BAHÇELİEVLER’DE 1 NUMARALI GÜVENİLİR KAREL SANTRAL ONARIM SERVİSİ

Adres:Sancaktepe Sk. No:18/A Bahçelievler / İSTANBUL
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:karelyetkiliservisi@gmail.com

Bahçelievler Karel servisi, İstanbul’un önde gelen santral onarım ve kurulum hizmetleri şirketidir. Öncelikle Bahçelievler’de santral kurulumundan tamir ve bakımına kadar bir dizi hizmet sunuyoruz. İster yüksek kapasiteli bir santrale ister küçük bir santral sistemine ihtiyacınız olsun. Santral kurulum sürecini her zamankinden daha kolay hale getirebiliriz. Bahçelievler’deki her türlü santral veya telefon hattı onarımı için firmamız, işi ilk seferde ama mümkün olan en uygun fiyata yapmanıza yardımcı olacaktır.

Müşterilerimizle esnek bir şekilde çalışmak ve bütçelerinin uygun şartları sağlamak istiyoruz. Santraliniz en uygunsuz anda çalışmayı durdurmuş olsa bile, uzmanlarımız devreye girecektir. Sonrasında çağrı merkezi servis teknisyenleri yönlendirerek santralinizi onaracaktır. Bahçelievler’deki bir grup uzman olarak, santral ihtiyaçları konusunda yardım sağlamaya her zaman hazır bir servis aracımız var. Üstelik 2 saat içinde bölgedeki müşterilerimize destek sağlıyoruz.

Karel bahçelievler harita

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cuma
08:00 – 21:00

Cumartesi
09:00 – 21:00

Pazar
10:00 – 19:00

BİLGİLENDİRME: Bahçelievler karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

NEDEN BAHÇELİEVLER KAREL SERVİSİ?

Bahçelievler Karel servisi tarihinde uzun bir kaliteli hizmet geleneği var. İyi iş ahlakı ve adil fiyatlandırmanın önemini biliyoruz. Sitemizdeki yazılara göz attınız mı? Rahat söz veren ancak sözlerini yerine getirmeyen şirketlerden kaçınmanıza yardımcı olmak istiyoruz!

Çalışanlarımız Uzmandır

Teknisyenlerimizin her biri, karel santral ve haberleşmenin tüm yönlerinde yılların deneyimine sahiptir. Her teknisyenin en son santral ve telefon ekipmanı konusunda güncel olduğundan emin olmak için eksiksiz bir kurum içi eğitim takvimini tamamlaması zorunludur. Tüm servis ve proje yöneticilerimiz ile müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ve sevk görevlilerimiz santral konusunda uzmandır. Ayrıca tüm süreç boyunca size yardımcı olacaklardır.

İşimizin Kalitsinden Gurur Duyarız

Santral cihazlarımızdan, kablolama kalitesi ve işçiliğine kadar kalitemiz başka hiçbir şeye benzemez. İşlerimizin mükemmel yapıldığından emin olmak için ihtiyaç duyduğumuz kadar zaman harcıyoruz. Bu yüzden işin kolayına kaçmıyoruz, kısa yoldan işi bitirmekle ilgilenmiyoruz. Bahçelievler karel teknik servisi seçerken işin doğru yapılacağından emin olabilirsiniz. Kendiniz görmek için lütfen kurulum işleri portföyümüze göz atmaktan çekinmeyin.

Dürüstlük ve Şeffaflık

Dışarıdaki diğer şirketlerin aksine, amacımız sizi ömür boyu müşteri olarak tutmaktır. %100 dürüstüz ve sorun çıkarsa bundan faydalanmayız. Üretici garantisi, santral sisteminizin herhangi bir parçasındaki arızayı kapsar. Ayrıca sistemin farklı bölümleri için farklı zaman dilimleri sunar. Çoğunlukla 2 yıllık bir süreyi kapsar. İşçiliği kapsamazlar. İşçilik garantileri tam olarak göründüğü gibidir, Santral ünitenizin onarımı için işçilik ücreti tek sefer için alınır. Aynı arıza için asla tekrar ücret demezsiniz. Malzeme, işçilik veya ekipmanı alıp iade etmek için gereken seyahat süresini buna dahildir.

BİR SANTRAL ŞİRKETİ TERCİH EDERKEN BOŞ VAADLERDEN KAÇININ

Firmamız ücretsiz keşif ve bakım gibi ücretsiz hizmetler sunmamaktadır. Bu tür yemleme taktikleri, her tüketicinin bilmesi gereken bir şeydir. Genellikle ücretsiz veya çok düşük ücret varsa mutlaka cihazınızı söküp tamire alacaklardır. Bundan sonra fahiş fiyatlar vererek sizi bunu kabul etmeye zorunlu tutacaklardır. Bahçelievler karel servisi olarak tüm onarımları müşterilerimizin ofisinde şeffaf fiyatlandırma ile yapmaktayız. Sağlanan hizmet için ödediğiniz fiyat, bölgede geçerli olan en iyi servislerin aşağı yukar sunacağı fiyatların ortalamasıdır. Şunu unutmayın: bir firmanın vaadi kulağa gerçek olamayacak kadar iyi geliyorsa, genellikle öyledir.

İŞÇİLİK VE YEDEK PARÇA GARANTİLİMİ?

Herhangi bir kurumsal ve saygın şirket genellikle yüzde 100 memnuniyet garantisi sunar. Bahçelievler Karel santral servisi ister büyük ister küçük herhangi bir iş için onarım, kurulum veya değiştirme olsun, her işin arkasındadır. Bu güvence, bize olan güveninizi artırmalıdır. Daha fazlasına ihtiyaç varsa biz temin edebiliriz?

Dikkat: Bahçelievler Karel servisi Teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan BAHÇELİEVLER Karel servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.