KAREL SANTRAL TAMİR SATIŞ VE KURULUM GİBİ İHTİYAÇLARINIZ İÇİN ZEYTİNBURNU’DA HİZMETİNİZDEYİZ

Adres:65/C Sk. No:9/A 34025 Zeytinburnu / İstanbul TR
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:+90 850 244 14 51
Telefon 2:+90 212 677 36 06
E-mail:karelyetkiliservisi@gmail.com

2003’den beri özenle seçilmiş, lisanslı teknisyenlerimiz tarafından yönetilen profesyonel santral ve haberleşme hizmetleri sağlayarak Zeytinburnu’na yerleştik. Zeytinburnu Karel servisi Ayrıca her ev işletmenin ihtiyacına uygun esnek bir çözüm sunacak kadar donanımlıyız.

MÜŞTERİLERİMİZİN GÜVENDİĞİ HİZMETLER ÜRETİYORUZ

Çalışan eğitimine önem veren, yerel olarak yönetilen bir aile şirketiyiz. Çünkü bunun aynı zamanda komşularımız olan müşterilerimize en çok fayda sağlayan şeyin bu olduğunu biliyoruz.

Ek koruma için, diğer avantajların yanı sıra hizmetlerde %15 indirim, acil durum ve ücretsiz yıllık bakım içeren bir bakım sözleşmesi sunuyoruz! Bu, beklenmeyen sorunların (çoğunda olduğu gibi) sizin için daha düşük bir maliyetle ele alınmasını sağlayarak paranızdan en iyi şekilde yararlanmanıza olanak tanır. Bakım anlaşmamız, herkesin yapması gereken yıllık bakım maliyetlerini azaltmak isteyen herkes için akıllıca bir seçimdir.

karel zeytinburnu harita

BİLGİLENDİRME: Zeytinburnu karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

ZEYTİNBURNU KAREL SERVİSİ MİSYONU

DEĞERLER

 1. Aile – Zeytinburnu Karel servisi ailemize ve her çalışana değer veriyoruz
 2. Uzmanlık – Ticaret deneyimi şirketimizin DNA’sındadır ve gerçekten olağanüstü kalite için çalışıyoruz
 3. Tek Takım – Birçok departmanımız var ama tek bir takımız
 4. Güçlendirme – Kendinizi ve şirketi geliştirmek için kişisel sorumluluk alın ve masada oturmak istiyorsanız bir sandalye kapın ve bize katılın
 5. Tutku – Her gün işe elinizden gelenin en iyisini yapın
 6. Dürüstlükle Hesap Verebilirlik – Zeytinburnu Karel santral servisi standardını sektördeki en yüksek standart olarak belirleyin ve koruyun. Ayrıca kimse izlemiyorken dahi doğru olanı yapın

GÖRÜŞ

 1. Verimlilik yoluyla mükemmel hizmet ve kalite sağlayarak Zeytinburnu bölgesindeki en saygın sıhhi tesisat, mekanik ve şantiye müteahhitlerinden biriyiz.
 2. Tek vücut olarak sürdürülebilir bir yoldayız
 3. Sürekli gelişiyoruz ve gelişmeye devam ediyoruz
 4. Kârı artırmak için gelirlere ve verimliliğe odaklanıyoruz
 5. Eğlenceli, uyumlu bir iş yeri yaratıyoruz
 6. Topluluğumuzun ayrılmaz bir parçasıyız

ZEYTİNBURNU KAREL SERVİSİ BİRİNCİ SINIF SANTRAL KURULUMU VE ONARIMI

Son derece profesyonel bir santral şirketi olarak, firmanızın işleri ve devamlılığı için olağanüstü bir santrale sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle, Zeytinbunu bölgesindeki firma sahiplerine çok çeşitli santral hizmetleri sunuyoruz ve onları istisnai garantilerle destekliyoruz. Biz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitemize bir göz atın.

Zeytinburnu Karel servisi firmanızdaki haberleşme sistemlerini koruyan profesyonel santral servis hizmetleri sunar. Firmamız, santral ünitelerinizin ömrünün ve sisteminizin verimliliğinin anahtarıdır. Bu nedenle Zeytinburnu bölgesinde en iyi santral hizmeti için bizimle iletişime geçin!

Dikkat: Zeytinburnu Karel servisi teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden ZEYTİNBURNU Karel servisi ile iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.