BAHÇELİEVLER KAREL SANTRAL SERVİSİ İLE SANTRAL TAMİRLERİ ÇOK KOLAY

Bahçelievler Karel Santral Servisi

Şirketinizin tüm santral onarım ihtiyaçları için buradayız. Hangi sisteme sahip olursanız olun, sertifikalı Bahçelievler karel santral servisi teknisyenlerimizin bir göz atmasını ve cihazınızın tekrar çalışmasını sağlayın.

Çalışma hayatının en yoğun zamanlarında iş akışınızın ve ticari görşmelerinizin yolunda gitmesi ve sürdürülebilir kalması için telefon santralinize bağlısınız. Buna karşılık, işinizi şansa bırakmayın ve haberleşme sisteminizle ilgilenmek için Bahçelievler Karel servisi yüksek eğitimli ekibine güvenin. Bahçelievler’de acil karel santral servisi onarımına mı ihtiyacınız var? Bizi arayın ve kurumsal hizmetimizin tadını çıkarın.

Bahçelievler Karel Santral Servisi Şubeİletişim
AdresSancaktepe Sk. No:18/A Bahçelievler / İSTANBUL
Çalışma Saatleri08:00-21:00
Telefon(0850) 244 14 51
Telefon 2(0212) 677 36 06
E-mailbahcelievler@karelteknikservisi.com

Bahçelievler Karel Santral Servisi Hizmet Noktaları

Bahçelievler Karel Servisi Hizmet AlanlarıBahçelievler Karel Servisi Hizmet Alanları
Zafer Mh. Karel Santral ServisiCumhuriyet Karel Santral Servisi
Çobançeşme Karel Santral ServisiFevzi Çakmak Karel Santral Servisi
Hürriyet Karel Santral ServisiKocasinan Karel Santral Servisi
Siyavuşpaşa Karel Santral ServisiSoğanlı Karel Santral Servisi
Şirinevler Karel Santral ServisiYenibosna Karel Santral Servisi
Bahçelievler Santral Tamiri

Marka ve model fark etmeksizin tüm santrallerin tamirini yapmaktayız. Bahçelievler ve yakın bölge genelinde 7/24 hizmet için bizi arayın. Teknisyenlerimiz santralinizi tekrar çalışır duruma getirecektir.

Bahçelievler Karel Personel

Profesyonel bir ayar ile santraliniz artık daha verimli çalışacak ve arızalanma olasılığı çok daha düşük olacaktır. Teknisyenlerimizin sisteminizi incelemesi için size en uygun bir zamanda firmamızdan randevu alın.

Bahçelievler Karel Santral Kurulum

Ofisinizde yeni bir santral sistemine mi ihtiyacınız var? Yardımcı olabiliriz. Biz Karel Multitek Telesis ve Alcatel Yetkili Satıcısıyız ve ekibimiz yüksek verimli santraller kuruyor. Yerinizde ücretsiz bir keşif için bizi arayın.

GÜVENİLİR BİR EKİPTEN PROFESYONEL SANTRAL ONARIMI

Santraliniz çalışmıyor mu? Bizi arayın. Bahçelievler’de hızlı, güvenilir ve garantili santral onarım hizmeti sunuyoruz.

7/24 acil servis ile sizin ve ofisiniz için buradayız. Bahçelievler Karel santral servisi olarak, müşterilerimiz için doğru olanı yapmaya gayret ediyoruz. Bu nedenle tüm çalışmalarımız %100 memnuniyet garantimiz ile desteklenmektedir. Ayrıca gece veya hafta sonları hizmeti için ekstra bir ücret almıyoruz. Bahçelievler’de santral sorunları yaşıyorsanız, hemen için bizi arayın.

Bahçelievler’de santral tamirine ihtiyacınız olduğunda aramanız gereken ekip biziz. İşte bizi ayıran temel özelliklerimiz.

Size garanti veriyoruz

Yaptığımız işin kalitesine inanıyoruz ve santral onarımınızın tek seferde doğru bir şekilde yapılacağına dair %100 memnuniyet garantisi sunuyoruz.

Siz ve işletmeniz adına ekstra rahatlık sağlamak için, onarılan tüm parçalar ve işçilik bir yıllık garanti kapsamındadır.

Sertifikalı teknisyenler

Şirketimizin yeterliliği, onarımları yapan teknisyenlere bağlı olduğuna inanıyoruz ve bu nedenle tüm teknisyenlerimiz sektördeki en yüksek standartları karşılamak için IP sertifikalıdır.

