ŞİŞLİ’DE SANTRAL TAMİRİ VE EN HIZLI HİZMETİ VERMEKTEYİZ

Adres:İskenderoğlu Sk. NO14/A, 34381 Şişli/İstanbul
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:karelyetkiliservisi@gmail.com

Nitelikli teknisyenler, pratik bilgi ve uygulamalı deneyimimiz, Şişli Karel servisi Bölgedeki lider bir santral şirketi haline getiriyor.

TAM HİZMET SAĞLAYAN SANTRAL ŞİRKETİ

Karel santral arızalarının karmaşık hale gelebileceğini anlıyoruz. Amacımız, santral ve servis ihtiyaçlarınızla ilgili her şey için tek elden yükleniciniz olmaktır. Bu yüzden eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunuyoruz:

  • Değiştirmeler, devreye alma ve yeni kurulum
  • Onarım, servis ve en yüksek performans testleri
  • Tam kapsamlı altyapı kurulum hizmetleri
  • Çağrı merkezi çözümleri

Bir Karel bayisi olarak servis, onarım, kurulum ve müşteri hizmetleri için yüksek bir mükemmellik standartını korumamız konusunda bize güvenebilirsiniz. Teknisyenlerimiz IP sertifikalıdır, bu nedenle her türlü santral ekipmanını onarmak ve bakımını yapmak üzere eğitilmişlerdir. Sertifikalı bir santral yüklenicisiyiz; bu işyerinizdeki iletişim araçları ve santralinizden optimum verimlilik almanızı sağlamak için uzmanlığa sahip olduğumuz anlamına gelir.

karel şişli harita

BİLGİLENDİRME: Şişli karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

ŞİŞLİ’DE 20 YILI AŞKIN SÜREDİR KAREL SANTRAL TAMİRİ YAPIYORUZ

Şişli karel teknik servisi, Şişli ve çevre bölgelerdeki santral onarım uzmanınızdır. Yıl boyunca rahat etmeniz için çok çeşitli santral ve haberleşme sistemlerinin kurulumunu, bakımını ve onarımını yapıyoruz. Santral sistemi kurulumuna, arıza tamir hizmetlerine veya diğer haberleşme çözümlerine ihtiyacınız olduğunda Şişli Karel teknik servisi arayın. Bize şu konularda güvenebilirsiniz:

  • Çeşitli ürün yelpazesi – böylece ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir ürün bulacağınızdan emin olabilirsiniz.
  • Uygun fiyatlandırma – bizi yüksek performanslı sistemler için Şişli’deki müşterilerimiz seçimi yapıyor. Ürün ve hizmetlerimizi uygun fiyatlı hale getirmeye odaklanıyoruz. Yıl boyunca özel indirimler ve fırsatlar sunarak sizin için değeri daha da artırıyoruz.
  • Uzman servis – konfor, tasarruf ve sisteminizin ömründe fark yaratabilir. Santral ihtiyaçlarınıza her zaman güvenilir ve profesyonel bir yaklaşım sağlamak için alandaki en iyi markaları kullanıyoruz.
  • Müşteri memnuniyetine odaklanma – müşterilerimizle olan güçlü ilişkilerimize değer veriyoruz. Yaptığımız işten doğal olarak büyük gurur duymamızın yanı sıra, müşterilerimizin beklentilerini aşmak için gerçek bir arzumuz var.

İlgili bilgi ve becerilere sahip sertifikalı teknisyenleri istihdam etmek, müşterilerimizin tekrar gelmesini sağlayan türden bir hizmet sunma yeteneğimizin anahtarıdır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tamamen karşıladığımızdan emin olmak için santral projelerimizi tüm yönlerini inceliyoruz.

24 SAAT ACİL KAREL SANTRAL SERVİSİ

Bazen bekleyemeyecek kadar acil bir sorununuz olacağını biliyoruz. Senin hatan olmayan bir durum için cezalandırılman gerektiğine inanmıyoruz. Bu nedenle Şişli karel santral servisi olarak yılın 365 günü 7/24 acil servis hizmeti sunuyoruz. Arıza ortaya çıktığında acil müdahale etmeyecekse santral servisine sahip olmanın ne anlamı var, değil mi? Hizmetlerimizi sadece bizim için uygun olduğunda sunmuyoruz. İşlerinizi önemsediğimiz için her zaman hizmetinizdeyiz.

Dikkat: Şişli Karel servisi teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden Florya Karel servisi ile iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.