tamir ve kurulum alanında daima yanınızdadır. Her bütçeye uygun, kaliteli, verimli ve uygun maliyetli bir santral sistemi kurabiliriz.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
OKMEYDANI & PERPA Karel santral servisimiz hizmetinizde!
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan arayabilirsiniz.