PERPA OFİSİMİZLE TÜM SANTRAL İHTİYAÇLARINIZ İÇİN DESTEĞE HAZIRIZ

Adres:Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:13 No:2014, Okmeydanı, 34384 Şişli/İstanbul
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:karelyetkiliservisi@gmail.com

Okmeydanı karel servisi amacımız, santral veya haberleşme sistemleriyle ilgili sorunlar hakkında asla endişelenmenize gerek kalmayacak şekilde operasyonlarınızın sorunsuz çalışmasını sağlamak ve iş sürekliliğinizi sağlamaktır. Misyonumuz konusunda tutkuluyuz ve ortaya çıkması gereken sorunları mükemmel müşteri memnuniyeti ile çözmeye adadık.

Perpa Karel teknik servisi’nde çalışan her kişi, yüksek düzeyde performans gösterme konusundaki benzersiz yeteneklerine dayalı olarak istihdam için seçilir ve bunu sürdürür. Burada çalışan herkesi o ekibin bir parçası olarak kabul edeceğiz; her bir kişi sadece bir bütün olarak organizasyonun başarısına değil, aynı zamanda kendi başarısına da katkıda bulunur.

okmeydanı karel servisi

BİLGİLENDİRME: Okmeydanı karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

24 SAATLİK ACİL SANTRAL TAMİRİ HİZMETİ

Acil durum onarımlarınızı halletmek için 24 saat hizmet veren bir servis ihtiyacınız olduğunda, Okmeydanı Perpa Karel servisi ekibimizi arayın. Amacımız, sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözmek ve en önemli şeye, yani asıl işinize odaklanmanızı sağlamaktır. Okmeydanı ve Perpa’da ticari santral hizmetleri sunuyoruz. Üniversiteler, endüstriyel tesisler, hastaneler, oteller, devlet tesisleri, enerji santralleri, restoranlar, apartmanlar ve perakende merkezleri dahil olmak üzere en büyük ticari ve endüstriyel tesislere acil destek sağlıyoruz. Amacımız, sistemlerinizin sorunsuz çalışmasını sağlamak ve son kullanıcıların güvenli ve mutlu olmasını sağlamaktır.

Bir santral sorunu çok az uyarıyla veya hiç uyarı yapılmadan gerçekleşebilir. İster mesai saatleri içinde ister gece yarısı veya hafta sonu meydana gelsin, maliyetli bir felaketten kaçınmak için acil onarımlar gereklidir. Okmeydanı Karel santral servisi deneyimli ve profesyonel teknisyenlerden oluşan ekibimiz, gece veya gündüz, işinize her zaman acil servis sağlamak için hazırdır.

Dikkat: Okmeydanı Karel servisi teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden OKMEYDANI Karel servisi ile iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.