1- 7/24 hizmet için bizi arayın

Santraliniz çalışmayı durdurursa veya olması gerektiği gibi çalışmıyorsa, Bahçelievler ve yakın bölgelerde 7/24 servis için bizi arayın. Santralinizi onarmak için elimizden geldiğince hızlı bir şekilde teknisyen göndereceğiz.

2- Yola Çıktığımızda Arayacağız

Nezaket olarak, 10-15 dakika uzakta olduğumuzda size bir telefon görüşmesi sağlayacağız. Karel’de teknisyenlerimiz her zaman resmi hizmet araçlarında seyahat eder ve resmi bir üniforma giyerler.

3- Sorunu Teşhis Ederek Başlıyoruz

Yetkilimiz sizi kapıda karşıladığında, sorunun ne olduğunu belirlemek için santrale daha yakından bakacakdır. Bu teşhisle, teknisyenimiz size onarım için yapılması gerekenleri paylaşacaktır.

4- Teknisyenimiz Size Önceden Bir Bilgilendirmede Bulunacaktır

Santral cihazınızdaki sorunu teşhis ettikten sonra, sizinle tartışacağız ve seçeneklerinizi gözden geçireceğiz. Bunun bir parçası olarak, size önceden bir zaman/fiyat bilgilendirmesinde bulunacağız.

5- Gerekli Olan Tüm Onarımları Yapacağız

Fiyat teklifini onaylamanıza müteakip işlemlere başlayacağız. Teknisyenlerimiz, tüm santral marka ve modellerini onarmak için gereken araçlara ve eğitime sahiptir. 

6- İletişiminizi Tekrar Sağlayacağız

Yetkili ofisinizden ayrılmadan önce, santralinizin tekrar düzgün çalıştığından ve iletişimi sağladığından emin olmak için daha önce hazırlanan bir kontrol listesi üzerinden testler gerçekleştirecek.

BAHÇELİEVLER’DE GÜVENİLİR SANTRAL ONARIM EKİBİYİZ

Bahçelievler karel santral servisi olarak, 7/24 santral onarımımız da dahil olmak üzere Bahçelievler’de olağanüstü santral hizmetleri sunmamızla tanınıyoruz! 2008’den beri binlerce ofis ve işletme sahibi, tüm iletişim ve haberleşme ihtiyaçları için Teknik Servisimize güven sağlamış durumda.

Santraliniz arızalandığında onarım için Bahçelievler Karel santral servisimizi 0850 244 1 451 numaralı telefonumuzdan arayın. Kendini işine adamış ve deneyimli teknisyenlerimiz daima yardıma hazır!

İŞTE MÜŞTERİLERİMİZİN EN ÇOK SORDUĞU SORULAR.

Santralim çalışmayı durdurdu. Ben şimdi ne yapmalıyım?

Çağrı merkezimizi arayın. Buna neyin sebep olduğunu anlayalım ve çözümü için derhal işe koyulalım.

Santralim çalışıyor ancak dışarıdan arama gelmiyor.

Buna iki şey sebep olabilir. Türk telekom hattınız arızalanmıştır ya da santralinizin zil devresi yanmış olabilir.

Santralimden ses ve yanık kokusu geliyor

Dengesiz yüksek enerji 220V, yıpranmış bir santral ünitesine işaret eder. 
Bu sebeple santraliniz gereğinden fazla yüksek voltaja maruz kaldığında ilk iş olarak güç kartı yanar. Bu durumda vakit kaybetmeden teşhis ve onarım için arayınız.

Yeni bir telefon santraline ihtiyacım olup olmadığını nasıl anlarım?

Ekibimiz mevcut sisteminizi kapsamlı bir şekilde inceleyecek ve iletişim ihtiyaçlarınız hakkında daha iyi bir fikir edinmek için sizinle konuşacaktır. 
Ancak santralinizin performansı, verimliliği veya istikrarı sürekli düşüyorsa, muhtemelen yeni bir sisteme geçme zamanı gelmiştir. 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Bahçelievler Karel Santral Servisi WhatsApp sayfasına hoş geldiniz. Size daha iyi hizmet verebilmemiz için buradayız. Sorularınızı, taleplerinizi veya teknik destek ihtiyaçlarınızı bize buradan iletebilirsiniz.